Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sprint-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sprint-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 5 april 2017

Kort Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma SkårbøUllensaker OL16:24
2Eline AndersenGjerdrum OL16:31+0:07
3Selma NordsethUllensaker OL22:55+6:31
4Martine Nyberg JensenUllensaker OL32:48+16:24
5Erle FosstveitUllensaker OL34:19+17:55

Kort Herrer

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer EngebretsenGjerdrum OL16:19
2Erik Dehli SaxhaugEidsvoll OL22:58+6:39
3Filip Aleksander NordsethUllensaker OL26:44+10:25
4Per Magnus LynneUllensaker OL30:24+14:05
5Per SkeieEidsvoll OL30:26+14:07
6Julian AndreassenUllensaker OL30:48+14:29
6Noah RhodesUllensaker OL30:48+14:29
8Mikolaj PamfilUllensaker OL30:57+14:38
9Aksel RueUllensaker OL33:33+17:14
10Thomas RyenUllensaker OL33:39+17:20
11Oliver Nyberg JensenUllensaker OL38:07+21:48

Mellom Damer

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid Kamstrup HovindUllensaker OL17:56
2Anna SveenUllensaker OL22:58+5:02
3Eline AndersenGjerdrum OL32:05+14:09
4Victoria GrøvaUllensaker OL43:36+25:40
5Oline Soma SlåstadUllensaker OL43:44+25:48
5Leah Larsson-WiikUllensaker OL43:44+25:48

Mellom Herrer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEidsvoll OL20:48
2Gunnar FosstveitUllensaker OL22:46+1:58
3Erlend GundersenEidsvoll OL23:05+2:17
4Jan Tore GundersenEidsvoll OL24:51+4:03
5Alexander SlettenUllensaker OL25:26+4:38
6Mathias AndreassenUllensaker OL25:45+4:57
7Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL26:06+5:18
8Brage FosstveitUllensaker OL43:59+23:11

Lang Damer

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid ØversveenOK Skøynar28:08
2Hanne SørbyUllensaker OL30:18+2:10
3Milla BreenUllensaker OL30:32+2:24
4Anne-Grete AustadUllensaker OL31:47+3:39
5Hanne Stenslet Ullensaker OL32:44+4:36
6Ida EngenRaumar orientering34:37+6:29
7Thea FagerhaugGjerdrum OL38:20+10:12

Lang Herrer

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøUllensaker OL19:07
2Bent SkatvedtUllensaker OL21:27+2:20
3Joakim RyenUllensaker OL24:39+5:32
4Knut EngenNes OL24:51+5:44
5Roar SaxhaugEidsvoll OL24:55+5:48
6Christoffer SlettenUllensaker OL25:16+6:09
7Stian Moseide SørlieGjerdrum OL25:48+6:41
8Terje AntonsenEidsvoll OL26:09+7:02
9Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL27:00+7:53
10Sondre SkytterenOdal OL27:16+8:09
11Tron Erik HovindUllensaker OL27:25+8:18
12Martin DammTIF Viking 30:18+11:11
13Tor StrandEidsvoll OL30:20+11:13
14Martin SkytterenOdal OL32:57+13:50
15Kristian RyenUllensaker OL33:14+14:07
16Robert ØksnesGjerdrum OL35:39+16:32
17Jan SveenUllensaker OL36:20+17:13
18Morten EngebretsenGjerdrum OL36:37+17:30
19Terje EllefsenUllensaker OL37:36+18:29
20Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL40:47+21:40
21Håvard GundersenEidsvoll OL40:48+21:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor