Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 31 mai 2017

Lang

6 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving42:297:04
2Øystein  PettersenNydalen SK47:30+5:017:55
3Svein NygårdNorges Bank BIL57:16+14:479:32
4Per SlungaardIL Tyrving58:02+15:339:40
5Harald IweIL GeoForm1:01:06+18:3710:11
6Tore SagvoldenØstmarka OK1:01:42+19:1310:17
7Knut BårtveitBø OL1:03:51+21:2210:38
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK1:05:23+22:5410:53
9Audun BerganNydalen SK1:06:07+23:3811:01
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:07:59+25:3011:19
11Ståle HeitmannFossum IF1:08:28+25:5911:24
12Eivind RuthVBIL1:10:44+28:1511:47
13Erik HolterLarvik OK1:11:50+29:2111:58
14Toril NesNydalen SK1:14:35+32:0612:25
15Hallvard KorenOK Moss1:15:09+32:4012:31
16Åse BerganNydalen SK1:16:31+34:0212:45
16Harald Østgaard LundIL GeoForm1:16:31+34:0212:45
18Einar ThorstensenKamp Vestheim1:18:19+35:5013:03
19Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:19:43+37:1413:17
20Nils BerganNydalen SK1:20:10+37:4113:21
21Lise HorntvedtLarvik OK1:22:38+40:0913:46
22Mariken HomleidIL GeoForm1:26:26+43:5714:24
23Håkon BuggePrivat1:58:18+1:15:4919:43
Jacob DybwadHeming Orientering/Wspikke godkjent

Mellom

4 000 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen JakobsenNTNUI39:439:55
2Terje MathisenOpen iT40:31+0:4810:07
3Rolv Anders SystadLyn Ski42:34+2:5110:38
4Eskil ÅsmulOL Trollelg43:37+3:5410:54
5Paul SolheimWhylot IL43:55+4:1210:58
6Odd Arne LianVeidekke44:02+4:1911:00
7Bjørn Are CarlssonFossum IF44:25+4:4211:06
8Knut Anders LøkenFossum IF44:38+4:5511:09
9Trygve Sunde KolderupHeming Orientering45:28+5:4511:22
10Emma Lahdekorpi- -46:05+6:2211:31
11Elena GrandNydalens SK47:13+7:3011:48
12Lars BenestadGrane IL47:26+7:4311:51
13Jan Fredrik HelgakerVBIL47:32+7:4911:53
14Christian Fredrik BorgIL Koll48:28+8:4512:07
15Erik SauarUllevål48:30+8:4712:07
16Lars OnstadOslostudentenes IK48:42+8:5912:10
17Kjersti SkantzeIL Tyrving49:04+9:2112:16
18Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske50:07+10:2412:31
19Olav TorgersenBækkelagets SK50:37+10:5412:39
20Marianne NjåsteinIL Tyrving50:43+11:0012:40
21Jens HetlandNydalens SK52:06+12:2313:01
22Esben BachOslostudentenes IK52:11+12:2813:02
23Brita SauarStatoil BIL52:14+12:3113:03
24Sigbjørn ModalsliFossum IF52:30+12:4713:07
25Trude FixdalIL Koll53:16+13:3313:19
26Jurijs SenbergsVBIL53:53+14:1013:28
27Kristin Dale SelvigNydalens SK54:37+14:5413:39
28Ellen TurterNydalens SK54:51+15:0813:42
29Anne DanielsenNydalens SK57:29+17:4614:22
30Stein MyhreOslo sporveier BIL58:39+18:5614:39
31Egil HusethKamp Vestheim59:40+19:5714:55
32Pål W. HanssenBDO BIL59:41+19:5814:55
33Runa SkyttersæterHeming Orientering1:00:28+20:4515:07
34Birgit KorvaldNydalens SK1:00:48+21:0515:12
35Ole Martin StormyrengenIndre Østfold OK1:02:52+23:0915:43
36Halvard BjørgumVBIL1:02:59+23:1615:44
37Hans-Kristian AlvebergWhylot IL1:03:11+23:2815:47
38Maria TorgersenBækkelagets SK1:03:20+23:3715:50
39Alexandra DevikOslostudentenes IK1:03:21+23:3815:50
40Øivind GylverAsker Skiklubb1:03:38+23:5515:54
41Finn GangePrivat1:04:09+24:2616:02
42Peter NylundHaugerud IF1:04:47+25:0416:11
43Roar NydalAsker Skiklubb1:05:20+25:3716:20
44Tom EdvardsenIL Koll1:06:20+26:3716:35
45Roger MostueOppsal Orientering1:07:17+27:3416:49
46Lars ChristensenVBIL1:08:20+28:3717:05
47Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1:10:16+30:3317:34
48Maiken KorsagerAsker Skiklubb1:10:20+30:3717:35
49Kjersti ThoStabæk IF1:11:08+31:2517:47
50Petter ChristensenVBIL1:11:31+31:4817:52
51Kim RudKolding OK1:13:34+33:5118:23
52Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:16:16+36:3319:04
53 OmmundsenVBIL1:16:20+36:3719:05
54Silje SlungaardIL Tyrving1:22:57+43:1420:44
55Bjørn MyhrPrivat1:28:19+48:3622:04
56Kåre KnudsenIL GeoForm1:36:00+56:1724:00
56Sigurd HaugerudIL GeoForm1:36:00+56:1724:00
58Martin Lakså- -1:37:41+57:5824:25
59Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:58:06+1:18:2329:31
Nora UrsinBærum kommuneikke godkjent
Per-Arne RøstadsandNydalens SKikke godkjent
Thorbjørn BreistrandNydalens SKikke godkjent
Christine GjermoØstmarka OKikke godkjent

Kort

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat20:0810:04
2Harald AulieIL Koll22:38+2:3011:19
3Roar BjordalOppsal Orientering25:03+4:5512:31
4Kjetil JacobsenHamar OK25:28+5:2012:44
4Maren Vik EdvardsenIL Koll25:28+5:2012:44
6Frida AamotNydalens SK26:54+6:4613:27
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF26:59+6:5113:29
8Morten HjelmVBIL27:52+7:4413:56
9Tone Jahren Herud Fossum IF31:46+11:3815:53
10Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF34:28+14:2017:14
10Anne NydalAsker Skiklubb34:28+14:2017:14
12Ingvald SevaldsonIL GeoForm44:09+24:0122:04
13Eilen Arctander VikIL Koll51:35+31:2725:47
14Eva FixdalHeming Orientering1:14:19+54:1137:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor