Offisiell resultatliste for KM natt Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt Hordaland
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: fredag 15 september 2017

H19-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett59:28
2Rune NygaardIL Gular1:00:36+1:08
3Oskar RøenVaregg Fleridrett1:02:02+2:34
4Magne KnudsenGneist, IL1:14:30+15:02
5Tom Eirik EikangerIL Gular1:15:46+16:18
6Jan KocbachFana IL1:17:32+18:04
7Kenneth WesterheimStord Orientering1:21:00+21:32
8Arne KnudsenGneist, IL1:21:56+22:28
9Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:27:20+27:52
10Sigurd EiknerFana IL1:34:43+35:15
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1:35:13+35:45
12Kjetil DammTIF Viking1:46:26+46:58
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:48:24+48:56
Knut UtneFana ILdiskvalifisert
Sveinung RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILikke startet
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke startet

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL57:47
2Kristine GrønlundFana IL1:16:54+19:07
3Rannveig NordhagenFana IL1:19:01+21:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Valentina DimitrovaGneist, IL1:27:29+29:42
Helen MartinsenIL Gularikke startet

H15-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett34:49
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett37:09+2:20
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett41:37+6:48
4Erik BohneVaregg Fleridrett47:34+12:45
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett48:04+13:15
6Mads Jørgen SkageGneist, IL48:07+13:18
7Andreas NysæterBergens TF50:23+15:34
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett50:28+15:39
9Olav Hammersland GarnesGneist, IL1:10:22+35:33
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

D15-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45:26
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular53:04+7:38
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:05:12+19:46

A-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond DøskelandFana IL1:04:13
2Arne JohannesenIL Gular1:06:07+1:54

B-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine Bog VikaneFana IL47:31
2Jan HauglandÅrstad IL54:11+6:40
3Hege FjellbirkelandIL Gular1:01:27+13:56
4Birte NordeideGneist, IL1:47:35+1:00:04
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:59:04+1:11:33

C-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL19:34
2Lars Olav ToloGneist, IL22:55+3:21
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett53:48+34:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor