Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

N- løype

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fillip Lau BybergUkjent1:21:1947:50
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering38:0822:25
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering20:5412:17
Mira Hilde-EldbyUkjent44:3726:14
Jonatan Bolle JohnsenUkjent42:1724:52
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering48:2428:28
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering48:1228:21
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering16:109:30
Teodor NjållaTverlandet IL24:5314:38
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering32:3119:07
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering24:0814:11

C-Løype (2 km)

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering25:0013:09
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering30:27+5:2716:01
3Teodor NjållaTverlandet IL36:15+11:1519:04
4Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering43:45+18:4523:01
5Linea BertheussenTverlandet IL54:09+29:0928:30
5Kornelia NjållaTverlandet IL54:09+29:0928:30
7Eva Lund PedersenIL Siso58:54+33:5431:00

B-løype (3 km)

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering44:0715:45
2Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering44:25+0:1815:51
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering46:30+2:2316:36
4Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering48:50+4:4317:26
5Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering55:17+11:1019:44
6Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering55:46+11:3919:55
7Per HøivaagTverlandet IL55:53+11:4619:57
8Asbjørn PedersenIL Siso56:58+12:5120:20
9Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering57:45+13:3820:37
10Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering58:20+14:1320:50
11Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering58:29+14:2220:53
12Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering59:39+15:3221:18
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:01:21+17:1421:54
14Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:02:18+18:1122:15
15Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:02:35+18:2822:21
16Jørgen NjållaTverlandet IL1:06:51+22:4423:52
17Endre W NormannTverlandet IL1:06:52+22:4523:52
18Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1:07:26+23:1924:05
18Sigrid MoenTverlandet IL1:07:26+23:1924:05
20Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1:09:46+25:3924:55
21Erling PedersenIL Siso1:15:49+31:4227:04
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49:2111:28
2Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering52:06+2:4512:06
3Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering53:26+4:0512:25
4Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering54:30+5:0912:40
5Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering57:40+8:1913:24
6Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering57:50+8:2913:26
7Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering58:52+9:3113:41
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering59:44+10:2313:53
9Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1:10:51+21:3016:28
10Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1:12:35+23:1416:52
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:25:12+35:5119:48
12Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:31:44+42:2321:20

A-løype (6 km)

6 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering1:04:2010:43
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:07:27+3:0711:14
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:12:43+8:2312:07
4Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1:13:15+8:5512:12
5Jørn K RemloIL Siso1:17:01+12:4112:50
6Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:20:25+16:0513:24
7Marte Fallbakken BergeLøten OL1:27:27+23:0714:34
8Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:27:49+23:2914:38
9Laura SuominenBodø og Omegn IF Orientering1:29:33+25:1314:55
10Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:54:21+50:0119:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor