Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 10 mai 2017

Lang

5 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats NordbrødenHalden SK45:577:47
2Svein NygårdNorges Bank BIL58:47+12:509:57
3Harald IweIL GeoForm1:06:49+20:5211:19
4Skage GrønnebergHeming Orientering1:14:51+28:5412:41
5Harald Østgaard LundIL GeoForm1:17:44+31:4713:10
6Knut BårtveitBø OL1:21:56+35:5913:53
7Guttorm EggeOslostudentenes IK1:22:36+36:3913:59
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:22:41+36:4414:00
9Jon LahlumIL GeoForm1:30:54+44:5715:24
10Are EriksenOslostudentenes IK1:31:13+45:1615:27
11Christian GrotnesIL Tyrving1:31:37+45:4015:31
12Ståle HeitmannFossum IF1:34:17+48:2015:58
13Per OsenStatoil Oslo BIL1:43:38+57:4117:33
Halvor AurmoHeming Orienteringikke godkjent
Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke godkjent

Mellom

3 900 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalen SK40:1210:18
2Eskil  ÅsmulOL Trollelg45:49+5:3711:44
3Einar JensenNydalens SK47:00+6:4812:03
4Paul SolheimPrivat48:57+8:4512:33
5Gunnar HaldenNydalens SK51:39+11:2713:14
6Marianne NjåsteinIL Tyrving52:37+12:2513:29
7Tormod BøeVBIL57:00+16:4814:36
8Aleidis LøkenHeming Orientering1:00:55+20:4315:37
9Trude FixdalIL Koll1:01:23+21:1115:44
10Bente LandmarkFossum IF1:02:07+21:5515:55
11Lars BenestadGrane IL1:02:48+22:3616:06
12Hans Kristian AlvebergPrivat1:03:56+23:4416:23
13Petter ChristensenVBIL1:06:12+26:0016:58
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL1:07:59+27:4717:25
15Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:08:01+27:4917:26
16Jurijs SenbergsVBIL1:08:48+28:3617:38
17Lars ChristensenVBIL1:09:45+29:3317:53
18Einar HemLillomarka OL1:10:00+29:4817:56
19Finn GangePrivat1:10:03+29:5117:57
20Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektriske1:12:06+31:5418:29
21Alexandra DevikOslostudentenes IK1:12:17+32:0518:32
22Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:13:15+33:0318:46
23Jon EverettPrivat1:40:17+1:00:0525:42
24Andre RøIL GeoForm1:41:10+1:00:5825:56
25Jarle NilsenSiemens1:42:57+1:02:4526:23
Knut Anders LøkenFossum IFikke godkjent
Eirik TandrevoldFossum IFikke godkjent
Kjetil JacobsenHamar OKikke godkjent
Cecilie KvermeFossum IFikke godkjent
Sivert KvermeFossum IFikke godkjent
Gisela SundelinPrivatikke godkjent
Roar SigurdsenRingnes BILikke godkjent
Morten TangenMåren OKikke godkjent

Kort

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elena GrandNydalens SK27:2811:56
2Egil HusethKamp/Vestheim IF31:46+4:1813:48
3Harald AulieIL Koll32:34+5:0614:09
4Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK34:13+6:4514:52
5Tone Jahren HerudFossum IF38:29+11:0116:43
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF38:45+11:1716:50
7Øyvind GylverAsker Skiklubb43:32+16:0418:55
8Sturle HånesIL GeoForm44:50+17:2219:29
9Kåre KnudsenIL GeoForm46:04+18:3620:01
10Majken KorsagerAsker Skiklubb48:51+21:2321:14
11Eyvind AasIL GeoForm58:56+31:2825:37
12Linda FredhMåren OK1:00:25+32:5726:16
13Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat1:04:35+37:0728:04
Anja GabrielsenSkien OKikke godkjent
Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
Knut Tore SolheimNydalens SKikke godkjent
Mari  Jahren HerudFossum IFikke godkjent
Hildegunn DahlPrivatikke godkjent
Andreas ErichsenNydalens SKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor