Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

H17

4 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL35:518:52
2Petter MoeSandefjord OK39:25+3:349:45
3Sturle FurlandSandefjord OK41:43+5:5210:19
4Jo Børre EikåsSandefjord OK42:24+6:3310:29
5Knut Ivar JohansenSandefjord OK46:15+10:2411:26
6Jon  NicolaysenSandefjord OK49:31+13:4012:15
7Anders Kristian HoltHedrum OL51:40+15:4912:47
8Einar KlavenesSandefjord OK58:02+22:1114:21
9Torgeir Dahl JørgensenSandefjord OK1:00:20+24:2914:56
10Eelco van RaaijHedrum OL1:01:41+25:5015:16
11Espen JohnsenHedrum OL1:04:56+29:0516:04
12Ludvig JohnsenHedrum OL1:06:39+30:4816:29
Jørgen FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D17

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK31:3410:10
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK32:56+1:2210:37
3Live Bredholt JørgensenNTNUI36:03+4:2911:37
4Anne Berit BredholtSandefjord OK43:18+11:4413:58
5Pernille NaufHedrum OL45:44+14:1014:45
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL46:43+15:0915:04
7Vilde Bredholt JørgensenNTNUI49:07+17:3315:50
8Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK52:14+20:4016:50
9Alise KløvstadSandefjord OK56:35+25:0118:15
10Mona GjelstadSandefjord OK59:54+28:2019:19
11Elin BordøyHedrum OL1:02:24+30:5020:07
12Katrine van RaaijHedrum OL1:09:12+37:3822:19
13Tone Sølie LysnesHedrum OL1:14:51+43:1724:08
14May-Britt SkramdalHedrum OL1:22:34+51:0026:38

H15-16

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK29:289:30
2Jonas EikåsSandefjord OK33:07+3:3910:40
3Viljan van RaaijHedrum OL35:31+6:0311:27
4Kristoffer FjæreHedrum OL37:22+7:5412:03
5Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:01:51+32:2319:57
6Ulrik Andre StrømHedrum OL1:05:51+36:2321:14
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H50

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger LysnesHedrum OL34:1911:04
2Arne Håkon JørgensenSandefjord OK38:37+4:1812:27
3Per Einar StrømHedrum OL52:03+17:4416:47
4Tom Olav GurenSandefjord OK52:04+17:4516:47
5Kjetil KløvstadSandefjord OK57:01+22:4218:23
6Oskar KaaløySandefjord OK1:39:32+1:05:1332:06
Tom AasrumHedrum OLdiskvalifisert

D50

2 340 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill-Ann TorpSandefjord OK33:2914:18
2Hilde KløvstadSandefjord OK38:07+4:3816:17
3Kristin DahlSandefjord OK44:59+11:3019:13
4May-Britt ReppesgårdHedrum OL51:25+17:5621:58
5May NordkveldeHedrum OL58:11+24:4224:51

D70

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK54:3423:19
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:18:13+23:3933:25

H60

2 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NaufHedrum OL35:0214:58
2Per Dag NordkveldeHedrum OL46:54+11:5220:02

H70

2 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK29:3612:38
2Helge FossheimHedrum OL33:59+4:2314:31
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK37:30+7:5416:01
4Roar LøkenSandefjord OK41:18+11:4217:38
5Magnar ReppesgårdHedrum OL42:29+12:5318:09
6Anton LommeHedrum OL44:28+14:5219:00
7Oddvar GjelstadSandefjord OK55:34+25:5823:44

D11-12

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL43:3319:21
2Ragne KlavenesSandefjord OK45:32+1:5920:14

D13-16C

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille MoltebergHedrum OL51:0422:41

H11-12

2 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK22:259:57
2Brage EikåsSandefjord OK28:00+5:3512:26
3Ludvig SkramdalHedrum OL41:06+18:4118:16
Didrik Rønning BøeSandefjord OKdiskvalifisert

C-Voksne

2 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Solberg FredheimSandefjord OK24:2610:51
2Morten Fredheim SolbergSandefjord OK27:45+3:1912:20
3Kristin JohanssonHedrum OL28:56+4:3012:51
4Knut GjoneSandefjord OK41:50+17:2418:35
5Sissel BentsenHedrum OL1:05:20+40:5429:02

N-Jenter

2 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emilie NicolaysenSandefjord OK43:46+6:0021:02
0Kristin HagaHedrum OL24:1711:40
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK23:2611:15
0Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL27:3413:15
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK32:1215:28
0Daniella GjoneSandefjord OK19:139:14
0Amanda BjørgeSandefjord OK37:4618:09

N-Gutter

2 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ulrik GulliksenSandefjord OK43:19+15:3920:49
0Eirik EliassenSandefjord OK27:4013:18
0Sindre FurlandSandefjord OK20:139:43
0Børre Sander-RøkenesSandefjord OK42:33+14:5320:27
0Holger KjærlandHedrum OL25:3712:18
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21:5510:32
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK31:04+3:2414:56
Marcus WindikSandefjord OKdiskvalifisert

N-Voksne

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun GjoneSandefjord OK22:0410:36
2Nina NicolaysenSandefjord OK23:02+0:5811:04
3Lill DürbeckHedrum OL30:21+8:1714:35
4Toril HagaHedrum OL37:45+15:4118:08

H13-14

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK32:0913:44
2Anders KlavenesSandefjord OK34:41+2:3214:49
Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OKdiskvalifisert

D13-14

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL44:4619:07
2Ingvild JohnsenHedrum OL53:03+8:1722:40
3Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1:02:44+17:5826:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor