Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 18 mai 2017

JK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering15:01
2Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering15:48+0:47
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering18:02+3:01
4Solveig MælandÅlgård Orientering23:06+8:05
5Marthe K. FuglestadÅlgård Orientering23:33+8:32
6Kamilla LauvåsÅlgård Orientering30:03+15:02
7Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering30:37+15:36
8Karoline SkurveÅlgård Orientering30:39+15:38

JL

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27:11
2Inger Tone NygårdEgersund OK30:20+3:09
3Hilde SkrettingÅlgård Orientering41:21+14:10
4Maira AndersoneNOTEAM41:23+14:12
5Alida OftedalÅlgård Orientering42:44+15:33
6Helga AaslidEgersund OK1:19:49+52:38

GK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16:38
2Livar OftedalÅlgård Orientering21:48+5:10
3Skjalg FuglestadÅlgård Orientering23:30+6:52
4Tobias SletvoldÅlgård Orientering36:57+20:19

GL

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering23:31
2Tom FurlandSandnes IL26:12+2:41
3Terje MichaelsenÅlgård Orientering26:34+3:03
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering27:57+4:26
5Svein-Erik KvameGanddal IL29:24+5:53
6Per Olav HaarrGanddal IL31:22+7:51
7Ingve FuglestadÅlgård Orientering36:58+13:27
8Tor Sverre SkåraEgersund OK38:35+15:04
9Rune LodeÅlgård Orientering38:50+15:19
10Harry BreilandÅlgård Orientering41:32+18:01
11Tormod AaslidEgersund OK45:59+22:28
12Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering50:53+27:22

GNY

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering11:51
2David RønningÅlgård Orientering12:56+1:05
3Ola HålandÅlgård Orientering13:51+2:00
4Joachim Østhus JohnsenÅlgård Orientering15:27+3:36
5Aleksander SævlandÅlgård Orientering15:43+3:52
6Jonatan SævlandÅlgård Orientering15:51+4:00
7Marius EikelandÅlgård Orientering17:07+5:16
8Garman HerredsvelaÅlgård Orientering17:49+5:58
9Sondre BergeÅlgård Orientering17:59+6:08
10Heine HellandÅlgård Orientering18:00+6:09
11Stian FuglestadÅlgård Orientering18:04+6:13
12Thor Bloch BreilandÅlgård Orientering18:33+6:42
13Sondre SkrettingÅlgård Orientering19:59+8:08
14Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering20:01+8:10
15Tobias H. NordstrandÅlgård Orientering20:29+8:38
16Vetle LaugalandÅlgård Orientering21:36+9:45
17Vegard LaugalandÅlgård Orientering21:40+9:49
18Torjus HålandÅlgård Orientering22:17+10:26
19Oskar KleppaÅlgård Orientering25:20+13:29
20Morten Heigre MælandÅlgård Orientering27:06+15:15
21Jone BreilandÅlgård Orientering28:08+16:17
22Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering37:13+25:22

DNY

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine H. EgelandÅlgård Orientering13:48
2Sigrid Bache LundÅlgård Orientering14:36+0:48
3Amalie Sofie UrstadÅlgård Orientering14:42+0:54
4Linnea H. EgelandÅlgård Orientering15:08+1:20
5Julie BergeÅlgård Orientering15:19+1:31
6Berthine HaugeÅlgård Orientering15:22+1:34
7Hedda HammerÅlgård Orientering15:24+1:36
8Maren OftedalÅlgård Orientering17:51+4:03
9Tiril BergeÅlgård Orientering18:07+4:19
10Rebekka RønningÅlgård Orientering18:28+4:40
11Tea StokkelandÅlgård Orientering21:54+8:06
12Hanna VølstadÅlgård Orientering21:59+8:11
13Thea FalkÅlgård Orientering22:01+8:13
14Lea StokkelandÅlgård Orientering22:02+8:14
15Malin IkdalÅlgård Orientering24:15+10:27
16Verena D. LimaÅlgård Orientering25:06+11:18
17Anne Lill AndersonÅlgård Orientering27:10+13:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor