Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 3 mai 2017

Lang

6 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats NordbrødenHalden SK49:168:12
2Holger SchlaupitzPrivat53:46+4:308:57
3Gunnar FiskumIL Tyrving54:57+5:419:09
4Skage GrønnebergHeming Orientering57:49+8:339:38
5Harald IweIL GeoForm58:49+9:339:48
6Håkon SturødNydalen SK1:00:45+11:2910:07
7Stein BlomsethVålerenga1:01:15+11:5910:12
8Øystein BjørkeVBIL1:01:39+12:2310:16
9Knut BårtveitBø OL1:04:11+14:5510:41
10Tore MyhrvoldVBIL1:05:10+15:5410:51
11Erling HålandVBIL1:07:14+17:5811:12
12Ingunn WeltzienIL Tyrving1:07:23+18:0711:13
13Kjetil MolundIL Tyrving1:11:12+21:5611:52
14Anders  HammerHeming Orientering1:13:20+24:0412:13
15Espen MesselIL Koll1:17:42+28:2612:57
16Per OsenStatoil Oslo BIL1:19:09+29:5313:11
17Are EriksenOslostudentenes IK1:19:18+30:0213:13
18Halvor AurmoHeming Orientering1:19:20+30:0413:13
19Ivar RefslandUiO1:25:09+35:5314:11
20Håkon BuggePrivat1:44:20+55:0417:23
Per Morten LefdahlOECikke godkjent
Eivind RuthVBILikke godkjent
Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
Erik Alexander ThorssonAsker Skiklubbikke godkjent

Mellom

4 000 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HegnaAsker Skiklubb48:2212:05
2Torgeir StrandhagenRøyken OL48:29+0:0712:07
3Karl Aasmund ErøySamtalen AS50:08+1:4612:32
4Christian Fredrik BorgIL Koll50:17+1:5512:34
5Bjørn Are CarlssonFossum IF50:34+2:1212:38
6Toril HallanLillomarka OL51:13+2:5112:48
7Odd Arne LianIL Koll52:08+3:4613:02
8Anne SturødNydalens SK53:26+5:0413:21
9Per Jogeir KarlsbakkVBIL53:38+5:1613:24
10Trude FixdalIL Koll53:39+5:1713:24
11Kristine FjeldboNTNUI54:14+5:5213:33
12Kjersti HovFossum IF58:22+10:0014:35
13Paul SolheimPrivat58:50+10:2814:42
14Vidar BerteigIL GeoForm1:00:49+12:2715:12
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:02:15+13:5315:33
16Berit DanielsenIL Tyrving1:03:31+15:0915:52
17Sidsel NørstebøIL Tyrving1:04:05+15:4316:01
18Sigbjørn ModalsliFossum IF1:04:47+16:2516:11
19Endre HallanNorconsult1:06:01+17:3916:30
20Britta FismenFossum IF1:09:39+21:1717:24
21Hans Kristian AlvebergPrivat1:12:29+24:0718:07
22Wenche HultgreenIL Tyrving1:13:05+24:4318:16
23Stefan KernstockVBIL1:13:25+25:0318:21
24Axel DamgaardOL Trollo1:13:26+25:0418:21
25Svenja KernstockVBIL1:13:36+25:1418:24
26Claes UngerLillomarka OL1:14:36+26:1418:39
27Lars ChristensenVBIL1:14:49+26:2718:42
28Ellen TurterNydalens SK1:14:58+26:3618:44
29Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:17:02+28:4019:15
30Jacob DybwadHeming Orientering1:19:08+30:4619:47
31Jon FossFriskis&Svettis1:19:39+31:1719:54
32Finn GangePrivat1:21:05+32:4320:16
33Viggo EriksenEsso1:22:23+34:0120:35
34Kjersti ThoStabæk IF1:22:37+34:1520:39
35Hallvard BjørgumVBIL1:25:17+36:5521:19
36Jarle NilsenSiemens1:26:09+37:4721:32
37Majken KorsagerAsker Skiklubb1:29:07+40:4522:16
38Tilde  EineEsso1:34:10+45:4823:32
39Roar NydalAsker Skiklubb1:35:27+47:0523:51
40Tor OmmundsenVBIL1:38:50+50:2824:42
41Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering1:58:08+1:09:4629:32
42Tom IbsenLommedalens IL2:11:18+1:22:5632:49
42Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm2:11:18+1:22:5632:49
44Sigurd HaugerudIL GeoForm2:23:01+1:34:3935:45
Petter ChristensenVBILikke godkjent
Peter NylundHaugerud IFikke godkjent
Morten  JohannessenRøyken OLikke godkjent
Per Kristian EkebergIL Tyrvingikke godkjent
Per  ØhlckersIL Tyrvingikke godkjent
Lisa JørandliGjø-Vard OLikke godkjent

Kort

2 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Knapp kongsbergIL Tyrving35:1617:38
2Knut Bjarne SætreBærum kom37:37+2:2118:48
3Morten KongsbergIL Tyrving40:53+5:3720:26
4Harald AulieIL Koll46:04+10:4823:02
5Georg HorvatiIL Tyrving46:45+11:2923:22
6Tormod HegdalHeming Orientering48:30+13:1424:15
7Per KaarbyFossum IF48:32+13:1624:16
8Øystein MadsenHaugerud IF49:00+13:4424:30
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving52:48+17:3226:24
10Ildiko HorvatiIL Tyrving55:29+20:1327:44
11Nora UrsinFossum IF55:56+20:4027:58
12Jon C. FougnerHeming Orientering57:51+22:3528:55
13Tone Jahren HerudFossum IF1:00:17+25:0130:08
14Randi NilstadIL Tyrving1:01:43+26:2730:51
15Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1:01:51+26:3530:55
16Bjørn EgnerHeming Orientering1:04:20+29:0432:10
17Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK1:06:56+31:4033:28
18Aud Ingjerd SpjelkavikIL Tyrving1:07:59+32:4333:59
19Kjetil JacobsenHamar OK1:09:14+33:5834:37
20Eyvind AasIL GeoForm1:10:20+35:0435:10
21Per GjermoAsker Skiklubb1:45:05+1:09:4952:32
22Lisbeth SimonsenIL GeoForm2:32:44+1:57:281:16:22
23Anne Chatrine  VossIL GeoForm2:32:59+1:57:431:16:29
Kjell TeiglandØstmarka OKikke godkjent
Arne Christian ScheieØstmarka OKikke godkjent
Sharon BroadwellIL GeoFormikke godkjent
Balder Gammelli-MesselIL Kollikke godkjent
Lars Andreas ErikssonNVE BILikke godkjent
Anne NydalAsker Skiklubbikke godkjent
Einar  HoffIL Tyrvingikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor