Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 3 april 2017

Damer A

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19:336:44
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19:47+0:146:49
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19:49+0:166:50
4Ingrid LamarkGanddal IL23:42+4:098:10
5Vibeke LamarkGanddal IL23:51+4:188:13
6Anna TaksdalGanddal IL24:16+4:438:22
7Nora SvendsenGanddal IL26:35+7:029:10
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb31:10+11:3710:44
9Mariann SveinsvollGanddal IL34:35+15:0211:55
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38:27+18:5413:15
11Kristin SkadsemGanddal IL38:48+19:1513:22
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41:18+21:4514:14
13Kristin BarvikGanddal IL43:29+23:5614:59
14Hilde OhrGanddal IL44:57+25:2415:30
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb57:52+38:1919:57
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer A

2 900 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL16:435:45
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb17:17+0:345:57
3Joar EilevstjønnGanddal IL19:33+2:506:44
4Otte OmdalGanddal IL19:38+2:556:46
5Oddvar TaksdalGanddal IL19:46+3:036:48
6Fredrik SandalGanddal IL19:51+3:086:50
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb20:03+3:206:54
8Trond LamarkGanddal IL20:39+3:567:07
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20:41+3:587:07
10Tallak LangmyrGanddal IL22:05+5:227:36
11Per Frode SandalGanddal IL23:17+6:348:01
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL23:30+6:478:06
13Henning SundbyGanddal IL23:38+6:558:08
14Markus Andreas BreivoldGanddal IL24:25+7:428:25
14Tobias RøddeGanddal IL24:25+7:428:25
16Ole Kristian TaksdalGanddal IL24:42+7:598:31
17Tore SvendsenGanddal IL25:05+8:228:38
18Øyvind LamarkGanddal IL25:08+8:258:40
19Paul Terje HaarrGanddal IL25:23+8:408:45
20Per Ingar HadlandGanddal IL26:05+9:228:59
21Kjell SvihusGanddal IL26:30+9:479:08
22Bjarne GimreGanddal IL27:45+11:029:34
23Jonas Årvik SandalGanddal IL28:41+11:589:53
24Knut SkjævelandGanddal IL30:05+13:2210:22
25Jan Inge LundeGanddal IL30:46+14:0310:36
26Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb32:39+15:5611:15
27Erlend BremnesGanddal IL33:51+17:0811:40
28Aksel DommersnesGanddal IL34:53+18:1012:01
29Jakob Hovland WadelGanddal IL35:38+18:5512:17
30Ove OalandGanddal IL40:43+24:0014:02
Thomas Barvik MælandGanddal ILdiskvalifisert
Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILdiskvalifisert
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILdiskvalifisert

Herrer B

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind RothGanddal IL17:0111:20
2Kristoffer TveitGanddal IL23:01+6:0015:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor