Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 6, 2017 Finale - Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

Herrer 17-59

4 000 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd OftedalÅlgård Orientering27:136:48
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)27:21+0:086:50
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb27:53+0:406:58
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)27:57+0:446:59
5Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb28:16+1:037:04
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)28:43+1:307:10
7Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)28:58+1:457:14
8Per Ivar StoklandGanddal IL29:08+1:557:17
9Kristian Frafjord HaarrGanddal IL29:36+2:237:24
10Arild AasheimGanddal IL30:00+2:477:30
11Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)30:22+3:097:35
12Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)31:04+3:517:46
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31:44+4:317:56
14Jan Einar ØvermoÅlgård Orientering34:20+7:078:35
15Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb34:33+7:208:38
16Trond LamarkGanddal IL35:09+7:568:47
17Nils Tore PuntervoldEgersund OK36:06+8:539:01
18Helge RisaStavanger Orienteringsklubb36:17+9:049:04
19Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)36:56+9:439:14
20Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb37:29+10:169:22
21Henning SundbyGanddal IL38:17+11:049:34
22Jørgen BreivoldGanddal IL39:07+11:549:46
23Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb39:36+12:239:54
24Kjell SvihusGanddal IL44:18+17:0511:04
25Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb45:13+18:0011:18
26Jakob KarlsenGanddal IL46:33+19:2011:38
27Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb48:19+21:0612:04
28Lars Terje VaalandGanddal IL52:51+25:3813:12
Lars Sigve OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer 17-59

4 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30:497:42
2Jorunn HadlandEgersund OK32:11+1:228:02
3Inger Tone NygårdEgersund OK35:42+4:538:55
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)38:05+7:169:31
5Jane M HellandEgersund OK38:43+7:549:40
6Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb38:46+7:579:41
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL39:43+8:549:55
8Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40:22+9:3310:05
9Vibeke LamarkGanddal IL40:30+9:4110:07
10Ann Karin TjørhomGanddal IL42:18+11:2910:34
11Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)45:16+14:2711:19
12Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb45:23+14:3411:20
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb49:08+18:1912:17
14Mariann SveinsvollGanddal IL55:26+24:3713:51
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:22:09+51:2020:32

H15-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17:136:53
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL17:51+0:387:08
3Tobias RøddeGanddal IL18:15+1:027:18
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL21:29+4:168:35
5Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL23:22+6:099:20
6224911 U1 Ukjent løper224911NOTEAM27:24+10:1110:57

D15-16

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18:197:19
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19:27+1:087:46
3Ingrid LamarkGanddal IL26:14+7:5510:29
4Julie PuntervoldEgersund OK26:54+8:3510:45
4Celina Iversen ÅseEgersund OK26:54+8:3510:45
6Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb28:11+9:5211:16

Nybegynner

1 570 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb12:077:43
2Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12:53+0:468:12
3Julie M HellandEgersund OK13:06+0:598:20
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering13:28+1:218:34
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17:08+5:0110:54
6Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)17:27+5:2011:06
7Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17:59+5:5211:27
8Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18:01+5:5411:28
9Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18:05+5:5811:31
10Linnea Ullestad OlssonSandnes IL (Rogaland)18:08+6:0111:32
11Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)18:09+6:0211:33
12Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18:25+6:1811:43
13Arve LundeGanddal IL18:51+6:4412:00
14Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb19:07+7:0012:10
15Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)19:28+7:2112:23
16Maren OftedalÅlgård Orientering20:23+8:1612:58
17Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)20:48+8:4113:14
18Frida RichterSandnes IL (Rogaland)21:31+9:2413:42
19Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:31+10:2414:20
20Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)22:51+10:4414:33
21Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)22:54+10:4714:35
22Pernille BreivoldGanddal IL22:56+10:4914:36
23Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)23:50+11:4315:10
24Lea StokkelandÅlgård Orientering23:55+11:4815:14
25Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:25+12:1815:33
26Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)24:31+12:2415:36
27Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)24:33+12:2615:38
28Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)24:43+12:3615:44
29Peder OrstadGanddal IL25:25+13:1816:11
30Unni Byberg MæstadGanddal IL27:51+15:4417:44
31Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)28:59+16:5218:27
32Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL31:08+19:0119:49
33Karen OrstadGanddal IL31:10+19:0319:51
34Brage LaugalandÅlgård Orientering33:20+21:1321:13
35Vetle LaugalandÅlgård Orientering33:44+21:3721:29
36Eiril LaugalandÅlgård Orientering36:08+24:0123:00
37Anne Lill AndersonÅlgård Orientering38:08+26:0124:17
38Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering38:09+26:0224:17
39206194 U1 Ukjent løper206194NOTEAM47:42+35:3530:22
40Noa Sandal-HansenGanddal IL47:57+35:5030:32
Håkon Eriksen-ØrpetveitSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Simon MågeGanddal ILdiskvalifisert
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

B-åpen

2 210 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)22:2010:06
2Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)23:59+1:3910:51
3Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)24:34+2:1411:06
4Grete Stokke SeljeskogGanddal IL25:51+3:3111:41
5Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)26:13+3:5311:51
6Tone WadelStavanger Orienteringsklubb27:06+4:4612:15
7Anna Alexandra WirowskiGanddal IL27:15+4:5512:19
8Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)27:27+5:0712:25
9Pernille HovstadGanddal IL27:40+5:2012:31
10Tore RøddeGanddal IL28:09+5:4912:44
11Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb29:01+6:4113:07
12Maria NilssonGanddal IL30:21+8:0113:43
13David Jess LinjordGanddal IL31:21+9:0114:11
14Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb33:55+11:3515:20
15Fredrik HovstadGanddal IL38:25+16:0517:22
16Anders Jess LinjordGanddal IL38:26+16:0617:23
17Solveig MælandÅlgård Orientering39:09+16:4917:42
Kristin BarvikGanddal ILdiskvalifisert

Herrer over 59

3 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb28:198:19
2Paul Terje HaarrGanddal IL28:53+0:348:29
3Harry BreilandÅlgård Orientering31:15+2:569:11
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35:28+7:0910:25
5Bjarne GimreGanddal IL36:34+8:1510:45
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36:48+8:2910:49
7Terje StokkelandÅlgård Orientering36:59+8:4010:52
8Jan Inge LundeGanddal IL39:26+11:0711:35
9Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb39:28+11:0911:36
10Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb40:53+12:3412:01
11Jan VærpSøgne og Songdalen OK41:20+13:0112:09
12Geir HusdalTIF Viking43:28+15:0912:47
13Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb45:36+17:1713:24
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert

Damer over 59

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb35:1310:21
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41:41+6:2812:15
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb42:27+7:1412:29
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb46:57+11:4413:48
5Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1:02:33+27:2018:23

D13-14

2 210 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb16:287:27
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17:30+1:027:55
3Alida OftedalÅlgård Orientering18:45+2:178:29
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)21:55+5:279:55
5Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb23:45+7:1710:44
6Hilde OhrGanddal IL26:36+10:0812:02
7Marion VaalandGanddal IL30:24+13:5613:45

H13-14

2 210 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)16:247:25
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16:26+0:027:26
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL16:50+0:267:37
3Sindre Skeie PettersonEgersund OK16:50+0:267:37
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16:57+0:337:40
6Øyvind LamarkGanddal IL17:27+1:037:53
7Edvin AakreEgersund OK18:04+1:408:10
8Aksel DommersnesGanddal IL18:40+2:168:26
9Erlend BremnesGanddal IL18:51+2:278:31
10Jonas Årvik SandalGanddal IL19:34+3:108:51
11Elias EidsvågGanddal IL20:12+3:489:08
12Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21:12+4:489:35
13Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)21:19+4:559:38
14Thomas Barvik MælandGanddal IL21:28+5:049:42
15Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)21:41+5:179:48
16Lars Joshua VigesdalGanddal IL37:50+21:2617:07
17Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL37:53+21:2917:08
18Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)38:56+22:3217:37
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

C-Åpen

1 760 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Chris EknesGanddal IL15:599:04
2Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)16:16+0:179:14
3Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)16:48+0:499:32
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)16:50+0:519:33
5Livar OftedalÅlgård Orientering16:58+0:599:38
6Norah BreivoldGanddal IL23:05+7:0613:06
7Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)23:39+7:4013:26
8Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)23:49+7:5013:31
9Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:30+8:3113:55
10Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering25:06+9:0714:15
11Marius RøddeGanddal IL25:20+9:2114:23
12188698 U1 Ukjent løper188698NOTEAM25:46+9:4714:38
13Mari BremnesGanddal IL28:12+12:1316:01
Tilde TorkhildsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D11-12

1 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL14:118:03
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16:31+2:209:23
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19:27+5:1611:03
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)19:49+5:3811:15
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK20:12+6:0111:28
6Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)25:19+11:0814:23

H11-12

1 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12:267:03
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12:40+0:147:11
3Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)12:57+0:317:21
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:38+2:128:18
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16:44+4:189:30
6Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)21:46+9:2012:22
7Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)23:10+10:4413:09
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)25:08+12:4214:16
9Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)36:16+23:5020:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor