Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 9 august 2017

Lang

5 900 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond KortnerØstmarka OK54:169:11
2Christian VogelsangNydalens SK58:58+4:429:59
3Johan SvedbergHeming Orientering1:01:04+6:4810:21
4Thomas NipenBækkelaget1:01:33+7:1710:25
5Jørgen Mathias NipenBækkelaget1:02:11+7:5510:32
6Øystein  PettersenNydalen SK1:02:14+7:5810:32
7Skage GrønnebergHeming Orientering1:02:39+8:2310:37
8Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1:06:54+12:3811:20
9Niklas NormanHeming Orientering1:08:42+14:2611:38
10Svein NygårdNorges Bank BIL1:09:19+15:0311:44
11Tore SagvoldenØstmarka OK1:09:25+15:0911:45
12Holger SchlaupitzNOTEAM1:10:33+16:1711:57
13Sindre LangaasNydalens SK1:13:53+19:3712:31
14Ingunn Egeberg VariNTNUI1:15:43+21:2712:50
15Knut BårtveitBø OL1:18:42+24:2613:20
16Morten HeirFossum IF1:19:25+25:0913:27
17Bjørn GrindeOslostudentenes IK1:20:11+25:5513:35
18Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:20:45+26:2913:41
19Hans VangOslostudentenes IK1:24:46+30:3014:22
20Lasse NederhoedNOTEAM1:24:56+30:4014:23
21Christian GrotnesIL Tyrving1:27:04+32:4814:45
22Jostein Bø FløystadKongsberg digital1:30:10+35:5415:16
23Morten TangenOK Moss1:30:13+35:5715:17
24Per OsenStatoil Oslo BIL1:31:55+37:3915:34
25Harald IweIL GeoForm1:33:51+39:3515:54
26Jan Fredrik HelgakerVBIL1:34:44+40:2816:03
27Georg BuggeAas Jakobsen1:38:22+44:0616:40
28Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:45:22+51:0617:51
29Ståle HeitmannFossum IF1:49:37+55:2118:34
30Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske2:03:59+1:09:4321:00
Morten WettergreenFossum IFikke godkjent
Kyongsa RiNydalens SKikke godkjent
Tor Erik OlsenTeddy tvikke godkjent
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingikke godkjent

Mellom

4 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind GlendrangeNittedal OL55:0912:49
2Ove MartinsenHauketo IF55:27+0:1812:53
3Eirik TandrevoldFossum IF59:12+4:0313:46
4Britta FismenFossum IF1:00:10+5:0113:59
5Marie Rygh HoltenNydalen SK1:01:17+6:0814:15
6Hege FeiringIL Tyrving1:02:21+7:1214:30
7Vidar BerteigIL GeoForm1:02:37+7:2814:33
8Ane KjensethNittedal OL1:03:24+8:1514:44
9Eskil ÅsmulOL Trollelg1:04:25+9:1614:58
10Aleksander Rygh HoltenNydalen SK1:05:45+10:3615:17
11Paul SolheimWhylot IL1:05:46+10:3715:17
12Sigbjørn ModalsliFossum IF1:11:29+16:2016:37
13Pål DahleOppsal Orientering1:13:19+18:1017:03
14Knut Anders LøkenFossum IF1:15:35+20:2617:34
15Lars ChristensenVBIL1:17:44+22:3518:04
16Petter ChristensenVBIL1:19:20+24:1118:26
17Pål W. HanssenBDO BIL1:20:12+25:0318:39
18Ketil ÅstebølOppsal Orientering1:21:58+26:4919:03
19Hans-Kristian AlvebergWhylot IL1:22:51+27:4219:16
20Kjell RøkkeIL Tyrving1:27:55+32:4620:26
21Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:35:11+40:0222:08
22Bente LandmarkFossum IF1:46:37+51:2824:47
Tom RådahlIL Tyrvingikke godkjent
Ole Martin StormyrengenIndre Østfold OKikke godkjent
Morten FismenFossum IFikke godkjent
Tormod ØvergaardVestre Akers SKikke godkjent
Gisela SandelinPrivatikke godkjent

Kort

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd KletteliBækkelagets SK43:0517:57
2Uno HanslienBilpost BIL43:33+0:2818:08
3Tor DrageAker Solutions46:26+3:2119:20
4Einar HemLillomarka OL47:30+4:2519:47
5Øystein MadsenHaugerud IF47:40+4:3519:51
6Bjørn EgnerHeming Orientering51:16+8:1121:21
7Kåre KnudsenIL GeoForm1:05:10+22:0527:09
8Ingvald SevaldsonIL GeoForm1:21:20+38:1533:53
9Sigurd HaugerudIL GeoForm1:40:03+56:5841:41
Sharon BroadwellIL GeoFormikke godkjent
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormikke godkjent

B-løype

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF49:5316:05
2Kjetil JacobsenHamar OK57:36+7:4318:34
3Kristoffer SundnesKLP BIL1:12:49+22:5623:29
4Catherine JørgensenKLP BIL1:13:53+24:0023:50
5Åsmund NæssKLP BIL1:15:15+25:2224:16
6Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1:40:52+50:5932:32
7Morten FjellKLP BIL2:36:46+1:46:5350:34
8Marianne Wright  PedersenKLP BIL2:50:53+2:01:0055:07
Ole-Petter AnstensrudKLP BILikke godkjent
Sondre AsphougKLP BILikke godkjent
Merete BuggeSTAMIikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor