Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Eigerøy

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Eigerøy
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 24 april 2017

Damer - kort løype

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK29:1112:41

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK54:2418:45
2Monica og Steinar HorpestadEgersund OK58:42+4:1820:14
3Julie PuntervoldEgersund OK1:05:18+10:5422:31

Damer - lang løype

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK42:5311:54

Herrer - kort løype

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK34:2014:55
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK34:28+0:0814:59
3Ole Andre BrandsbergEgersund OK42:49+8:2918:36
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering43:53+9:3319:04
5Knut Endre JacobsenEgersund OK48:13+13:5320:57

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK32:1411:06
2Olav HannisdalEgersund OK33:08+0:5411:25
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering36:11+3:5712:28
4Jan HetlandEgersund OK37:28+5:1412:55
5Kjetil TorgersenEgersund OK41:26+9:1214:17
6Per Ingar HadlandGanddal IL45:29+13:1515:41
7Trond HadlandEgersund OK48:02+15:4816:33
8Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK48:20+16:0616:40
9Odd GarpestadEgersund OK51:37+19:2317:47
10Morten LaursenEgersund OK51:44+19:3017:50

Herrer - lang løype

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK41:3811:33
2Kenneth MydlandEgersund OK45:28+3:5012:37
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK49:20+7:4213:42
Harald KlippenbergEgersund OKdiskvalifisert
Arvid MydlandEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK15:4912:10
2Vilde PuntervoldEgersund OK26:43+10:5420:33
3Kaja SolliEgersund OK27:54+12:0521:27

Herrer - kort lett løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre BruunEgersund OK33:3817:42
2Vegard BruunEgersund OK37:01+3:2319:28

Damer - kort lett løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK22:2311:46
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering23:39+1:1612:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor