Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 6 - Bueskyttebanen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 6 - Bueskyttebanen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 6 juni 2017

N- løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linnea BertheussenTverlandet IL24:36
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering31:13
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering28:12
Tobias MathisenUkjent39:21
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering56:08
Kornelia NjållaTverlandet IL32:58
Trygve OvesenBodø og Omegn IF Orientering39:23
Anna Mørkved ØigårdKlubbløs43:05

C-Løype (2 km)

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SkirbekkTverlandet IL37:1318:36
2Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering43:48+6:3521:54

B-løype (3 km)

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering35:4911:56
2Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering41:48+5:5913:56
3Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering55:19+19:3018:26
4Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:04:55+29:0621:38
5Benjamin August VikenTverlandet IL1:08:20+32:3122:46
6Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1:08:24+32:3522:48
7Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1:08:31+32:4222:50
8Per HøivågTverlandet IL1:08:53+33:0422:57
9Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:14:54+39:0524:58
10Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1:15:03+39:1425:01
11Ricard KringhaugValnesfjord IL1:18:18+42:2926:06
12Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1:21:39+45:5027:13
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:28:19+52:3029:26
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Jørgen NjållaTverlandet ILbrutt
Vilde W NormannTverlandet ILbrutt
Endre NormannTverlandet ILbrutt

A-løype (4 km)

4 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering50:2812:18
2Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering51:12+0:4412:29
3Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52:37+2:0912:50
4Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering53:25+2:5713:01
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering56:37+6:0913:48
6Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:02:25+11:5715:13
7Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1:05:21+14:5315:56
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1:07:08+16:4016:22
9Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:08:15+17:4716:38
10Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:08:48+18:2016:46
11Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:10:25+19:5717:10
12Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:20:42+30:1419:40
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52:129:19
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52:48+0:369:25
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1:02:56+10:4411:14
4Geir ØienRingsaker OK1:05:23+13:1111:40
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:10:41+18:2912:37
6Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:15:31+23:1913:29
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor