Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 3, 2017 Rundevold
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 13 juni 2017

D 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb49:2122:25
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb55:41+6:2025:18
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb58:27+9:0626:34
4Helga AaslidEgersund OK1:12:36+23:1533:00

D 17-59

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL24:2210:35
2Jorunn HadlandEgersund OK25:02+0:4010:53
3Inger Tone NygårdEgersund OK32:24+8:0214:05
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)33:50+9:2814:42
5Randi L.H. BirkelandEgersund OK34:11+9:4914:51
6Jane M HellandEgersund OK34:57+10:3515:11
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL35:56+11:3415:37
8Anita Glenne KallhovdEgersund OK42:58+18:3618:40
9Ingunn VoilåsEgersund OK44:03+19:4119:09
10Hilde HetlandEgersund OK45:18+20:5619:41
11Barbro SandalGanddal IL47:08+22:4620:29
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb52:42+28:2022:54
13Olaug F allocatedEgersund OK56:44+32:2224:40
14Ann Karin TjørhomGanddal IL1:12:42+48:2031:36
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:41:14+1:16:5244:00
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 60-

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK24:0910:58
2Terje VangloEgersund OK32:38+8:2914:50
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb34:23+10:1415:37
4Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)34:58+10:4915:53
5Jan HetlandEgersund OK35:58+11:4916:20
6Bjarne GimreGanddal IL36:52+12:4316:45
7Jan Inge LundeGanddal IL38:29+14:2017:29
8Knut SkjævelandGanddal IL39:36+15:2718:00
9Kjell SvihusGanddal IL40:58+16:4918:37
10Ove OalandGanddal IL41:08+16:5918:41
11Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK41:32+17:2318:52
12Ivar AalbuEgersund OK44:42+20:3320:19
13Tormod AaslidEgersund OK50:43+26:3423:03
14Terje StokkelandÅlgård Orientering53:09+29:0024:09
Arne BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

H17-59

2 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK22:049:35
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb26:05+4:0111:20
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering26:11+4:0711:23
4Kenneth MydlandEgersund OK26:27+4:2311:30
5Sturla StokkelandÅlgård Orientering26:54+4:5011:41
6Gunnar PettersonEgersund OK27:12+5:0811:49
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb27:14+5:1011:50
8Per Ivar StoklandGanddal IL27:25+5:2111:55
9Morten Bjerga SundliGanddal IL27:42+5:3812:02
10Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)27:49+5:4512:05
11Jørgen HetlandEgersund OK28:21+6:1712:19
12Harald KlippenbergEgersund OK29:03+6:5912:37
13Geir Anders HadlandEgersund OK29:32+7:2812:50
14Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering29:55+7:5113:00
15Nils Tore PuntervoldEgersund OK30:43+8:3913:21
16Geir FrøytlogEgersund OK31:06+9:0213:31
17Kristoffer NygårdEgersund OK31:51+9:4713:50
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)32:49+10:4514:16
19Oddvar TaksdalGanddal IL34:11+12:0714:51
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)34:27+12:2314:58
21Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)34:32+12:2815:00
22Helge ÅseEgersund OK36:25+14:2115:50
23Frank HansenEgersund OK37:16+15:1216:12
24Per Martin StoklandGanddal IL38:20+16:1616:40
25Trond LamarkGanddal IL39:44+17:4017:16
26Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40:25+18:2117:34
27Olav HellandEgersund OK50:09+28:0521:48
28Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb52:21+30:1722:45

D-Ny

1 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering16:2312:36
2Norah BreivoldGanddal IL17:27+1:0413:25
3Mari allocatedSandnes IL (Rogaland)17:36+1:1313:32
3Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17:36+1:1313:32
5Julie HellandEgersund OK17:39+1:1613:34
6Tordis FrøytlogEgersund OK18:41+2:1814:22
7Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)20:00+3:3715:23
8Inger RothGanddal IL30:25+14:0223:23
9Monica HadlandEgersund OK32:21+15:5824:53
10Pichaya SomaseeEgersund OK34:03+17:4026:11
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H-Ny

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb13:1910:14
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)16:05+2:4612:22
3Øivind FagerlundGanddal IL19:03+5:4414:39
4Odin HorpestadEgersund OK19:24+6:0514:55
5Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)19:55+6:3615:19
6Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22:16+8:5717:07
7Markus M. HellandEgersund OK22:40+9:2117:26
8Ruben M. HellandEgersund OK22:41+9:2217:26
9Arve LundeGanddal IL24:44+11:2519:01
Olav RothGanddal ILdiskvalifisert

B-Åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK24:4813:03
2Silje HadlandEgersund OK27:16+2:2814:21
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)36:38+11:5019:16
4Steinar HorpestadEgersund OK38:01+13:1320:00
5Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)39:05+14:1720:34
6Jakob WadelGanddal IL43:12+18:2422:44
7Arild SvihusGanddal IL54:03+29:1528:26
8Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)55:53+31:0529:24
9Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb57:09+32:2130:04
10Tore RøddeGanddal IL1:06:49+42:0135:10

C-Åpen

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind HansenGanddal IL19:2014:52
2Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)22:01+2:4116:56
3May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)23:00+3:4017:41
4Kristin BreivoldGanddal IL23:58+4:3818:26
5Brit SvihusGanddal IL41:44+22:2432:06
6Bjørg BrandsbergEgersund OK55:48+36:2842:55

D 15-16

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28:0312:44
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31:40+3:3714:23
3Ingrid LamarkGanddal IL35:24+7:2116:05
4Julie PuntervoldEgersund OK40:52+12:4918:34
5Celina Iversen ÅseEgersund OK41:07+13:0418:41
6Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:05:19+37:1629:41

H 15-16

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL26:5412:13
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL30:06+3:1213:40
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL31:04+4:1014:07
4Alexander HorpestadEgersund OK33:30+6:3615:13
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL48:58+22:0422:15

D 13-14

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)25:4913:35
2Alida OftedalÅlgård Orientering27:08+1:1914:16
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)27:34+1:4514:30
4Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:01:30+35:4132:22

H 11-12

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)11:348:53
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15:46+4:1212:07
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17:05+5:3113:08
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)17:25+5:5113:23
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)21:03+9:2916:11
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)28:44+17:1022:06
7Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)36:09+24:3527:48
8Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)45:04+33:3034:40

H 13-14

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL22:2511:47
2Edvin AakreEgersund OK22:32+0:0711:51
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25:28+3:0313:24
4Øyvind LamarkGanddal IL26:16+3:5113:49
5Sindre Skeie PettersonEgersund OK27:28+5:0314:27
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29:19+6:5415:25
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)30:49+8:2416:13
8Thomas Barvik MælandGanddal IL33:37+11:1217:41
9Jonas Årvik SandalGanddal IL33:56+11:3117:51
10Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34:07+11:4217:57
11Erlend BremnesGanddal IL34:57+12:3218:23
12Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)40:38+18:1321:23
13Ole Andre BrandsbergEgersund OK41:19+18:5421:44
14Aksel DommersnesGanddal IL44:40+22:1523:30
15Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK45:56+23:3124:10
16Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)46:41+24:1624:34
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL13:3010:23
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)21:36+8:0616:36
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23:14+9:4417:52
4Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)31:12+17:4224:00
5Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)31:30+18:0024:13
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor