Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 14 juni 2017

Lang

5 400 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SlungaardIL Tyrving50:239:19
2Jørgen Mathias NipenBækkelaget52:31+2:089:43
3Mikael OlaussonOslostudentenes IK52:56+2:339:48
4Knut SandvenIL Koll56:27+6:0410:27
5Carl Erik WasbergOppsal Orientering57:32+7:0910:39
6Guttorm EggeOslostudentenes IK1:00:13+9:5011:09
7Helge WeydahlFFI BIL1:00:58+10:3511:17
8Ståle HeitmannFossum IF1:01:18+10:5511:21
9Knut BårtveitBø OL1:05:10+14:4712:04
10Are EriksenOslostudentenes IK1:05:11+14:4812:04
11Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK1:05:12+14:4912:04
12Eivind RuthVBIL1:05:21+14:5812:06
13Emma LähdekorpiNydalen SK1:05:46+15:2312:10
14Peer StiansenNydalens SK1:10:39+20:1613:04
15Jon LahlumIL GeoForm1:10:50+20:2713:07
16Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1:10:55+20:3213:07
17Harald IweIL GeoForm1:11:27+21:0413:13
18Egil Reidar OsnesPrivat1:13:49+23:2613:40
19Georg BuggeAas Jakobsen1:16:48+26:2514:13
20Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1:18:19+27:5614:30
21Håkon BuggePrivat1:30:50+40:2716:49
22Mariken HomleidIL GeoForm2:29:34+1:39:1127:41
Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent
John Bjørnar BremnesIL GeoFormikke godkjent
Tore MyhrvoldVBILikke godkjent
Erik SauarIL Kollikke godkjent
Erik HolterPrivatikke godkjent

Mellom

4 100 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT38:199:20
2Vidar BerteigIL GeoForm42:30+4:1110:21
3Rolv Anders SystadLyn42:51+4:3210:27
4Paul SolheimPrivat43:01+4:4210:29
5Odd Arne LianIL Koll43:47+5:2810:40
6Eirik TandrevoldFossum IF45:45+7:2611:09
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF46:35+8:1611:21
8Kjell MarksetIL Koll46:55+8:3611:26
9Lars BenestadGrane IL48:10+9:5111:44
10Dagrun MelkildHeming Orientering48:30+10:1111:49
11Ellen TurterNydalens SK50:33+12:1412:19
12Andreas ErichsenNydalens SK50:47+12:2812:23
13Knut Anders LøkenFossum IF51:27+13:0812:32
14Arnt Ove TakvamFearnsport51:46+13:2712:37
15Per SchancheAsker Skiklubb51:57+13:3812:40
16Karen BjergaardNydalens SK53:25+15:0613:01
17Eskil ÅsmulOL Trollelg54:18+15:5913:14
18Pål W HansenBDO55:15+16:5613:28
19Christian Fredrik BorgIL Koll55:19+17:0013:29
20Anne DanielsenNydalens SK55:43+17:2413:35
21Sigbjørn ModalsliFossum IF56:11+17:5213:42
22Anne Marit BjergaardNydalens SK56:12+17:5313:42
23Harald RikheimRådtassene56:31+18:1213:47
24Helge BjaalandHeming Orientering56:54+18:3513:52
24Jon EverettPrivat56:54+18:3513:52
26Andre RøIL GeoForm57:04+18:4513:55
27Knud Bjørne-LarsenRiksteatret57:41+19:2214:04
28Hans Kristian AlvebergPrivat57:58+19:3914:08
29 Knut Bjarne SætreBærum kom58:07+19:4814:10
30Egil HusethKamp/Vestheim IF58:46+20:2714:20
31Esben BachOslostudentenes IK58:54+20:3514:21
32Per-Arne RøstadsandNydalens SK58:56+20:3714:22
33Øyvind GylverAsker Skiklubb59:02+20:4314:23
34Tarjei VollsetHeming Orientering59:47+21:2814:34
35Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1:00:01+21:4214:38
36Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1:00:14+21:5514:41
37Richard BlomFBI1:00:17+21:5814:42
38Trude FixdalIL Koll1:00:39+22:2014:47
39Lars ChristensenVBIL1:00:43+22:2414:48
40Hans-Henrik FremmingMeteorologen1:01:08+22:4914:54
41Alexandra DevikOslostudentenes IK1:01:44+23:2515:03
42Kjersti SkantzeIL Tyrving1:03:24+25:0515:27
43Elena GrandNydalens SK1:03:44+25:2515:32
44Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:04:13+25:5415:39
45Tone Jahren HerudFossum IF1:04:59+26:4015:50
46Birgit KorvaldNydalens SK1:07:39+29:2016:30
47Morten HjelmVBIL1:09:12+30:5316:52
48Hallvard BjørgumVBIL1:10:10+31:5117:06
49Erik BorgIL Koll1:10:30+32:1117:11
50Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:10:31+32:1217:11
51Finn GangePrivat1:12:22+34:0317:39
52Jarle NilsenSiemens1:12:35+34:1617:42
53Silje SlungaardIL Tyrving1:13:12+34:5317:51
54Tor OmmundsenVBIL1:15:24+37:0518:23
55Sturle HånesIL GeoForm1:16:48+38:2918:43
56Maria TorgersenBækkelagets SK1:18:29+40:1019:08
57Petter ChristensenVBIL1:19:18+40:5919:20
58Nora UrsinBærum kom1:19:41+41:2219:26
59Kåre KnudsenIL GeoForm1:21:06+42:4719:46
60Rune HultgreenNoteam1:25:51+47:3220:56
61Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1:26:04+47:4520:59
62Grete BerntsenMåren OK1:26:18+47:5921:02
63Knut HangeraasIL GeoForm1:32:42+54:2322:36
64Gisela SundelinPrivat1:37:10+58:5123:41
65Poul TranborgVBIL2:08:13+1:29:5431:16
Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
Helge RevhaugRingerike OLikke godkjent
Øyvind FidjePrivatikke godkjent
Georg HorvatiIL Tyrvingikke godkjent
Ole Martin StormyrengenPrivatikke godkjent
Venche BjerkreimFossum IFikke godkjent
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFFikke godkjent
Fia StenlundPrivatikke godkjent
Jonas NorrmanPrivatikke godkjent

Kort

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat29:5513:00
2Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving30:20+0:2513:11
3Bjørn EgnerHeming Orientering36:51+6:5616:01
4Harald AulieIL Koll41:48+11:5318:10
5Alexander RødstenHeming Orientering42:56+13:0118:40
6Hans LarsenRaumar Orientering43:08+13:1318:45
7Eyvind AasIL GeoForm48:19+18:2421:00
8Anne Regine BakstadFriskis&Svettis52:43+22:4822:55
9Majken KorsagerAsker Skiklubb52:55+23:0023:00
10Per HaugenLillomarka OL53:57+24:0223:27
11Magne GrandeIL Koll56:32+26:3724:34
12Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK56:48+26:5324:41
13Toril RiddervoldHeming Orientering1:01:41+31:4626:49
14Anne SjønnesenNittedal OL1:10:02+40:0730:26
15Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1:12:17+42:2231:25
16Odd FidjePrivat1:19:47+49:5234:41
17Alfred FidjePrivat1:19:53+49:5834:43
18Eva FixdalHeming Orientering1:27:53+57:5838:12
Johann TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor