Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 19 april 2017

Damer 1

1 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering19:4912:37
2Tilde GunleifsenØyestad IF allianse20:43+0:5413:11
3Anniken FossnesHisøy OK21:04+1:1513:25
4Hannah SolbergFroland IL21:59+2:1014:00
4Kristin SolbergFroland IL21:59+2:1014:00
6Tonje JohnsenØyestad IF allianse23:00+3:1114:38
7Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse23:10+3:2114:45
8Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering31:41+11:5220:10

Damer 2

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma35:5015:51
2Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering43:35+7:4519:17
3Hanne EriksenVegårshei IL46:49+10:5920:42
4Wenche UlvshusIL Imås49:51+14:0122:03
5Gunda Marie BringsverdLia IL49:57+14:0722:06
6Mariann BjørkliØyestad IF allianse53:55+18:0523:51
7Rikke WernersenØyestad IF allianse1:00:51+25:0126:55
8Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1:12:19+36:2931:59

Damer 3

2 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25:0911:01
2Anna Sofie HoffHisøy OK27:01+1:5211:50
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27:13+2:0411:56
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering28:15+3:0612:23
5Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering33:01+7:5214:28
6Nora JohansenHisøy OK34:15+9:0615:01
7Johanne TerjesenØyestad IF allianse37:36+12:2716:29
8Ingeborg BøbelIL Imås38:34+13:2516:54
9Karin SteenIF Trauma41:08+15:5918:02
10Anne Karin StigemoIL Imås42:04+16:5518:27
11Gerd-Torun RikeHisøy OK44:18+19:0919:25
12Kristin Krafft MyhrenHisøy OK50:50+25:4122:17
13Anne Grete BakkegaardIF Trauma52:47+27:3823:09
13Reidun StudshammenIF Trauma52:47+27:3823:09
15Tuva Krafft MyhrenHisøy OK55:42+30:3324:25
16Ann Mari StudsrudHisøy OK1:19:27+54:1834:50

Damer 4

2 970 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma31:0210:26
2Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK33:02+2:0011:07
3Fanny SkindloIF Trauma36:26+5:2412:16
4Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering36:40+5:3812:20
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL37:54+6:5212:45
6Ada Helene OlsenIF Trauma39:00+7:5813:07
7Tone HirschIF Trauma39:35+8:3313:19
8Marianne HaugeHisøy OK40:03+9:0113:29
9Kari Timenes LaugenIL Imås40:50+9:4813:44
10Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering43:01+11:5914:29
11Henriette OlsenIF Trauma46:24+15:2215:37
12Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL49:40+18:3816:43
13Mari Reiersen JensenBirkenes IL50:56+19:5417:08
14Tove FossnesHisøy OK51:44+20:4217:25
15Tone SkindloHisøy OK53:47+22:4518:06
16Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering1:01:06+30:0420:34

Damer 5

3 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK33:509:41
2Malin HaugeHisøy OK39:16+5:2611:15
3Karine VestølVegårshei IL41:26+7:3611:52

Herrer 1

1 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering13:598:54
2Vemund HelsørFroland IL16:27+2:2810:28
3Sebastian GunleifsenØyestad IF allianse21:21+7:2213:35
4David SolbergFroland IL22:03+8:0414:02
5Sander DuusIK Grane Arendal Orientering31:47+17:4820:14
6Johan Francis EskiltHisøy OK39:12+25:1324:58
7Tobis TaraldsenHisøy OK41:55+27:5626:41

Herrer 2

2 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt Johan DalenHisøy OK30:0013:16
2Stian TrydalHope IL30:33+0:3313:31
3Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma33:49+3:4914:57
4Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering35:33+5:3315:43
5Amund FossnesHisøy OK35:46+5:4615:49
6Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering36:15+6:1516:02
7Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering40:15+10:1517:48
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering53:09+23:0923:31

Herrer 3

2 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering29:2812:55
2Isak KnutsenIF Trauma33:21+3:5314:37
3Bjørn SyvertsenIF Trauma36:09+6:4115:51
4Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering38:27+8:5916:51
5Bjørn BratlandIF Trauma39:22+9:5417:15
6Finn Tysland JohnsenIF Trauma47:07+17:3920:39
7Oskar KnudsenHisøy OK51:03+21:3522:23
8Nils-Henrik PedersenHisøy OK51:05+21:3722:24
9Thomas H FossnesHisøy OK51:17+21:4922:29
10Reidar GrøsleAustre Moland IL58:22+28:5425:35
11Halvor KnutsenIF Trauma1:02:06+32:3827:14
Sivert PihlIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 4

2 970 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Chr. HirschIF Trauma29:399:58
2Are SkindloIF Trauma32:27+2:4810:55
3Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering33:48+4:0911:22
4Øystein VågsnesIF Trauma34:45+5:0611:42
5Georg SmedsaasHisøy OK38:53+9:1413:05
6Kjell BrevikIF Trauma39:38+9:5913:20
7Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering39:43+10:0413:22
8Inge SkjæveslandIF Trauma42:32+12:5314:19
9Glenn SolbergFroland IL42:41+13:0214:22
10Trond FossnesHisøy OK43:36+13:5714:40
11Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering45:10+15:3115:12
11Per Magne HoffHisøy OK45:10+15:3115:12
13Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering46:34+16:5515:40
14Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse47:20+17:4115:56
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK49:35+19:5616:41
16Widar Taxth LølandHisøy OK50:26+20:4716:58
17Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering50:42+21:0317:04
18Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse53:27+23:4817:59
19Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering53:36+23:5718:02
20Arnulf ForsbergHisøy OK54:07+24:2818:13
21Kåre JørgensenHisøy OK56:36+26:5719:03
22Ove KjetsåOtra IL58:29+28:5019:41
23Eiliv Bjarne LønningenOtra IL59:28+29:4920:01
24Åge AashamarFlosta IL1:02:25+32:4621:00
25Tore Bjørn TorbjørnsenIK Grane Arendal Orientering1:08:48+39:0923:09
26Rolf MikkelsenIL Imås1:09:52+40:1323:31
Tore Arvid EskiltHisøy OKdiskvalifisert
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF alliansediskvalifisert
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert

Herrer 5

3 490 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1jon NilsenVegårshei IL27:527:59
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering28:57+1:058:17
3Anders VestølVegårshei IL29:31+1:398:27
4Sten Åge NygårdseterVegårshei IL32:25+4:339:17
5Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering32:38+4:469:21
6Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering33:04+5:129:28
7Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL33:32+5:409:36
8Mads Henrik SandnesHope IL33:40+5:489:38
9Bjørn Idar SætranIF Trauma34:59+7:0710:01
10Håvard NilsenVegårshei IL36:42+8:5010:30
11Øyvind BratlandIF Trauma40:59+13:0711:44
12Ole Petter VestølVegårshei IL42:10+14:1812:04
13Svein RoslandHope IL43:50+15:5812:33
14Even FossumIK Grane Arendal Orientering44:48+16:5612:50
15Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering46:31+18:3913:19
16Øyvind HelsørFroland IL46:57+19:0513:27
17Finn PettersenGjerstad IL47:22+19:3013:34
18Geir BråtenVegårshei IL47:30+19:3813:36
19Egil FossumIK Grane Arendal Orientering47:42+19:5013:40
20Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse47:44+19:5213:40
21Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering48:06+20:1413:46
22Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering48:43+20:5113:57
23Einar EskiltHisøy OK50:40+22:4814:31
24Norman UglandØyestad IF allianse50:54+23:0214:35
25Inge HaugeHisøy OK51:00+23:0814:36
26Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse51:46+23:5414:49
27Øyvin SimonsenIL Imås55:38+27:4615:56
28Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering59:52+32:0017:09
29Kjell SandåkerIL Imås1:05:54+38:0218:52
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Nybegynner 1

1 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ella Oline DrolsumIF Traumafullført
Tor Lodin DrolsumIF Traumafullført
Otto Johansen SmedsaasHisøy OKfullført
Ronja StoremyrIF Traumafullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor