Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 3 mai 2017

H Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL40:45
2Jo MinkenGjerdrum OL47:40+6:55
3Knut EngenNes OL47:51+7:06
4Tor StrandEidsvoll OL48:45+8:00
5Per ØsterengGjerdrum OL50:02+9:17
6Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL54:49+14:04
7Terje AntonsenEidsvoll OL1:00:36+19:51
8Even Nygaard ØsterengGjerdrum OL1:02:26+21:41
9Gaute FosstveitUllensaker OL1:10:00+29:15
9Christoffer SlettenUllensaker OL1:10:00+29:15
11Svein AndersenEidsvoll OL1:10:09+29:24
12Robert ØksnesGjerdrum OL1:15:00+34:15
Roar SaxhaugEidsvoll OLdiskvalifisert
Sindre LangaasNydalen sKdiskvalifisert

D Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL53:01
2Ingrid RappGjerdrum OL53:32+0:31
3Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL59:15+6:14
4Mari HernandezToten Troll1:02:23+9:22
5Hanne StensletUllensaker OL1:13:00+19:59

H Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinbekkenOdal o-lag30:07
2Ivar StrømstadUllensaker OL35:53+5:46
3Tommy SkårbøUllensaker OL41:17+11:10
4Simen SaxhaugEidsvoll OL45:21+15:14
5Per SørbergFrogner OL52:21+22:14
6Hans LarsenGjerdrum IL53:57+23:50
7Morten engebretsenGjerdrum OL1:10:57+40:50
Jonas TeksumGjerdrum OLdiskvalifisert
Jan Tore GundersenEidsvoll OLdiskvalifisert

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina JerijarviGjerdrum OL59:40
2Inger DøhlenGjerdrum OL1:05:57+6:17

H Kort

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias AndreassenUllensaker OL33:03
2Odd SlettenUllensaker OL35:03+2:00
3Ivar MonsrudFrogner OL36:13+3:10
4Alexander SlettenUllensaker OL38:25+5:22
5Filip NordsethUllensaker OL40:07+7:04
6Brage FosstveitUllensaker OL55:00+21:57
Brage MinkenGjerdrum OLdiskvalifisert
Sjur NilsenGjerdrum OLdiskvalifisert

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea FagerhaugGjerdrum OL36:17
2Kari HovindUllensaker OL41:09+4:52
3Nora SørbergFrogner OL43:04+6:47
4Camilla FosstveitUllensaker OL55:00+18:43
5Bente AarhusNes OL56:58+20:41
6Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL57:27+21:10
7Erle FosstveitUllensaker OL1:00:00+23:43

H Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil BjerkeGjerdrum OL26:26
2Oscar Wetting IversenGjerdrum OL26:38+0:12
3Håvard EikGjerdrum OL28:17+1:51
4Elias Skare HansenGjerdrum OL28:54+2:28
5Julian AnderassenUllensaker OL30:36+4:10
6Marius AndreassenUllensaker OL30:37+4:11
7Einar Rud KarlsenGjerdrum OL33:12+6:46
8Emil KarlsenGjerdrum OL40:07+13:41

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje LundeGjerdrum OL17:14
2Tuva NørveGjerdrum OL29:02+11:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor