Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR1 - Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR1 - Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)39:11+5:4017:48
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)33:3115:14
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)35:04+1:3315:56
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)48:47+15:1622:10
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)49:04+15:3322:18
0Maren OftedalÅlgård Orientering54:00+20:2924:32
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:478:32
0Norah BreivoldGanddal IL27:4812:38
0Pernille BreivoldGanddal IL39:03+5:3217:45
0Inger RothGanddal IL42:07+8:3619:08
0Ella NordmarkStavanger Orienteringsklubb28:3212:58

D 11-12

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL20:337:20
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK30:06+9:3310:45
3Synne Skeie PettersonEgersund OK37:47+17:1413:29
4Karine Aarstad TorgersenEgersund OK41:01+20:2814:38

D 13-14

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb23:376:33

D 15-16

6 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL52:318:20
2Ida MonsenEgersund OK1:01:17+8:469:43
3Nora SvendsenGanddal IL1:04:16+11:4510:12

D 17-A kort

6 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri Cecilie LøkenGanddal IL1:11:1311:18

D 21-

9 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine BolstadGanddal IL1:50:5811:12
2Anne Marie GauselGanddal IL2:47:00+56:0216:52

D 40-

7 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL1:09:399:24
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:22:15+12:3611:06
3Mariann SveinsvollGanddal IL1:41:23+31:4413:42

D 50-

6 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK1:01:129:42
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1:05:45+4:3310:26
3Ann Karin TjørhomGanddal IL1:06:15+5:0310:30
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:08:06+6:5410:48
5Ragnhild AuglændGanddal IL1:25:33+24:2113:34

D 60-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK50:4712:41

D 70-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb42:3710:39
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43:42+1:0510:55
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45:58+3:2111:29
4Helga AaslidEgersund OK46:14+3:3711:33

H 11-12

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RothGanddal IL24:498:51
2Trym Løken NødlandGanddal IL38:01+13:1213:34

H 11-12N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)23:4710:48

H 13-14

3 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23:376:33
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL24:39+1:026:50
3Jonas Årvik SandalGanddal IL24:42+1:056:51
4Øyvind LamarkGanddal IL24:43+1:066:51
5Edvin AakreEgersund OK25:34+1:577:06
6Thomas Barvik MælandGanddal IL29:01+5:248:03
7Erlend BremnesGanddal IL29:04+5:278:04
8Aksel DommersnesGanddal IL29:08+5:318:05
9Ole Andre BrandsbergEgersund OK49:56+26:1913:52
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert
Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)24:4711:15

H 15-16

7 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:09:019:19
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1:11:31+2:309:39
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:14:08+5:0710:01
4Tobias RøddeGanddal IL1:14:13+5:1210:01

H 17-A kort

7 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BreivoldGanddal IL1:08:069:12
2Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:23:09+15:0311:14
3Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL2:13:23+1:05:1718:01

H 17-20

9 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:16:127:41

H 21-

12 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1:25:226:59
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:30:27+5:057:24
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)1:35:07+9:457:47
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1:37:23+12:017:58
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2:01:12+35:509:56
Sigurd R. OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

9 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar EilevstjønnGanddal IL1:32:309:20
2Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:46:36+14:0610:46
3Gunnar PettersonEgersund OK1:46:46+14:1610:47
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:55:02+22:3211:37
5Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb2:17:04+44:3413:50

H 50-

7 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb55:357:30
2Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)59:37+4:028:03
3Per Olav HaarrGanddal IL1:00:20+4:458:09
4Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb1:03:26+7:518:34
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1:08:06+12:319:12
6Trond LamarkGanddal IL1:08:13+12:389:13
7Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)1:08:15+12:409:13
8Tor BrekkenGanddal IL1:09:00+13:259:19
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:09:17+13:429:21
10Per Frode SandalGanddal IL1:10:55+15:209:35
11Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1:11:10+15:359:37
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:21:30+25:5511:00
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:29:48+34:1312:08

H 60-

6 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb58:159:14
2Kjell SvihusGanddal IL1:04:17+6:0210:12
3Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb1:04:26+6:1110:13
4Bjarne GimreGanddal IL1:08:11+9:5610:49
5Jan Inge LundeGanddal IL1:18:24+20:0912:26
6Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1:28:22+30:0714:01

H 70-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb36:249:06
2Tormod AaslidEgersund OK36:31+0:079:07
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)36:39+0:159:09
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36:42+0:189:10
5Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb42:14+5:5010:33
6Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb55:30+19:0613:52
Magnar NerheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

C-Åpen

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Stokke SeljeskogGanddal IL26:259:26

B-Åpen

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK29:058:04
2Tor Sverre SkåraEgersund OK31:03+1:588:37
3Julie PuntervoldEgersund OK45:09+16:0412:32
3Celina Iversen ÅseEgersund OK45:09+16:0412:32
5Brit SvihusGanddal IL56:26+27:2115:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor