Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 21 juni 2017

Lang

5 800 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK44:587:45
2Thomas NipenBækkelaget49:10+4:128:28
3Jørgen Mathias NipenBækkelaget50:43+5:458:44
4Svein NygårdNorges Bank BIL51:25+6:278:51
5Sindre LangaasNydalens SK55:04+10:069:29
6Stein H.  HagenStein Hagen Consulting55:46+10:489:36
7Steinar  LågVBIL56:48+11:509:47
8Lars Karelius NoerNRK57:33+12:359:55
9Stefan RingStatnett BIL58:08+13:1010:01
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK58:44+13:4610:07
11Jon FixdalIL Koll58:57+13:5910:09
12Morten HeirFossum IF59:01+14:0310:10
13Eivind RuthVBIL59:23+14:2510:14
14Bjørn GrindeOslostudentenes IK59:25+14:2710:14
15Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:01:23+16:2510:35
16Michael DähnNydalen SK1:03:00+18:0210:51
17Halvor AurmoHeming Orientering1:03:15+18:1710:54
18Knut BårtveitBø OL1:05:42+20:4411:19
19Jan Fredrik HelgakerVBIL1:08:11+23:1311:45
20Morten WettergreenFossum IF1:09:59+25:0112:03
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:11:20+26:2212:17
22Ståle HeitmannFossum IF1:11:57+26:5912:24
23Endre HallanNorconsult BIL1:12:18+27:2012:27
24Øystein BjergaPrivat1:14:27+29:2912:50
25Jon LahlumIL GeoForm1:15:02+30:0412:56
26Harald Østgaard LundIL GeoForm1:16:42+31:4413:13
27Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:21:58+37:0014:07
28John Bjørnar BremnesIL GeoForm1:22:00+37:0214:08
29Mariken HomleidIL GeoForm1:24:14+39:1614:31
30Erik StordalAsker Skiklubb1:24:59+40:0114:39
31Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske1:26:44+41:4614:57
32Nils IhlenIL Koll1:29:10+44:1215:22
33Håkon BuggePrivat1:33:09+48:1116:03
Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 100 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT35:028:32
2Kjell MarksetIL Koll38:38+3:369:25
3Pål DahleOppsal Orientering41:13+6:1110:03
4Stig HeirAsker Skiklubb42:02+7:0010:15
5Harald IweIL GeoForm42:26+7:2410:20
6Britta FismenFossum IF44:04+9:0210:44
7Olav HasaasFossum IF44:40+9:3810:53
8Einar JensenNydalens SK46:11+11:0911:15
9Arnt Ove TakvamFearnsport46:16+11:1411:17
10Peer StiansenNydalens SK47:23+12:2111:33
11Ellen TurterNydalens SK48:40+13:3811:52
12Jurijs SenbergsVBIL48:44+13:4211:53
13Tore SundtjønnSparebank149:14+14:1212:00
14Andre RøIL GeoForm50:02+15:0012:12
15Richard BlomFBI50:07+15:0512:13
16Trude FixdalIL Koll50:27+15:2512:18
17Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp51:05+16:0312:27
18Sigbjørn ModalsliFossum IF51:06+16:0412:27
19Kristin GoaIL GeoForm51:09+16:0712:28
20Knut Bjarne  SætreBærum kommune51:23+16:2112:31
21Knut Anders LøkenFossum IF51:31+16:2912:33
22Gunnhild SundtjønnSparebank151:39+16:3712:35
23Lars ChristensenVBIL52:38+17:3612:50
24Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL53:42+18:4013:05
25Håkon BørliFossum IF54:27+19:2513:16
26Helge RevhaugRingerike OL55:04+20:0213:25
27Karen BjergaardNydalens SK55:20+20:1813:29
28Jørgen RennemoPrivat55:21+20:1913:30
29Hans-Kristian AlvebergWhylot IL55:30+20:2813:32
30Hans Henrik FremmingMeteorologen55:32+20:3013:32
31Vidar ElvekrokEiker OL55:36+20:3413:33
32Rune HultgreenPrivat56:35+21:3313:48
33Venche BjerkreimFossum IF57:02+22:0013:54
34Harald RikheimRådtassene59:48+24:4614:35
35Per StedjeØstmarka OK1:00:14+25:1214:41
36Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1:00:45+25:4314:49
37Tom EdvardsenIL Koll1:00:58+25:5614:52
38Øivind GylverAsker Skiklubb1:01:25+26:2314:58
39Egil HusethKamp Vestheim1:01:58+26:5615:06
40Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:04:08+29:0615:38
41Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:05:44+30:4216:01
42Peter NylundHaugerud IF1:06:06+31:0416:07
43Kjersti ThoStabæk IF1:06:28+31:2616:12
44Tone Jahren Herud Fossum IF1:08:13+33:1116:38
44Anne Marit BjergaardNydalens SK1:08:13+33:1116:38
46Skage GrønnebergHeming Orientering1:08:30+33:2816:42
47Tormod HegdalHeming Orientering1:08:39+33:3716:44
48Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:08:53+33:5116:48
49Grete BerntsenMåren OK1:12:12+37:1017:36
50Helge BjaalandHeming Orientering1:12:35+37:3317:42
51Nora UrsinBærum kommune1:14:32+39:3018:10
52Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1:18:31+43:2919:09
53Jakob HaldorsenIL GeoForm1:35:33+1:00:3123:18
54Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:40:39+1:05:3724:32
55Eilen Arctander VikIL Koll1:42:24+1:07:2224:58
Poul TranborgVBILikke godkjent
Jon EverettIL GeoFormikke godkjent
Jørn OuromBacke Prosjektikke godkjent
Torstein SchelleAimitikke godkjent

Kort A

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat26:0311:50
2Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat31:05+5:0214:07
3Bjørn EgnerHeming Orientering34:41+8:3815:45
4Anne Regine BakstadFriskis&Svettis37:08+11:0516:52
5Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF41:18+15:1518:46
6Inger Johanne  EikelandNydalens SK48:52+22:4922:12
7Hildegunn GrønsethFossum IF48:55+22:5222:14
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL49:37+23:3422:33
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK54:55+28:5224:57
10Magne GrandeIL Koll55:50+29:4725:22
11Carl-Fredrik KolderupStabæk IF59:38+33:3527:06
12Joanna HeggblomPrivat1:03:43+37:4028:57
13Fia StenlundPrivat1:03:46+37:4328:59
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1:07:29+41:2630:40
15Erik NatvigPrivat1:12:03+46:0032:45
16Eva FixdalHeming Orientering1:27:29+1:01:2639:45
Johan TheisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent
Kathy KelleyIL GeoFormikke godkjent

Kort B

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola TellesbøTikampen25:588:57
2Erik WollengTikampen33:46+7:4811:38
3Henrik BullTikampen37:17+11:1912:51
4Fredrik NæssTikampen38:43+12:4513:21
5Trym AssersonTikampen43:25+17:2714:58
6Alexander RødstenHeming Orientering44:41+18:4315:24
7Haakon FranckeTikampen50:10+24:1217:17
8Simen AmloTikampen55:26+29:2819:06
9Kåre KnudsenIL GeoForm57:11+31:1319:43
10Sturle HånesIL GeoForm1:06:06+40:0822:47
11Siri BruskelandPrivat1:11:00+45:0224:28
12Caroline HeggelundPrivat1:11:32+45:3424:40
Harald AulieIL Kollikke godkjent
Tor Christian SaltvikPrivatikke godkjent
Dani KristiansenPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor