Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moro- Oløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moro- Oløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 19 juni 2017

Damer - kort løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild Hausberg IversenEgersund OK1:07:5322:37
2Inger Skretting OpstadEgersund OK1:19:55+12:0226:38
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK1:36:55+29:0232:18
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK1:37:02+29:0932:20
Gun Irene MonsenEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK58:4315:52
2Jorunn HadlandEgersund OK1:01:50+3:0716:42
Anita Glenne KallhovdEgersund OKdiskvalifisert
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - kort løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK50:2716:49
2Jan HetlandEgersund OK51:33+1:0617:11
3Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1:00:06+9:3920:02
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK1:08:59+18:3222:59
5Sondre HorpestadEgersund OK1:17:49+27:2225:56
6Steinar HorpestadEgersund OK1:17:56+27:2925:58
Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert
Tornd HadlandEgersund OKdiskvalifisert
Sindre PettersonEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Thomas HadlandEgersund OKdiskvalifisert
Frank HansenEgersund OKdiskvalifisert
Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Nybegynnerløype

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK23:1411:37
2Vilde PuntervoldEgersund OK36:43+13:2918:21
3Ruben M. HellandEgersund OK37:33+14:1918:46
4Marius Birkeland LeidlandEgersund OK38:01+14:4719:00
4Elida Egeland JonssonEgersund OK38:01+14:4719:00
4Tilde Egeland JonssonEgersund OK38:01+14:4719:00
7Hedda Egeland JonssonEgersund OK38:02+14:4819:01
8Erik Aasrtad TorgersenEgersund OK38:06+14:5219:03
9Vegard BruunEgersund OK39:16+16:0219:38
10Sondre BruunEgersund OK39:27+16:1319:43
11Kaja SolliEgersund OK41:12+17:5820:36
12Monica HadlandEgersund OK44:05+20:5122:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor