Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Damer lang

3 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe StoklandGanddal IL28:448:27
2Inger Tone NygårdEgersund OK29:09+0:258:34
3Trine BolstadGanddal IL30:48+2:049:03
4Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)33:19+4:359:47
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36:34+7:5010:45
6Mariann SveinsvollGanddal IL37:50+9:0611:07
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40:11+11:2711:49
8Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)48:09+19:2514:09
9Kristin SkadsemGanddal IL49:24+20:4014:31
10Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb53:52+25:0815:50
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer lang

3 400 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20:386:04
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)22:23+1:456:35
3Per Olav HaarrGanddal IL24:17+3:397:08
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering25:27+4:497:29
5Svein-Erik KvameGanddal IL26:34+5:567:48
6Gunnar PettersonEgersund OK27:05+6:277:57
7Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)27:36+6:588:07
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb27:47+7:098:10
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28:09+7:318:16
10184425 U1 Ukjent løper184425NOTEAM28:15+7:378:18
11Per Frode SandalGanddal IL28:37+7:598:25
12Rune LodeÅlgård Orientering29:15+8:378:36
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb30:08+9:308:51
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)31:11+10:339:10
15189134 U1 Ukjent løper189134NOTEAM31:12+10:349:10
16Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb33:00+12:229:42
17Terje StokkelandÅlgård Orientering33:34+12:569:52
18Kjell SvihusGanddal IL33:57+13:199:59
19Per Ingar HadlandGanddal IL34:26+13:4810:07
20Jan Inge LundeGanddal IL34:44+14:0610:12
21Knut SkjævelandGanddal IL35:10+14:3210:20
22Olav HellandEgersund OK35:22+14:4410:24
23Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)36:41+16:0310:47
24Andreas MellemstrandGanddal IL44:43+24:0513:09
25Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb47:04+26:2613:50
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer kort

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)37:4613:59
2Mette GylandStavanger Orienteringsklubb50:47+13:0118:48
3Maria NilssonGanddal IL1:14:36+36:5027:37
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Berit Brandsberg RogdebergEgersund OKdiskvalifisert

Herrer kort

2 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)23:438:47
2Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)31:15+7:3211:34
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)34:31+10:4812:47
4Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)36:03+12:2013:21
5Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)39:24+15:4114:35
6Arild SvihusGanddal IL40:11+16:2814:52
7201920 U1 Ukjent løper201920NOTEAM40:52+17:0915:08
8Ludvig MellemstrandGanddal IL43:33+19:5016:07
9Fredrik HovstadGanddal IL46:42+22:5917:17
9Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL46:42+22:5917:17
11Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)46:43+23:0017:18
12David Jess LinjordGanddal IL52:07+28:2419:18
13Anders Jess LinjordGanddal IL52:14+28:3119:20
14Jens GylandStavanger Orienteringsklubb54:16+30:3320:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor