Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK1
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 4 april 2017

H Lang

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL17:398:01
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering18:07+0:288:14
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:18+0:398:19
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18:37+0:588:27
5Jostein BaustadHaugesund IL Orientering19:11+1:328:43
6Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering20:54+3:159:30
7Ivar KvaleHaugesund IL Orientering21:55+4:169:57
8Kjetil FiskåSveio OL - Orientering23:54+6:1510:51
9Erik EngløkkHaugesund IL Orientering24:47+7:0811:15
10Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering25:46+8:0711:42
11Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering28:37+10:5813:00

D Lang

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18:348:26
2Kristina VollHaugesund IL Orientering21:54+3:209:57
3Rannveig JørgensenHaugesund IL Orientering23:32+4:5810:41
4Randi EngløkkHaugesund IL Orientering24:49+6:1511:16
5Signe OlsenHaugesund IL Orientering25:46+7:1211:42
6Andrea DrangsholtKristiansand OK27:59+9:2512:43
7Britt RameckersHaugesund IL Orientering30:18+11:4413:46

H Mellom

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NystedHaugesund IL Orientering28:0712:46
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering29:17+1:1013:18
3Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering34:55+6:4815:52

D Mellom

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering25:2411:32
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering29:02+3:3813:11
3Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL29:25+4:0113:22
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering33:34+8:1015:15
5Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL34:47+9:2315:48
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering20:3312:50
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering21:34+1:0113:28
3Victor RingdalHaugesund IL Orientering32:43+12:1020:26
4Jonas Sjo BjergaVikebygd IL43:01+22:2826:53
5Elias EngesliHaugesund IL Orientering1:01:16+40:4338:17

D -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering25:3215:57
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering28:25+2:5317:45
3Ida LütcheratHaugesund IL Orientering31:51+6:1919:54
4Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering32:40+7:0820:25
5Elèn Tjoflot NesVikebygd IL40:01+14:2925:00

D 17-K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne WiigHaugesund IL Orientering24:0615:03

H Ny

1 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Benjamin R. AndersenHaugesund IL Orientering28:0428:04
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering8:488:48
0Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering8:488:48
0Sigurd Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering15:3615:36
0Oscar FarestveitHaugesund IL Orientering13:1913:19
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering15:3015:30
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering30:00+1:5630:00
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering20:0720:07
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering17:3317:33
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering20:4720:47
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering14:0914:09
0Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering25:3725:37
0Filip SveenHaugesund IL Orientering14:4714:47
0Benediktas VHaugesund IL Orientering17:3817:38

D Ny

1 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering14:1214:12
0Kajsa FarestveitHaugesund IL Orientering13:1913:19
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering16:23+2:1116:23
0Irene HolmeHaugesund IL Orientering15:39+1:2715:39
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering15:08+0:5615:08
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering22:02+7:5022:02
0Ann Marie ØklandHaugesund IL Orientering30:00+15:4830:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor