Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 10 mai 2017

D 11-12

2 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL22:138:08
2Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL48:48+26:3517:52
3Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL49:25+27:1218:06
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering54:55+32:4220:06

D 13-14

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK24:248:24
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK24:40+0:168:30
3Astrid RognstadHadeland OL29:48+5:2410:16
4Emma DåsnesVang OL30:40+6:1610:34
5Live Raknes SogstadGjø-Vard OL30:46+6:2210:36
6Oline HyttebakkLøten o-lag34:16+9:5211:48
7Julie MyklesetVang OL34:27+10:0311:52
8Mathilde OustadLøten o-lag36:34+12:1012:36
9Emma Bangstad BergersenHamar OK39:10+14:4613:30
10Henriette BergLøten o-lag46:54+22:3016:10
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagdiskvalifisert

D 15-16

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL21:257:12
2Berthe TesloHadeland OL31:29+10:0410:36
3Ingeborg RognstadHadeland OL32:34+11:0910:57
4Kamilla LomeHamar OK35:32+14:0711:57
5Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL41:47+20:2214:04

D 17-20

3 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL23:507:50
2Ane Holm GrønengLillehammer OK25:45+1:558:28
3Agnethe HasliGjø-Vard OL26:48+2:588:48
4Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL31:48+7:5810:27
5Marit SveenHamar OK37:25+13:3512:18
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 11-12

2 730 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK23:098:28
2Even LienGjø-Vard OL25:40+2:319:24
3Ola DåsnesVang OL26:17+3:089:37
4Thomas KalgraffRingsaker OK28:09+5:0010:18
5Eirik Olsen KirkevikHamar OK33:54+10:4512:25
6Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL35:59+12:5013:10
7Emil Tonjer FingarsenElverum OK36:32+13:2313:22
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Mathias Engen -BodaySnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK21:017:14
2Lars LienGjø-Vard OL21:22+0:217:22
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK23:40+2:398:09
4Mats LindaasElverum OK24:17+3:168:22
5Vegard RanestadHamar OK24:22+3:218:24
6Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL28:30+7:299:49
7Sjur Holm GrønengLillehammer OK29:42+8:4110:14
8Lars WallinSnertingdal IF Orientering30:47+9:4610:36
9Anders TaraldsenLillehammer OK32:18+11:1711:08
10Sindre Grøv SvensenLillehammer OK34:01+13:0011:43
11Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL34:41+13:4011:57
12Gaute LindaasElverum OK45:36+24:3515:43
Patrick JemtlandRingsaker OKdiskvalifisert
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 15-16

3 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll22:047:15
2Grunde IsaksætreGrue IL23:43+1:397:48
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL25:24+3:208:21
4Even BordalRingsaker OK29:37+7:339:44
5Sigurd KvammeOL Toten-Troll30:54+8:5010:09
6Martin AlfeiLøten o-lag31:39+9:3510:24
7Iver HyttebakkLøten o-lag33:49+11:4511:07
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OKdiskvalifisert

H 17-20

3 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL24:116:44
2Eskil FrøislandVang OL24:45+0:346:53
3Even LindaasVang OL24:57+0:466:56
4Jostein Svaland DaleVang OL25:03+0:526:58
5Simen BallangrudRaufoss IL Orientering25:40+1:297:08
6Ole Johan BråtenVang OL30:47+6:368:34
Elias ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

N-Åpen

1 760 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik JørgensenLillehammer OK28:0415:56
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL42:4324:16
0Sander FjellsolRingsaker OK21:0511:58
0Laura FjellsolRingsaker OK32:3218:29
0Johannes HøieGjø-Vard OL27:4915:48
0Nilla RolandSnertingdal IF Orientering33:0618:48
0Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering39:3122:27
0Simen AntonsenRingsaker OK25:2714:27
0Mats KalgraffRingsaker OK23:5813:37
0Ville Langgård MunchLillehammer OK25:1214:19
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL29:5416:59
0Maren Bleken RudVang OL22:1512:38
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering46:2726:23
0Ane BeitdokkenLillehammer OK24:1813:48
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL57:2432:36
0Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange23:0013:04
0Tuva MyklesetVang OL39:1022:15
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK22:3712:51
0Niklas MyklesetVang OL39:1922:20
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL57:1932:33
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll19:0110:48
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK22:2312:43
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22:5713:02
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL38:0221:36
0Ingrid JørgensenLillehammer OK20:0211:22
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL43:1224:32
0Marie KalgraffRingsaker OK26:3315:05
0Eline KravdalGjø-Vard OL26:0014:46
0Nikolai TesloHadeland OL28:3916:16
0Peder MoOL Toten-Troll31:3817:58
0Sofie TaraldsenLillehammer OK31:4318:01
Karina FjellsolRingsaker OKdiskvalifisert
Mats Ligaarden EggerGjø-Vard OLdiskvalifisert

C-Åpen

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva Alm-KristiansenVang OL34:1412:32
2Johanne BergLøten o-lag35:24+1:1012:58
3Mina Bleken RudVang OL36:14+2:0013:16
4Markus KvammeOL Toten-Troll48:08+13:5417:37
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL54:20+20:0619:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor