Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 16 juni 2017

D 13-14

2 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL16:058:02
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering17:09+1:048:34
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK17:13+1:088:36
4Hedda SpangbergKonnerud IL17:15+1:108:37
5Marie KvarmeSturla, IF17:33+1:288:46
6Kristin Melby JacobsenLardal OL17:36+1:318:48
7Emma EngehultNotodden OL17:42+1:378:51
8Konstanse MoholthKongsberg OL17:54+1:498:57
9Mina Akiko JohnsenSturla, IF18:27+2:229:13
10Johanna Sofie LongfjeldModum OL18:29+2:249:14
11Mari ØverbyKongsberg OL18:34+2:299:17
12Anne Maren EidstenSturla, IF18:37+2:329:18
13Ingvild GustafssonKongsberg OL18:58+2:539:29
14Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK19:23+3:189:41
15Kristin NordgårdNotodden OL19:46+3:419:53
16Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:49+3:449:54
17Embla ØvretveitFredrikstad SK20:10+4:0510:05
18Selma HøivoldKongsberg OL20:37+4:3210:18
19Sunniva MorlandstoEiker OL21:00+4:5510:30
20Julie Sophie WoldOK Moss21:03+4:5810:31
21Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering21:19+5:1410:39
22Ingrid MobråthenBotne SK21:28+5:2310:44
23Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn21:30+5:2510:45
24Amalie LøkkebergFredrikstad SK22:09+6:0411:04
25Emilie JahreAndebu IL26:43+10:3813:21
26Maria GrovanOL Tønsberg og omegn26:45+10:4013:22
27Amalie KvernsmyrAndebu IL27:41+11:3613:50
28Anne BeitdokkenPorsgrunn OL30:04+13:5915:02
29Emilie JohansenSandefjord OK30:06+14:0115:03
30Tiril HolenKonnerud IL33:57+17:5216:58
31Helene Brandal SøftingKongsberg OL39:00+22:5519:30
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 15-16

2 200 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise AusenPorsgrunn OL16:027:17
2Malin HaugeHisøy OK16:18+0:167:24
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK17:20+1:187:52
4Mia HirschIF Trauma17:30+1:287:57
5Malene InstanesSturla, IF18:09+2:078:15
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18:19+2:178:19
7Marieluise Schmitt GranHalden SK18:26+2:248:22
8Alexandra AngvollFredrikstad SK18:34+2:328:26
9Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18:52+2:508:34
10Karoline BjørnerødOK Moss19:19+3:178:46
11Ida Sofie HjortlandLarvik OK19:26+3:248:50
12Nina PedersenNOTEAM19:32+3:308:52
13Nora Småge HilsenKonnerud IL19:42+3:408:57
14Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL19:46+3:448:59
15Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL19:59+3:579:05
16Frida DalerStokke IL20:13+4:119:11
17Ine InstanesSturla, IF20:15+4:139:12
18Ada Helene OlsenIF Trauma20:21+4:199:15
19Ingeborg KvarmeSturla, IF20:50+4:489:28
20Vilde RetteraasenIndre Østfold OK20:57+4:559:31
21Åsne HaavengenKongsberg OL21:02+5:009:33
22Oda Isnes TyseEiker OL21:04+5:029:34
23Alvilde Lysaker SandenEiker OL21:09+5:079:36
24Julie ChristiansenKristiansand OK21:48+5:469:54
25Julie EikelandOL Tønsberg og omegn24:15+8:1311:01
26Iselin SørensenSturla, IF25:45+9:4311:42
27Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn25:57+9:5511:47
28Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36:55+20:5316:46
29Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL37:55+21:5317:14
Tuva HepburnKristiansand OKdiskvalifisert
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLdiskvalifisert
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OKdiskvalifisert
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK16:507:39
2Kristin SørensenSturla, IF18:45+1:558:31
3Marianne HaugeHisøy OK19:51+3:019:01
4Toini SkyttersæterKonnerud IL21:07+4:179:35
5Hilde RosenvoldPorsgrunn OL21:43+4:539:52

H 13-14

2 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL14:587:07
2Mikkel BerglundRingerike OL16:36+1:387:54
3Johan EgerKongsberg OL16:47+1:497:59
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL16:55+1:578:03
5Lukas KlausenSturla, IF17:20+2:228:15
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17:29+2:318:19
7Brage TakleKristiansand OK17:30+2:328:20
8Magnus BrodinPorsgrunn OL17:35+2:378:22
9Anders KlavenesSandefjord OK17:46+2:488:27
10Halvor LøkenKongsberg OL17:55+2:578:31
11Sivert PoppeFredrikstad SK19:25+4:279:14
12Ola MeenPorsgrunn OL19:43+4:459:23
13Sindre UlsakerHemsedal IL20:00+5:029:31
14Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20:20+5:229:40
15Daniel NystuenRøyken OL22:53+7:5510:53
16Benjamin GjoneSandefjord OK23:50+8:5211:20
17Martin AusenPorsgrunn OL24:01+9:0311:26
18Martin Nøkleby MellingRingerike OL24:08+9:1011:29
19Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL27:14+12:1612:58
20Aron TangårdOL Trollo32:04+17:0615:16
21Olav MelheimSturla, IF34:39+19:4116:30
22Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK35:24+20:2616:51
23Yousef KhouryLarvik OK37:48+22:5018:00
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
Alfred BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

2 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK15:156:21
2Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15:21+0:066:23
3Christopher LadimOK Moss15:36+0:216:30
4Viljan van RaaijHedrum OL16:04+0:496:41
5Sondre OttesenFredrikstad SK16:14+0:596:45
6Iver RingheimLarvik OK16:35+1:206:54
7Eirik BlågestadIndre Østfold OK17:10+1:557:09
8Henrik R HoltHedrum OL17:29+2:147:17
9Halvard KornmoPorsgrunn OL17:32+2:177:18
10Runar Saur ModahlFredrikstad SK17:43+2:287:22
11Åsmund SlokvikNotodden OL18:11+2:567:34
12Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK18:43+3:287:47
13Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18:46+3:317:49
14Odd-Anton HermansenKristiansand OK18:48+3:337:50
15Halvor RudningenHemsedal IL18:49+3:347:50
16Jonas EikåsSandefjord OK18:54+3:397:52
17Vetle DrageKongsberg OL19:04+3:497:56
18Kristoffer FjæreHedrum OL19:56+4:418:18
19Jakob TorgersenHalden SK19:59+4:448:19
20Erlend Odd BergeKristiansand OK20:05+4:508:22
21Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn20:06+4:518:22
22Joachim Sandor KnudsenSturla, IF20:27+5:128:31
23Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn20:58+5:438:44
24Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering21:10+5:558:49
25Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL21:20+6:058:53
26Kristian Juel JohannessenHedrum OL21:38+6:239:00
Even Amundsen BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 17-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL15:386:30
2Benjamin AasenSarpsborg OL16:56+1:187:03
3Lars BerglundRingerike OL17:32+1:547:18
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK19:03+3:257:56
5Yngve MobråthenBotne SK42:07+26:2917:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor