Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 1 Gaudland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 1 Gaudland
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 15 mai 2017

H17

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK44:0711:18
2Olav HannisdalEgersund OK1:04:25+20:1816:31

H40

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Anders HadlandEgersund OK44:4911:29
2Nils Tore PuntervoldEgersund OK49:02+4:1312:34
3Gunnar PettersonEgersund OK53:09+8:2013:37

D17

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK44:0511:18

H15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1:12:2423:21

H55

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL47:5215:26
Arvid MydlandEgersund OKbrutt

D15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK1:10:1122:38
2Julie PuntervoldEgersund OK1:30:24+20:1329:09

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK42:4013:45
Berit BrandsbergEgersund OKbrutt
Hilde HetlandEgersund OKbrutt

H13-14

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK58:1421:34
2Edvin AakreEgersund OK59:16+1:0221:57
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:09:03+10:4925:34
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK1:11:07+12:5326:20

D10-12

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK50:5329:55
Thea Beate PuntervoldEgersund OKbrutt

HNy

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK53:0031:10

DNy

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthea HannisdalEgersund OK55:1532:30

B-åpen

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KvernstuenEgersund OK1:02:3223:09

C-åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar HorpestadEgersund OK52:1930:46
2Matias SteffesenEgersund OK1:33:00+40:4154:42

A-åpen

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HellandEgersund OK53:4017:18
2Frank HansenEgersund OK55:27+1:4717:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor