Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 23 mai 2017

D 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL19:519:27
2Julie M HellandEgersund OK31:42+11:5115:05
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)32:26+12:3515:26
4Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb33:44+13:5316:03
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK39:06+19:1518:37
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)42:09+22:1820:04
7Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45:05+25:1421:28
8Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)45:34+25:4321:41

D 13-14

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28:3111:52
2Alida OftedalÅlgård Orientering30:33+2:0212:43
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb37:11+8:4015:29
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37:54+9:2315:47
5Hilde OhrGanddal IL49:51+21:2020:46

D 15-16

3 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL32:4610:34
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35:24+2:3811:25
3Ingrid LamarkGanddal IL37:40+4:5412:09
4Ida MonsenEgersund OK43:32+10:4614:02
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)52:19+19:3316:52
6Celina Iversen ÅseEgersund OK53:28+20:4217:14
7Julie PuntervoldEgersund OK58:29+25:4318:51
8Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:07:20+34:3421:43
Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert

D 17-59

4 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL50:5410:36
2Trine BolstadGanddal IL57:55+7:0112:03
3Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)58:56+8:0212:16
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:01:25+10:3112:47
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:02:19+11:2512:58
6Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1:04:04+13:1013:20
7Otilie OftedalÅlgård Orientering1:09:21+18:2714:26
8Grethe StoklandGanddal IL1:11:00+20:0614:47
9Ann Karin TjørhomGanddal IL1:11:19+20:2514:51
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:25:20+34:2617:46
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1:27:37+36:4318:15
12Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:31:37+40:4319:05
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 60-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb47:3915:22
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56:39+9:0018:16
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56:52+9:1318:20
4Inger Skretting OpstadEgersund OK58:25+10:4618:50

H 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)19:299:16
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering20:11+0:429:36
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)21:07+1:3810:03
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)22:46+3:1710:50
5Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)34:26+14:5716:23
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)37:18+17:4917:45
7Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)41:39+22:1019:50
8Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)51:57+32:2824:44

H 13-14

2 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25:4010:41
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL28:16+2:3611:46
3Øyvind LamarkGanddal IL29:41+4:0112:22
4Edvin AakreEgersund OK30:21+4:4112:38
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)31:02+5:2212:55
6Jonas Årvik SandalGanddal IL31:15+5:3513:01
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31:48+6:0813:15
8Erlend BremnesGanddal IL33:39+7:5914:01
9Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)34:11+8:3114:14
10Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)34:21+8:4114:18
11Aksel DommersnesGanddal IL38:13+12:3315:55
12Thomas Barvik MælandGanddal IL39:53+14:1316:37
13Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40:43+15:0316:57
14Sindre Skeie PettersonEgersund OK45:29+19:4918:57
15Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)50:31+24:5121:02
16Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)57:09+31:2923:48
17Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL1:23:28+57:4834:46
18Lars Joshua VigesdalGanddal IL1:24:09+58:2935:03
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL36:4911:52
2Tobias RøddeGanddal IL41:19+4:3013:19
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL46:15+9:2614:55
4Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL57:10+20:2118:26
Alexander HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

H 17-59

4 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering37:127:45
2Fredrik OmdalGanddal IL41:45+4:338:41
3Oddvar TaksdalGanddal IL44:40+7:289:18
4Fredrik SandalGanddal IL45:59+8:479:34
5Per Ivar StoklandGanddal IL47:43+10:319:56
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)51:06+13:5410:38
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb51:36+14:2410:45
8Kristian Frafjord HaarrGanddal IL51:38+14:2610:45
9Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering52:01+14:4910:50
10Otte OmdalGanddal IL52:04+14:5210:50
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53:17+16:0511:06
12Svein-Erik KvameGanddal IL55:07+17:5511:28
13Per Olav HaarrGanddal IL55:13+18:0111:30
14Joar EilevstjønnGanddal IL56:02+18:5011:40
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering56:15+19:0311:43
16Gunnar PettersonEgersund OK58:13+21:0112:07
17Helge RisaStavanger Orienteringsklubb59:13+22:0112:20
18Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)59:46+22:3412:27
19Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:01:11+23:5912:44
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:02:06+24:5412:56
21Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1:03:40+26:2813:15
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1:04:11+26:5913:22
23Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1:07:04+29:5213:58
24Per Frode SandalGanddal IL1:07:06+29:5413:58
25Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:07:21+30:0914:01
26Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1:11:01+33:4914:47
27Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1:12:25+35:1315:05
28Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:13:27+36:1515:18
29Per Martin StoklandGanddal IL1:15:39+38:2715:45
30Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1:16:43+39:3115:58
31Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1:17:11+39:5916:04
32Jørgen BreivoldGanddal IL1:18:54+41:4216:26
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Klaus Kluasen EspedalStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 60-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL33:1610:43
2Arne Krisitan EspedalStavanger Orienteringsklubb36:46+3:3011:51
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40:28+7:1213:03
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40:47+7:3113:09
5Kjell SvihusGanddal IL42:04+8:4813:34
6Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb45:23+12:0714:38
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45:50+12:3414:47
8Knut SkjævelandGanddal IL48:01+14:4515:29
9Terje StokkelandÅlgård Orientering50:36+17:2016:19
10Ove OalandGanddal IL53:47+20:3117:20
11Geir HusdalTIF Viking54:12+20:5617:29
12Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb54:38+21:2217:37
13Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:17:57+44:4125:08

D Ny

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norah BreivoldGanddal IL24:2414:21
2Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)28:14+3:5016:36
3Frida RichterSandnes IL (Rogaland)28:35+4:1116:48
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)30:19+5:5517:50
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering31:13+6:4918:21
6Pernille BreivoldGanddal IL34:26+10:0220:15
7Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34:56+10:3220:32
8Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)36:17+11:5321:20
9Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)36:19+11:5521:21
10Kari Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)36:55+12:3121:42
11Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)37:29+13:0522:02
12Lea StokkelandÅlgård Orientering39:19+14:5523:07
13Tea StokkelandÅlgård Orientering39:20+14:5623:08
14Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)46:09+21:4527:08
15Maren OftedalÅlgård Orientering49:31+25:0729:07
16Anne Lill AndersonÅlgård Orientering53:59+29:3531:45

H Ny

1 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb16:349:44
2Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17:11+0:3710:06
3Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17:22+0:4810:12
4Tobias SletvoldÅlgård Orientering19:13+2:3911:18
5Oskar SletvoldÅlgård Orientering21:00+4:2612:21
6Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23:42+7:0813:56
7Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)24:39+8:0514:30
8Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)26:30+9:5615:35
9Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering27:36+11:0216:14
10Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)28:59+12:2517:02
11Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)29:13+12:3917:11
12Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)31:51+15:1718:44
13Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)31:57+15:2318:47
14Øivind FagerlundGanddal IL32:41+16:0719:13
15Marius RøddeGanddal IL37:07+20:3321:50
16Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37:16+20:4221:55
17Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)37:22+20:4821:58
18Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)37:28+20:5422:02
19Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)37:45+21:1122:12
20Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)37:50+21:1622:15
21Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL42:16+25:4224:51
22Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)44:19+27:4526:04
23Tormod LervangSandnes IL (Rogaland)46:10+29:3627:09
24Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49:38+33:0429:11

B-Åpen

2 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb30:2812:41
2Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32:05+1:3713:22
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)35:03+4:3514:36
4Camilla Frafjord HaarrGanddal IL38:32+8:0416:03
5Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)39:47+9:1916:34
6Olav HellandEgersund OK42:44+12:1617:48
7Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)46:30+16:0219:22
8Maria NilssonGanddal IL46:53+16:2519:32
9Kristin BarvikGanddal IL51:15+20:4721:21
10Jakob Hovland WadelGanddal IL51:42+21:1421:32
11Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)55:36+25:0823:10
12Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)56:04+25:3623:21
13Anders Jess LinjordGanddal IL1:00:37+30:0925:15
14Brit SvihusGanddal IL1:03:00+32:3226:15
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:08:04+37:3628:21
16Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:12:59+42:3130:24
17David Jess LinjordGanddal IL1:14:13+43:4530:55

C-Åpen

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)26:0912:27
2May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)31:09+5:0014:50
3Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)34:22+8:1316:21
4Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)35:06+8:5716:42
5Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38:45+12:3618:27
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL42:33+16:2420:15
7Mari BremnesGanddal IL42:49+16:4020:23
8Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49:54+23:4523:45
9Solveig MælandÅlgård Orientering1:05:12+39:0331:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor