Offisiell resultatliste for Klubbranking 2 Åseheia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 2 Åseheia
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 22 mai 2017

H17

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK45:5311:28
2Thomas HadlandEgersund OK47:39+1:4611:54

H40

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Anders HadlandEgersund OK50:3812:39
2Gunnar PettersonEgersund OK51:02+0:2412:45
3Harald KlippenbergEgersund OK52:59+2:2113:14
Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

H15-16

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1:26:4626:17

H55

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK44:4913:34

H65

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK56:3017:07

D15-16

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK54:1316:25
2Julie PuntervoldEgersund OK1:22:21+28:0824:57

D40

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK41:5712:42
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK51:17+9:2015:32
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert
Gun Irene MonsenEgersund OKdiskvalifisert

D55

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK53:1521:18

H13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK39:2215:44
2Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1:37:56+58:3439:10

D10-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK41:1020:35
2Sunniva W. AbelsenEgersund OK57:13+16:0328:36
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK57:14+16:0428:37

DNy

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK34:2821:32

B-åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK38:2415:21
2Arnstein SkrettingEgersund OK52:24+14:0020:57
3Arne BrandsbergEgersund OK1:22:33+44:0933:01

C-åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK34:5017:25
2Knut Endre JacobsenEgersund OK39:41+4:5119:50

A-åpen

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil TorgersenEgersund OK40:1812:12
2Frank HansenEgersund OK47:48+7:3014:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor