Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Turisthytta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Turisthytta
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N- løype

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linea BertheussenTverlandet IL6:34
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering10:18
Eirik Bjørgo HagenUkjent12:32
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering7:15
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering6:31
Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering8:38
Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering5:17
Magnus JohansenUkjent8:29
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17:44
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17:42
Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering6:18
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering8:34
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering6:34
Kornelia NjållaTverlandet IL5:57
Teodor NjållaTverlandet IL8:01
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering8:09
Erika Leiråmo RekkedalUkjentfullført
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering8:26
Teodor SkålsvikBodø og Omegn IF Orienteringfullført
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering6:32
Amalie WensellBodø og Omegn IF Orientering6:37

C-Løype (2 km)

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NjållaTverlandet IL28:5116:01
2Håkon SkirbekkTverlandet IL28:55+0:0416:03
3Per HøivaagTverlandet IL32:01+3:1017:47
4Endre W NormannTverlandet IL32:51+4:0018:15
5Sigrid MoenTverlandet IL33:28+4:3718:35
6Benjamin August VikenTverlandet IL34:57+6:0619:25
7Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering38:32+9:4121:24
8Andrea NjållaTverlandet IL40:10+11:1922:18
9Vilde Wikevand NormannTverlandet IL48:06+19:1526:43
10Martha BertheussenTverlandet IL51:38+22:4728:41
11Aina Green JohnsenTverlandet IL52:48+23:5729:20
12Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering53:40+24:4929:48
13Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering55:52+27:0131:02

B-løype (3 km)

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering37:0112:20
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering42:55+5:5414:18
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering43:07+6:0614:22
4Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering48:46+11:4516:15
5Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering50:52+13:5116:57
6Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering54:12+17:1118:04
7Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering54:50+17:4918:16
8Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering57:36+20:3519:12
9Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering58:40+21:3919:33
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:00:11+23:1020:03
11Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering1:02:47+25:4620:55
12Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1:12:30+35:2924:10
13Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:13:33+36:3224:31
14Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1:16:40+39:3925:33
15Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1:17:46+40:4525:55
16Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:19:17+42:1626:25
Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering38:249:50
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39:47+1:2310:12
3Håvard BergTverlandet IL43:08+4:4411:03
4Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering44:10+5:4611:19
5Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering45:20+6:5611:37
6Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering45:30+7:0611:40
7Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering46:32+8:0811:55
8Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering47:14+8:5012:06
9Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering47:17+8:5312:07
10Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50:36+12:1212:58
11Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering51:13+12:4913:07
12Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering52:41+14:1713:30
13Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering55:19+16:5514:11
14Anders KureBodø og Omegn IF Orientering56:32+18:0814:29
15Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering59:18+20:5415:12
16Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering59:56+21:3215:22
17Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1:00:15+21:5115:26
18Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1:00:25+22:0115:29
19Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering1:00:32+22:0815:31
20Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1:13:11+34:4718:45
21Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:17:07+38:4319:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor