Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 7 juni 2017

Lang

6 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK54:508:34
2Thomas NipenBækkelagets SK1:01:05+6:159:32
3Jørgen Mathias NipenBækkelaget1:02:45+7:559:48
4Sverre  Waaler KaasNydalens SK1:03:50+9:009:58
5Gunnar FiskumIL Tyrving1:04:38+9:4810:05
6Svein NygårdNorges Bank BIL1:07:48+12:5810:35
7Haakon IngvaldsenKamrat- och Idtrottsföreningen KIF1:13:41+18:5111:30
8Harald IweIL GeoForm1:25:02+30:1213:17
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:30:02+35:1214:04
10Britta FismenFossum IF1:32:01+37:1114:22
11Harald m Alf Østgaard LundIL GeoForm1:34:24+39:3414:45
Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
Øystein KildahlØstmarka OKikke godkjent
Lars Karelius NoerNRKikke godkjent

Mellom

4 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders P. HammerHeming Orientering42:339:53
2Stein BlomsethVålerenga44:18+1:4510:18
3Rolv Anders SystadLyn49:10+6:3711:26
4Knut-Anders LøkenFossum IF52:17+9:4412:09
5Paul SolheimPrivat54:41+12:0812:43
6Andreas ErichsenNydalens SK54:43+12:1012:43
7Emma LähdekorpiNydalen SK54:50+12:1712:45
8Sigbjørn ModalsliFossum IF57:57+15:2413:28
9Aleidis LøkenHeming Orientering58:09+15:3613:31
10Gunnar HaldenNydalens SK1:00:17+17:4414:01
11Dagrun MelkildHeming Orientering1:03:02+20:2914:39
12Elena GrandNydalens SK1:03:15+20:4214:42
13Endre HallanNorconsult1:06:45+24:1215:31
14Sidsel NørstebøIL Tyrving1:08:32+25:5915:56
15Lars ChristensenVBIL1:08:58+26:2516:02
16Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektriske1:10:44+28:1116:26
17Trude FixdalIL Koll1:12:16+29:4316:48
18Egil HusethKamp/Vestheim IF1:14:22+31:4917:17
19Christian Fredrik BorgIL Koll1:16:29+33:5617:47
20Øyvind GrandumIL GeoForm1:18:03+35:3018:09
21Gisela SundelinPrivat1:39:56+57:2323:14
22Finn GangePrivat1:43:45+1:01:1224:07
Hans Kristian AlvebergPrivatikke godkjent
Claes UngerLillomarka OLikke godkjent
Jurijs SenbergsVBILikke godkjent
Kjell MarksetIL Kollikke godkjent

Kort

2 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm29:1911:16
2Helge BjaalandHeming Orientering38:12+8:5314:41
3Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving41:49+12:3016:05
4Morten HjelmVBIL41:59+12:4016:08
5Tor OmmundsenVBIL48:52+19:3318:47
6Kjersti ThoStabæk IF54:26+25:0720:56
7Alexander RødstenHeming Orientering56:21+27:0221:40
8Harald AulieIL Koll56:35+27:1621:45
9Kåre KnudsenIL GeoForm57:25+28:0622:05
10Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm57:43+28:2422:11
11Tom EdvardsenIL Koll1:02:04+32:4523:52
12Sturle HånesIL GeoForm1:02:09+32:5023:54
13Maren EdvardsenIL Koll1:03:01+33:4224:14
14Richard HarveySiemens1:07:40+38:2126:01
15Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1:11:31+42:1227:30
16Marte EdvardsenIL Koll1:13:02+43:4328:05
17Sigurd HaugerudIL GeoForm1:18:16+48:5730:06
18Knut HangeraasIL GeoForm1:26:13+56:5433:09
19Eilen Arctander VikIL Koll1:27:15+57:5633:33
Per OngstadPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor