Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

Damer 1

1 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje JohnsenØyestad IF allianse10:217:05
2Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering14:27+4:069:53
3Karen HelsørFroland IL14:41+4:2010:03
4Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma15:27+5:0610:34
5Hannah Broers DamsgaardHisøy OK19:08+8:4713:06
6Rikke FlatenHisøy OK22:32+12:1115:26
7Elin DaleHisøy OK22:35+12:1415:28
8Ann-Kristin TønnesenHisøy OK22:38+12:1715:30
9Vilde BørresenHisøy OK22:43+12:2215:33
10Hanna SundbyHisøy OK24:01+13:4016:26

Damer 2

1 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering16:089:06
2Therese NilsenIL Imås16:34+0:269:21
3Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma19:33+3:2511:02
4Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma20:47+4:3911:44
5Kamilla StudsrudHisøy OK23:34+7:2613:18
6Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering23:57+7:4913:31
7Wenche UlvshusIL Imås24:05+7:5713:36
8Gunda Marie BringsverdLia IL24:08+8:0013:38
9Mariann BjørkliØyestad IF allianse28:15+12:0715:57

Damer 3

2 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering15:197:19
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16:03+0:447:40
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16:28+1:097:52
4Karin SteenIF Trauma18:30+3:118:51
5Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering18:46+3:278:58
6Anna Sofie HoffHisøy OK19:19+4:009:14
7Reidun StudshammenIF Trauma20:36+5:179:51
8Tuva Krafft MyhrenHisøy OK20:55+5:3610:00
9Ingeborg BøbelIL Imås22:03+6:4410:33
10Kristin Krafft MyhrenHisøy OK22:14+6:5510:38
11Gerd YttervikHisøy OK27:59+12:4013:23
12Ann Mari StudsrudHisøy OK30:55+15:3614:47

Damer 4

2 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma12:406:03
2Fanny SkindloIF Trauma14:01+1:216:42
3Tone HirschIF Trauma14:41+2:017:01
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL15:19+2:397:19
5Ada Helene OlsenIF Trauma15:25+2:457:22
6Marianne HaugeHisøy OK16:18+3:387:47
7Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse17:56+5:168:34
8Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering18:46+6:068:58
9Tove FossnesHisøy OK19:31+6:519:20
10Henriette OlsenIF Trauma20:38+7:589:52
11Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering23:42+11:0211:20
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Kirsten Blakstad CappelenHisøy OKikke startet

Damer 5

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK15:336:08
2Malin HaugeHisøy OK18:20+2:477:14
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK20:53+5:208:15

Herrer 1

1 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund HelsørFroland IL14:4610:06
2Heine Joansen SmedsaasHisøy OK16:13+1:2711:06
3Olav MoheimIK Grane Arendal Orientering17:11+2:2511:46

Herrer 2

1 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus, Larsen LægreidIF Trauma13:027:21
2 MoheimIK Grane Arendal Orientering15:42+2:408:52
2Sander ØveråsIL Imås15:42+2:408:52
4Harald ØveråsIL Imås18:18+5:1610:20
5Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma19:26+6:2410:58
6Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma19:34+6:3211:03
7Jens Thorbjørn HåversenIK Grane Arendal Orientering23:29+10:2713:16
8Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering36:50+23:4820:48
Jonas Okkenhaug BratlandIF Traumadiskvalifisert
Henrik JonesIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

Herrer 3

2 090 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma14:116:47
2Ove KjetsåOtra IL15:58+1:477:38
3Tony HalsallOtra IL16:39+2:287:57
4Oskar KnudsenHisøy OK16:54+2:438:05
5Thomas H FossnesHisøy OK18:21+4:108:46
6Ben JonesIK Grane Arendal Orientering18:42+4:318:56
7Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse18:51+4:409:01
8Reidar GrøsleAustre Moland IL21:24+7:1310:14
9Eiliv Bjarne LønningenOtra IL21:29+7:1810:16
10Are HagerupIF Trauma25:19+11:0812:06
11Bjørn BratlandIF Trauma25:30+11:1912:12
12Kurt Johan DalenHisøy OK28:07+13:5613:27
Halvor KnutsenIF Traumadiskvalifisert

Herrer 4

2 090 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Henrik HirschIF Trauma12:366:01
2Henrik Chr. HirschIF Trauma12:41+0:056:04
3Are SkindloIF Trauma13:59+1:236:41
4Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering14:04+1:286:43
5Øystein VågsnesIF Trauma14:14+1:386:48
6Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering14:38+2:027:00
7Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering14:55+2:197:08
8Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse15:04+2:287:12
9Jan JohnsenØyestad IF allianse15:48+3:127:33
10Torstein Thorsen EkernHisøy OK15:54+3:187:36
11Per Magne HoffHisøy OK15:56+3:207:37
12Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering15:58+3:227:38
13Tor OlsenIF Trauma16:15+3:397:46
14Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering17:23+4:478:19
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK17:26+4:508:20
16Erik Broers DamsgaardHisøy OK17:35+4:598:24
17Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering18:05+5:298:39
18Kjell BrevikIF Trauma19:14+6:389:12
19Rune LandsverkØyestad IF allianse19:58+7:229:33
20Inge HaugeHisøy OK20:01+7:259:34
21Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering20:04+7:289:36
22Widar Taxth LølandHisøy OK20:33+7:579:49
23Kristen DalandIL Imås21:00+8:2410:02
24Kåre JørgensenHisøy OK22:30+9:5410:45
25Åge AashamarFlosta IL22:46+10:1010:53
26Rolf MikkelsenIL Imås22:57+10:2110:58
27Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering23:36+11:0011:17
28Tilen KlincIK Grane Arendal Orientering23:56+11:2011:27
29Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering24:28+11:5211:42
30Olav RøyslandIK Grane Arendal Orientering1:34:29+1:21:5345:12
Stein R. JensenLia ILdiskvalifisert

Herrer 5

2 530 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL13:205:16
2Per Olav NærestadIF Trauma14:28+1:085:43
3Jon NilsenVegårshei IL14:53+1:335:52
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering16:04+2:446:21
5Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering16:07+2:476:22
6Helge FossøyØyestad IF allianse16:58+3:386:42
7Mads Henrik SandnesHope IL17:06+3:466:45
8Bjørn Idar SætranIF Trauma17:25+4:056:53
9Per Kristian TømtIL Imås17:38+4:186:58
10Øyvind HelsørFroland IL18:38+5:187:21
11Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering18:43+5:237:23
12Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering19:19+5:597:38
13Ole-Herman CappelenHisøy OK20:02+6:427:55
14Ole Petter VestølVegårshei IL20:12+6:527:59
15Svein RoslandHope IL21:32+8:128:30
16Einar EskiltHisøy OK22:26+9:068:52
17Øyvin SimonsenIL Imås22:47+9:279:00
17Norman UglandØyestad IF allianse22:47+9:279:00
19Øyvind BratlandIF Trauma22:50+9:309:01
20Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering23:09+9:499:09
21Finn PettersenGjerstad IL26:14+12:5410:22
22Andreas SælsbråtenIF Trauma26:27+13:0710:27

Nybegynner 1

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari SundbyHisøy OKfullført
Christian ÅnonsenØyestad IF alliansefullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor