Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: IL Express
Dato: onsdag 3 mai 2017

Damer 1

910 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise B ChristiansenNOTEAM6:076:43
2Agnes BjørkenesHisøy OK6:10+0:036:46
3Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering8:30+2:239:20
4Hannah SolbergFroland IL8:45+2:389:36
5Kristin SolbergFroland IL8:53+2:469:45
6Rikke FlatenHisøy OK9:59+3:5210:58
7Elin B DaleHisøy OK10:12+4:0511:12
8Ann Kristin TønnesenHisøy OK10:13+4:0611:13
9Vilde BørresenHisøy OK10:25+4:1811:26
10Maren AanonsenØyestad IF allianse11:09+5:0212:15
11Anniken FossnesHisøy OK11:18+5:1112:25
12Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering11:21+5:1412:28
13Isabell G FredriksenHisøy OK11:41+5:3412:50
14Hannah Broers DamsgaardHisøy OK11:42+5:3512:51
15Ylva BoyeHisøy OK11:44+5:3712:53
16Sandra Sofie TømtIL Imås12:28+6:2113:41
17Andrea HørteIL Imås12:41+6:3413:56
18Vilde MolundIL Imås12:45+6:3814:00
18Hanna SundbyHisøy OK12:45+6:3814:00
20Mari SundbyHisøy OK12:50+6:4314:06
21Tiril MolundIL Imås29:55+23:4832:52

Damer 2

1 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edith FahreHisøy OK14:4010:02
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse16:03+1:2310:59
3Inger-Anne VedåIL Express17:32+2:5212:00
4Rikke WernersenØyestad IF allianse20:04+5:2413:44
5Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering20:27+5:4714:00
6Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma20:50+6:1014:16
7Wenche UlvshusIL Imås20:51+6:1114:16
8Gunda BringsverdLia IL20:54+6:1414:18
9Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering24:14+9:3416:35
10Kamilla StudsrudHisøy OK27:44+13:0418:59
11Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse30:53+16:1321:09

Damer 3

2 030 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17:358:39
2Anna Sofie HoffHisøy OK17:49+0:148:46
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18:58+1:239:20
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering19:23+1:489:32
5Karin SteenIF Trauma21:30+3:5510:35
6Johanne TerjesenØyestad IF allianse22:26+4:5111:03
7Inger SkjæveslandIF Trauma24:20+6:4511:59
8Tuva Krafft MyhrenHisøy OK26:00+8:2512:48
9Gerd-Torun RikeHisøy OK28:30+10:5514:02
10Kristin Krafft MyhrenHisøy OK30:33+12:5815:02
11Lene HaugeHisøy OK32:57+15:2216:13
12Gerd YttervikHisøy OK33:11+15:3616:20
13Ingeborg BøbelIL Imås33:46+16:1116:38
14Helle RuhavenHisøy OK36:39+19:0418:03
15Marie JørgensenHisøy OK36:52+19:1718:09
16Ann Mari StudsrudHisøy OK37:16+19:4118:21

Damer 4

2 030 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma16:458:15
2Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL16:59+0:148:21
3Arnhild U BråtenVegårshei IL17:40+0:558:42
4Tone HirschIF Trauma20:03+3:189:52
5Ada Helene OlsenIF Trauma21:01+4:1610:21
6Ragnhild HaldKristiansand OK22:24+5:3911:02
7Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering22:29+5:4411:04
8Thea K TerjesenØyestad IF allianse22:58+6:1311:18
9Fanny SkindloIF Trauma23:09+6:2411:24
10Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering23:35+6:5011:37
11Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse23:37+6:5211:38
12Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK24:21+7:3611:59
13Henriette OlsenIF Trauma25:23+8:3812:30
14Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering25:58+9:1312:47
15Anne Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering26:52+10:0713:14
Tove FossnesHisøy OKdiskvalifisert
Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert

Damer 5

2 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK16:147:28
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering18:50+2:368:40
3Malin HaugeHisøy OK22:29+6:1510:21
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK28:18+12:0413:02
5Marianne S BjørkenesHisøy OK30:50+14:3614:12

Herrer 1

910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KnutsenIL Express5:476:21
2Vemund HelsørFroland IL8:15+2:289:03
3David SolbergFroland IL8:42+2:559:33
4Andreas EspenesNOTEAM12:39+6:5213:54
5Thorbjørn LøddesølNOTEAM39:12+33:2543:04

Herrer 2

1 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering17:3412:01
2Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma18:20+0:4612:33
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering19:06+1:3213:04
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering19:14+1:4013:10
5Simon BratlandIF Trauma19:47+2:1313:33
6Torgeir MoheimIK Grane Arendal Orientering26:44+9:1018:18
7Finn LøvgrenIL Express33:56+16:2223:14
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering36:59+19:2525:19

Herrer 3

2 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tony HalsallOtra IL21:4210:41
2Thomas FossnesHisøy OK21:52+0:1010:46
3Kurt Johan DalenHisøy OK22:36+0:5411:07
4Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse23:35+1:5311:37
5Henrik Andreas TømtIL Imås23:55+2:1311:46
6Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering25:27+3:4512:32
7Isak KnutsenIF Trauma25:52+4:1012:44
8Bror Erling HeegaardIL Express35:37+13:5517:32
9Johannes RuhavenHisøy OK37:58+16:1618:42
10Reidar GrøsleAustre Moland IL38:16+16:3418:51
Halvor KnutsenIF Traumadiskvalifisert
Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert

Herrer 4

2 030 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma14:507:18
2Are SkindloIF Trauma16:33+1:438:09
3Henrik Chr. HirschIF Trauma17:13+2:238:28
4Jan JohnsenØyestad IF allianse18:02+3:128:53
5Øystein VågsnesIF Trauma18:18+3:289:00
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering19:19+4:299:30
7Kåre JørgensenHisøy OK19:24+4:349:33
8Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering19:42+4:529:42
9Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse19:53+5:039:47
10Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal Orientering20:40+5:5010:10
11Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering20:55+6:0510:18
12Inge SkjæveslandIF Trauma21:06+6:1610:23
13Glenn SolbergFroland IL21:34+6:4410:37
14Per Magne HoffHisøy OK21:44+6:5410:42
15Helge KristensenOK Sør22:18+7:2810:59
16Inge HaugeHisøy OK22:31+7:4111:05
17Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse22:58+8:0811:18
18Rune LandsverkØyestad IF allianse23:52+9:0211:45
19Einar Krafft MyhrenHisøy OK24:26+9:3612:02
20Morten ChristiansenNOTEAM25:10+10:2012:23
21Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering26:15+11:2512:55
22Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering26:28+11:3813:02
23Erik Broers DamsgaardHisøy OK27:18+12:2813:26
24Rolf MikkelsenIL Imås27:23+12:3313:29
25Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering33:20+18:3016:25
Trond FossnesHisøy OKdiskvalifisert
Tor OlsenIF Traumadiskvalifisert

Herrer 5

2 170 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14:086:30
2Vetle E LynnebakkenKristiansand OK14:26+0:186:39
3Per Olav NærestadIF Trauma14:38+0:306:44
4Anders VestølVegårshei IL16:12+2:047:27
5Even FossumIK Grane Arendal Orientering16:27+2:197:34
6Jon BjørgumKristiansand OK16:35+2:277:38
7Helge FossøyØyestad IF allianse17:18+3:107:58
8Martin BjørkenesHisøy OK17:19+3:117:58
9Terje UrfjellIL Imås17:23+3:158:00
10Bjørn Idar SætranIF Trauma18:01+3:538:18
11Øyvind HelsørFroland IL18:11+4:038:22
12Per Kristian TømtIL Imås18:24+4:168:28
13Egil FossumIK Grane Arendal Orientering18:48+4:408:39
14Ole Petter VestølVegårshei IL19:06+4:588:48
15Svein RoslandHope IL20:09+6:019:17
16Øyvind BratlandIF Trauma20:22+6:149:23
17Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering21:12+7:049:46
18Per T TerjesenØyestad IF allianse21:21+7:139:50
19Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering21:37+7:299:57
20Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering22:35+8:2710:24
21Ole-Herman CappelenHisøy OK23:30+9:2210:49
22Øyvin SimonsenIL Imås25:01+10:5311:31
23Widar T LølandHisøy OK25:55+11:4711:56
24Hallstein UlvshusIL Imås33:22+19:1415:22
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Nybegynner 1

910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonas Skajå OlimstadFroland ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor