Offisiell resultatliste for RR7 - Kretsløp Bue-Røysland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR7 - Kretsløp Bue-Røysland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 21 mai 2017

N-åpen

1 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne LangmyrGanddal IL29:4822:14
Maren OftedalÅlgård Orientering23:4617:44
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)15:1611:23
Inger RothGanddal IL35:1526:18
Olav RothGanddal IL29:1521:49
Marius RøddeGanddal IL24:5518:35
Lea StokkelandÅlgård Orientering35:2926:28
Thea StokkelandÅlgård Orientering36:0326:54
Birgitte SvilandGanddal IL29:5022:15
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)40:0729:56
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)26:2919:45
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)28:0420:56
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-åpen

1 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria NilssonGanddal IL25:1016:53
2Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb32:29+7:1921:48
Kristian JohnsenNOTEAMdiskvalifisert

B-åpen

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette WathneSandnes IL (Rogaland)42:0714:46
2Tore RøddeGanddal IL51:22+9:1518:01
3Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)57:59+15:5220:20
Arild SvihusGanddal ILikke startet
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D -10

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering16:1310:53

D 11-12

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL11:367:47

D 13-14

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27:099:31
2Alida OftedalÅlgård Orientering27:52+0:439:46
3Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb41:20+14:1114:30

D 15-16

3 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30:119:34
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31:46+1:3510:05
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)32:52+2:4110:26
4Nora SvendsenGanddal IL38:47+8:3612:18
5Ida MonsenEgersund OK40:50+10:3912:57
6Ingrid LamarkGanddal IL42:31+12:2013:29
Tonje Hausberg BjergaVikebygd ILikke startet

D 17-A kort

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)34:3610:59
2Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb58:23+23:4718:32

D 17-20

4 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)52:5512:13

D 21-

6 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:04:3410:08
2Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1:11:21+6:4711:12
3Trine BolstadGanddal IL1:15:26+10:5211:50

D 40-

4 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb56:4513:06
2Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)58:21+1:3613:28
3Otilie OftedalÅlgård Orientering59:26+2:4113:43
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:00:07+3:2213:53
5Vibeke LamarkGanddal IL1:07:44+10:5915:38
6Mariann SveinsvollGanddal IL1:16:02+19:1717:33
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:22:17+25:3219:00
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILikke startet

D 50-

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK30:099:34
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)33:12+3:0310:32
3Ann Karin TjørhomGanddal IL38:37+8:2812:15
4Helen LomelandÅlgård Orientering41:09+11:0013:03
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)44:30+14:2114:07
6Ragnhild AuglændGanddal IL48:16+18:0715:19
7Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)54:45+24:3617:22
8Kristin SkadsemGanddal IL1:12:25+42:1622:59

D 60-

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb27:5111:13
2Inger Skretting OpstadEgersund OK46:31+18:4018:45

D 70-

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43:3817:35
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb46:50+3:1218:53
3Helga AaslidEgersund OK52:58+9:2021:21

H -10

1 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:5412:41
2Livar OftedalÅlgård Orientering24:14+5:2016:15

H 11-12

1 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)10:467:13
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11:54+1:087:59
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12:43+1:578:32
4Eivind RothGanddal IL14:11+3:259:31
5Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14:52+4:069:58

H 13-14

2 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering22:207:50
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL26:03+3:439:08
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26:18+3:589:13
4Jonas Årvik SandalGanddal IL27:33+5:139:40
5Øyvind LamarkGanddal IL29:23+7:0310:18
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)37:24+15:0413:07
Sindre Skeie PettersonEgersund OKikke startet
Aksel DommersnesGanddal ILikke startet
Edvin AakreEgersund OKikke startet
Erlend BremnesGanddal ILikke startet

H 15-16

4 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering39:339:08
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL53:36+14:0312:22
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL54:24+14:5112:33
4Tobias RøddeGanddal IL59:33+20:0013:45

H 17-20

6 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL58:419:12
2Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1:22:34+23:5312:57

H 21-

8 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:07:548:05
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1:11:59+4:058:34
3Arild AasheimGanddal IL1:12:49+4:558:40
4Sigurd OftedalÅlgård Orientering1:13:12+5:188:43
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:16:54+9:009:09
6Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1:20:24+12:309:34
7Morten Bjerga SundliGanddal IL1:27:39+19:4510:26
8Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:36:35+28:4111:30
Njål Helge VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

6 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1:00:599:34
2Oddvar TaksdalGanddal IL1:02:21+1:229:47
3Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1:29:08+28:0913:59
4Gunnar PettersonEgersund OK1:29:33+28:3414:03
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orienteringikke startet

H 50-

4 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38:068:47
2Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)39:20+1:149:05
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)39:47+1:419:11
4Einar MartinsenVikebygd IL43:22+5:1610:00
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb44:13+6:0710:12
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48:50+10:4411:16
7Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)50:42+12:3611:42
8Trond LamarkGanddal IL53:37+15:3112:22
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)56:04+17:5812:56
10Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb56:12+18:0612:58
11Tor Sverre SkåraEgersund OK1:02:29+24:2314:25
12Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1:04:34+26:2814:54
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:08:12+30:0615:45
14Per Ingar HadlandGanddal IL1:13:36+35:3016:59
15Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1:17:59+39:5318:00

H 60-

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL29:289:21
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31:31+2:0310:00
3Harry BreilandÅlgård Orientering32:26+2:5810:17
4Kjell SvihusGanddal IL36:27+6:5911:34
5Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb36:55+7:2711:43
6Terje StokkelandÅlgård Orientering44:44+15:1614:12
7Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb49:08+19:4015:35
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 70-

2 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb29:5112:02
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)29:57+0:0612:04
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb32:01+2:1012:54
4Geir HusdalTIF Viking33:47+3:5613:37
5Tormod AaslidEgersund OK33:57+4:0613:41
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag34:32+4:4113:55
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36:36+6:4514:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor