Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 3
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 24 mai 2017

H Lang

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL35:14
2Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL39:54+4:40
3Tor StrandEidsvoll OL41:37+6:23
4Gaute FosstveitUllensaker OL43:20+8:06
5Øystein RappGjerdrum OL43:27+8:13
6Geir ElvhaugGjerdrum OL44:34+9:20
7Øistein B SkeieEidsvoll OL47:34+12:20
8Simen ElvhaugGjerdrum OL49:19+14:05
9Pål NæssGjerdrum OL49:33+14:19
10Kristian RyenUllensaker OL1:01:04+25:50

D Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL39:48
2Marita HernandezToten Troll43:57+4:09
3Tiril Ruud BråtenUllensaker OL44:26+4:38
4Kristine RappGjerdrum OL46:10+6:22
5Turid Kamstrup HovindUllensaker OL48:08+8:20
6Hanne StensletUllensaker OL50:20+10:32

H Mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL31:20
2Terje AntonsenEidsvoll OL33:46+2:26
3Jo MinkenGjerdrum OL35:34+4:14
4Odd GundersenEIdsvoll OL38:10+6:50
5Jan Tore GundersenEidsvoll OL41:05+9:45
6Ivar StrømstadUllensaker OL46:01+14:41
7Lars SaxhaugEidsvoll OL46:27+15:07
8Hans LarsenGjerdrum IL57:21+26:01
9Per SørbergFrogner OL58:47+27:27
Jonas TeksumGjerdrum OLdiskvalifisert
Kim BreenUllensaker OLdiskvalifisert

D Mellom

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje BreenPrivat37:59
2Lene KinnebergGjerdrum OL40:26+2:27
3Solveig EltonPrivat50:22+12:23
4Milla BreenUllensaker OL56:00+18:01
5Fanny Bruserud RønnemyrUllensaker OL56:04+18:05
6Tina ØkernFrogner OL57:10+19:11
7Inger DøhlenGjerdrum OL1:03:00+25:01
8Emilie Stenslet HalsUllensaker OL1:22:10+44:11

H Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje EllefsenUllensaker OL30:45
2Håvard EikGjerdrum OL34:29+3:44
3Ivar MonsrudNes OL35:23+4:38
4Brage FosstveitUllensaker OL35:35+4:50
5Aksel RueUllensaker OL36:40+5:55
6Thomas RyenUllensaker OL36:43+5:58
7Stig WiikUllensaker OL38:06+7:21
8Ole Bjørnar MyrlandUllensaker OL48:18+17:33
9Daniel MyrlandUllensaker OL48:33+17:48
10Jan LøvliHurdal OL57:52+27:07
Filip NordsethUllensaker OLdiskvalifisert
Oliver ErikssonUllensaker OLdiskvalifisert

D Kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit SaxhaugEidsvoll OL27:33
2Anne Kristin HaugenUllensaker OL32:05+4:32
3Nora SørbergFrogner OL32:20+4:47
4Emma SkårbøUllensaker OL32:32+4:59
5Leah Larsson WiikUllensaker OL38:01+10:28
6Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL44:41+17:08
7Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL57:35+30:02
8Ragnhild HaugenUllensaker OL57:42+30:09
9Dina Haugland-AmarnehUllensaker OL58:40+31:07
9Marie HaugenUllensaker OL58:40+31:07

H Nybegynner

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir NordsethUllensaker OL14:33
2Ole Bjørnar MyrlandUllensaker OL16:46+2:13
3Bjørnar MyrlandUllensaker OL16:47+2:14
4Lars EvensenUllensaker OL18:18+3:45
5Per Magnus LynneUllensaker OL18:26+3:53
6Daniel MyrlandUllensaker OL27:42+13:09
7Robin LyeHurdal OL28:51+14:18
8Leif Magne LyeHurdal OL29:23+14:50
9Stefan KunstGjerdrum OL29:32+14:59
10Per Taje SkeieEidsvoll OL29:49+15:16
11Emil KarlsenGjerdrum OL31:12+16:39
12Oliver JensenUllensaker OL36:54+22:21
Ole LyeHurdal OLdiskvalifisert

D Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda Martine Gudim HaugGjerdrum OL20:45
2Maria TeksumGjerdrum OL22:09+1:24
3Karin NordsethUllensaker OL24:11+3:26
4Selma NordsethUllensaker OL24:12+3:27
5Dagmar MyrlandUllensaker OL28:27+7:42
6Erle FosstveitUllensaker OL28:30+7:45
7Tuva NørveGjerdrum OL31:10+10:25
8Monica NybergUllensaker OL36:58+16:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor