Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 18 mai 2017

N-åpen

1 200 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Einar AndresenMalvik IL23:0419:13
Ivar David AtkinsonFreidig22:3718:50
Maja AureOL Trollelg27:2322:49
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL21:2317:49
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK25:4921:30
Kristine BraathenWing OK26:2422:00
Rikke CarlsenByåsen IL57:0147:30
Erlend GrønliFreidig12:0810:06
Stina GåsøOL Trollelg15:0312:32
Guro HaalandWing OK16:5114:02
Sigrid HægstadByåsen IL24:0620:05
Anna F. HøysæterWing OK16:4613:58
Oliver Vatterholm JernbergFreidig17:2914:34
Magnus Dahl LarsenWing OK30:0025:00
Martin Sæther LevinFreidig15:5613:16
Oda Sæther LevinFreidig37:3931:22
Anna Emilie LonaWing OK15:2412:50
Odin Bang LukassenWing OK18:0915:07
Aksel MardalByåsen IL31:5926:39
Martin MelhuusWing OK17:0914:17
Eivind MjaalandNidarøst OK31:4626:28
Emil Aleksander NolteFreidig14:2812:03
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL26:3322:07
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL14:2812:03
Tuva Holck SandbergWing OK19:0015:50
Frida SkumsvollMalvik IL21:1417:41
Elias StensethByåsen IL15:2612:51
Sondre StensethByåsen IL16:4513:57
Johannes StordalByåsen IL17:2614:31
Maia Ruano StrandWing OK15:2612:51
Ella Bruchmüller SundtByåsen IL15:3512:59
Ole Ulseth SylteFreidig14:3112:05
Hedda SæbøNidarøst OK28:1323:30
Hanna Bromset SætranOL Trollelg15:1112:39
Marius TorsethaugenWing OK17:4014:43
Synne WaalByåsen IL15:4013:03
Eline Jøsang WithWing OK17:2014:26
Johan SkjærvoldFreidigikke startet

D -10

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg KolstadWing OK12:489:50
Lily Alexandra MorganMalvik IL41:2631:52
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

D11-12

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig12:017:30
2Sigrid HaugskottOL Trollelg12:24+0:237:45
3Solveig Louise NissenFreidig12:51+0:508:01
4Maria Strømdal WikFreidig13:38+1:378:31
5Tora KittilsenFreidig13:51+1:508:39
6Eira Ausen FossmarkFreidig13:59+1:588:44
7Nora HalvorsenFreidig14:43+2:429:11
8Astrid Berge MjølhusOL Trollelg16:21+4:2010:13
9Marita AskeFreidig20:00+7:5912:30
10Åsa BullByåsen IL24:13+12:1215:08
11Tina UglemsmoSelbu OK24:30+12:2915:18
Lina Storler SnøfuglFreidigikke startet

D13-14

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig14:187:31
2Mari EidsmoFreidig15:34+1:168:11
3Ane Malene KolstadFreidig16:14+1:568:32
4Anna Aurora NolteFreidig20:38+6:2010:51
5Silje Marie NissenFreidig29:25+15:0715:28
6Anna ChristensenFreidig29:33+15:1515:33

D13-16 C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B HjelmenOL Trollelg23:4614:51

D13-16 N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elly RøskaftFreidig32:0124:37

D15-16

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg14:346:56
2Vilde Lereim StorliFreidig16:39+2:057:55
3Tale Tannvik SkeiFreidig22:50+8:1610:52
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK22:53+8:1910:53
5Maren VikenByåsen IL23:51+9:1711:21
6Mona Eggen KongsbakWing OK30:58+16:2414:44
7Ingvild Lauvstad SundeWing OK31:38+17:0415:03
8Stine AuneNidarøst OK33:20+18:4615:52
9Åsne Stræte OpdahlWing OK39:33+24:5918:50

D17-20

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL15:127:14
2Emilie Liabakk EriksenByåsen IL20:55+5:439:57
3Anna RenolenWing OK22:09+6:5710:32
4Ella Eriksen KongsvikWing OK22:38+7:2610:46
5Synne Marie KvammeWing OK28:21+13:0913:30
6Solveig SæternesByåsen IL30:04+14:5214:19
Kjersti AusenFreidigdiskvalifisert

H -10

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver Lund GjerdeByåsen IL10:368:09
Kristoffer LodgaardByåsen IL13:3510:26
Anders Berge MjølhusOL Trollelg13:2710:20
Leo Benjamin MorganMalvik IL40:1330:56
Sven NevinFreidig18:2114:06
Sivert Sæther LevinFreidigdiskvalifisert

H11-12

1 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig9:045:40
2Tristan HalvorsenFreidig11:29+2:257:10
3Vegard Lereim StorliFreidig12:13+3:097:38
4Eivind NæveIl Leik13:21+4:178:20
5Jørgen AuneByåsen IL13:59+4:558:44
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig14:02+4:588:46
7Imre Overgård FremstadByåsen IL15:07+6:039:26
8Herman Bruchmüller SundtByåsen IL15:10+6:069:28
9Sofus H LindWing OK15:20+6:169:35
10Aksel VikenByåsen IL15:23+6:199:36
11Ådne StordalByåsen IL15:54+6:509:56
12Nikolai FossumByåsen IL16:11+7:0710:06
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK16:15+7:1110:09
14Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK16:20+7:1610:12
15Kasper LodgaardByåsen IL16:32+7:2810:20
16Jørgen Moseid UlvenFreidig16:49+7:4510:30
17Borgar StavrumWing OK17:00+7:5610:37
18Jakob Jøsang WithWing OK17:36+8:3211:00
19Alf Petter LynumFreidig20:29+11:2512:48
20Alfred F. HøysæterWing OK23:11+14:0714:29
21Odin GåsvikNidarøst OK43:25+34:2127:08
Sander M JensenByåsen ILdiskvalifisert
Martin Moseid UlvenFreidigikke startet

H13-14

1 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK15:047:55
2Antonius Herskedal AmundsenFreidig15:41+0:378:15
3Emil GrønliFreidig16:26+1:228:38
4Lars Erik UglemsmoSelbu OK17:44+2:409:20
5Vetle Grønvik EkraFreidig17:56+2:529:26
6Erlend AuneByåsen IL18:11+3:079:34
7Peter Prytz JensenMelhus IL18:16+3:129:36
8Leon Dahl LarsenWing OK19:13+4:0910:06
9Kristoffer LerliMelhus IL19:38+4:3410:20
10Magne GuttvikWing OK20:56+5:5211:01
11Vemund MølnvikFreidig21:34+6:3011:21
12August Hopstad NykvistWing OK21:56+6:5211:32
13Joakim Solberg QvenildMelhus IL21:58+6:5411:33
14Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig21:59+6:5511:34
15Oskar StorlerMelhus IL22:28+7:2411:49
16Sigurd BraathenWing OK23:30+8:2612:22
17Erik Tofte jrMelhus IL24:49+9:4513:03
18Iver Dalsaune ThunFreidig25:16+10:1213:17
18Tord RomundstadNidarøst OK25:16+10:1213:17
20Vegard Ulseth SylteFreidig25:36+10:3213:28
21Espen KarlsenMelhus IL26:51+11:4714:07
22Martin AuneMelhus IL27:10+12:0614:17
23Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK36:19+21:1519:06

H13-16 C

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Bogen BrurokFreidig10:126:22
2Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK14:04+3:528:47
3Edvin Skauby grønningSelbu OK22:30+12:1814:03
4Michael OlsenMelhus IL28:12+18:0017:37

H15-16

2 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig14:176:29
2Vegard KittilsenFreidig15:34+1:177:04
3Lars SandstadFreidig16:03+1:467:17
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL16:09+1:527:20
5Matias NissenFreidig16:40+2:237:34
6Jo Even KolstadFreidig17:22+3:057:53
7Mikkel HoltFreidig17:35+3:187:59
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering20:06+5:499:08
9Henrik BraathenWing OK21:02+6:459:33
10Einar EideByåsen IL21:11+6:549:37
11Kenneth KjelaasMalvik IL21:21+7:049:42
12Øystein MoltumyrMalvik IL22:16+7:5910:07
13Johannes LangaasNidarøst OK24:11+9:5410:59
14Gabriel CallananWing OK26:13+11:5611:54
15Håkon SæternesByåsen IL26:39+12:2212:06
16Erling Eide HustvedtWing OK30:38+16:2113:55
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Jonas VindalWing OKdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigikke startet

H15-20B

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL20:1610:40
2Jens Husby AftretMalvik IL21:58+1:4211:33
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H17-20

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16:407:34
2Sondre LorentsenOK Silsand19:08+2:288:41
3Fredrik SandnesFreidig20:08+3:289:09
4Johannes K. MidtbøWing OK21:00+4:209:32
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet

D11-12N

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silja FuglemMalvik IL11:229:28
2Hanne Marie TørhaugWing OK12:33+1:1110:27
3Karoline B HjelmenOL Trollelg19:59+8:3716:39
Rannveig ØyåsOL Trollelgikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor