Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 7 - Heia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

N- løype

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering24:5815:36
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering23:4714:51
Kornelia NjållaTverlandet IL22:4914:15
Erika Leiråmo RekkedalUkjent44:5728:05
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering29:3318:28
Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering45:4028:32
Sofia SolbakkenUkjent22:0413:47
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering24:2315:14
Maria WintherBodø og Omegn IF Orientering22:0413:47

C-Løype (2 km)

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HøivaagTverlandet IL24:0512:02
2Jørgen NjållaTverlandet IL26:42+2:3713:21
3Benjamin August VikenTverlandet IL28:06+4:0114:03
4Endre W NormannTverlandet IL28:08+4:0314:04
5Håkon SkirbekkTverlandet IL32:14+8:0916:07
6Andrea NjållaTverlandet IL32:15+8:1016:07
7Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering34:39+10:3417:19
8Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering37:28+13:2318:44
9Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering42:21+18:1621:10
10Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1:15:44+51:3937:52

B-løype (3 km)

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders KureBodø og Omegn IF Orientering38:1212:19
2Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering43:29+5:1714:01
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering48:34+10:2215:40
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering50:22+12:1016:14
5Richard KringhaugValnesfjord IL55:29+17:1717:53
6Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering55:34+17:2217:55
7Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering55:48+17:3618:00
8Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering57:43+19:3118:37
9Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:04:11+25:5920:42
10Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering1:04:15+26:0320:43
11John Ivar KjellevoldModum OL1:09:50+31:3822:31
12Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:14:17+36:0523:57
13Karen BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:16:05+37:5324:32
14Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1:25:18+47:0627:30
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Per DalhaugBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering41:0810:01
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering43:10+2:0210:31
3Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering44:47+3:3910:55
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering46:55+5:4711:26
5Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering46:59+5:5111:27
6Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering48:55+7:4711:55
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering50:01+8:5312:11
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering50:25+9:1712:17
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering51:25+10:1712:32
10Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering51:46+10:3812:37
11Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering51:48+10:4012:38
12Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering53:59+12:5113:10
13Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering56:58+15:5013:53
14Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering59:22+18:1414:28
15Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering59:47+18:3914:34
16Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:01:27+20:1914:59
17Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1:02:00+20:5215:07
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

5 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter JakolaNTNUI44:527:36
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering52:07+7:158:50
3Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering54:55+10:039:18
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering57:37+12:459:45
5Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:01:53+17:0110:29
6Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:03:22+18:3010:44
7Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1:17:57+33:0513:12
8Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:18:08+33:1613:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor