Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3/ klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3/ klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 1 juni 2017

C-åpen

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ThomassenÅlgård Orientering18:2710:15
2Linus AksnesÅlgård Orientering18:37+0:1010:20
3Aina Kalsaas UrstadÅlgård Orientering20:35+2:0811:26

D 10-12

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering19:4510:58
2Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering20:56+1:1111:37
3Kristina KleppaÅlgård Orientering32:35+12:5018:06
4Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering35:29+15:4419:42
5Amalie BjordalÅlgård Orientering35:36+15:5119:46
6Kamilla LauvåsÅlgård Orientering35:46+16:0119:52
7Malin IkdalÅlgård Orientering35:50+16:0519:54

D 13-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering24:508:33
2Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering27:23+2:339:26
3Guro FuglestadÅlgård Orientering29:30+4:4010:10

D 17-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde SkrettingÅlgård Orientering23:017:56
2Otilie OftedalÅlgård Orientering24:09+1:088:19
3Grethe Anda FuglestadÅlgård Orientering28:32+5:319:50

D 50-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering40:1813:53

H 10-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17:069:30
2Livar OftedalÅlgård Orientering22:25+5:1912:27

H 13-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering22:217:42

H 17-

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering15:115:14
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering16:44+1:335:46
3Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering16:56+1:455:50
4Odd FuglestadÅlgård Orientering18:33+3:226:23
5Terje MichaelsenÅlgård Orientering19:05+3:546:34
6Tom FurlandSandnes Orientering19:42+4:316:47
7Sturla StokkelandÅlgård Orientering19:51+4:406:50
8Raymond B. PettersenÅlgård Orientering30:57+15:4610:40
9Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering35:30+20:1912:14

H 50-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AamodtNOTEAM18:096:15
2Per Olav HaarrGanddal IL20:10+2:016:57
3Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering21:50+3:417:31
4Ingve FuglestadÅlgård Orientering26:47+8:389:14
5Terje StokkelandÅlgård Orientering29:50+11:4110:17
6Magne MælandÅlgård Orientering41:45+23:3614:23

Ny

1 100 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ThomassenÅlgård Orientering10:009:05
2Linus AksnesÅlgård Orientering10:04+0:049:09
3Martin Waage LormaÅlgård Orientering12:15+2:1511:08
4Skjalg FuglestadÅlgård Orientering12:16+2:1611:09
5Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering12:33+2:3311:24
6Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering12:59+2:5911:48
7Garman HerredsvelaNOTEAM13:03+3:0311:51
8Linne H. EgelandÅlgård Orientering13:30+3:3012:16
9Synne H. EgelandÅlgård Orientering13:33+3:3312:19
10Martine H. EgelandÅlgård Orientering14:33+4:3313:13
11Stine KleppaÅlgård Orientering15:56+5:5614:29
12Aksel Andre SundvallÅlgård Orientering15:58+5:5814:30
13Sondre SkrettingÅlgård Orientering17:37+7:3716:00
14Stian FuglestadÅlgård Orientering18:32+8:3216:50
15Sondre JangsettÅlgård Orientering18:33+8:3316:51
16Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering18:36+8:3616:54
17Susanne Angelina GrimsmoÅlgård Orientering19:22+9:2217:36
18Sigrid BakkelundÅlgård Orientering19:31+9:3117:44
19Leon LomelandÅlgård Orientering19:38+9:3817:50
20David RønningÅlgård Orientering19:55+9:5518:06
21Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering20:15+10:1518:24
22Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering20:17+10:1718:26
23Lars VigreÅlgård Orientering20:19+10:1918:28
24Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering20:29+10:2918:37
25Lea StokkelandÅlgård Orientering22:17+12:1720:15
26Tea StokkelandÅlgård Orientering22:30+12:3020:27
27Brage LaugalandÅlgård Orientering22:50+12:5020:45
28Oskar SletvoldÅlgård Orientering22:51+12:5120:46
29Rebekka RønningÅlgård Orientering25:10+15:1022:52
30Oskar KleppaÅlgård Orientering25:40+15:4023:19
31Kaia Pedersen LundenÅlgård Orientering27:28+17:2824:58
32Konrad Bue TjeltaÅlgård Orientering27:53+17:5325:20
33Tiril BergeÅlgård Orientering32:05+22:0529:10
34Frida Knoph HellandÅlgård Orientering32:22+22:2229:25
35Theo DybingÅlgård Orientering32:24+22:2429:27
36Sondre BergeÅlgård Orientering32:43+22:4329:44
37Heine Knoph HellandÅlgård Orientering33:01+23:0130:00
38Anne-Lill AndersonÅlgård Orientering33:57+23:5730:51
39Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering33:59+23:5930:53
40Oliver SjoÅlgård Orientering34:40+24:4031:30
41Filip SjoÅlgård Orientering36:02+26:0232:45
42Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering36:37+26:3733:17
43Kari Waage LormaÅlgård Orientering36:42+26:4233:21
44Anne Flatland BrekkenÅlgård Orientering37:01+27:0133:39
45Johanne Aafedt TistedÅlgård Orientering37:12+27:1233:49
46Arve LundeGanddal IL38:22+28:2234:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018