Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 24 mai 2017

Lang

6 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian VogelsangNydalens SK38:446:27
2Tor MellaOppsal Orientering40:44+2:006:47
3Nils Petter FremmingHeming Orientering43:40+4:567:16
4Torgeir NørbechIL Tyrving46:02+7:187:40
5Skage GrønnebergHeming Orientering47:12+8:287:52
6Øystein ØstermannHeming Orientering48:28+9:448:04
7Sindre LangaasNydalens SK49:18+10:348:13
8Steinar  LågVBIL51:05+12:218:30
9Tore HoffStatoil BIL51:16+12:328:32
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK51:49+13:058:38
11Guttorm L EggeOslostudentenes IK51:56+13:128:39
12Harald IweIL GeoForm52:04+13:208:40
13Lars Karelius NoerNRK52:08+13:248:41
14Erik HolterLarvik OK52:16+13:328:42
15Knut BårtveitBø OL54:51+16:079:08
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF55:47+17:039:17
17Lasse NederhoedNOTEAM57:49+19:059:38
18Ivar RefslandUiO58:34+19:509:45
19Jon LahlumIL GeoForm59:50+21:069:58
20Morten TangenOK Moss1:00:14+21:3010:02
21Øivind Due TrierOslostudentenes IK1:00:53+22:0910:08
22Halvor AurmoHeming Orientering1:02:37+23:5310:26
23Christian ReuschHeming Orientering1:02:38+23:5410:26
24Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:05:31+26:4710:55
25Harald Østgaard LundIL GeoForm1:05:34+26:5010:55
26Lise HorntvedtLarvik OK1:10:44+32:0011:47
27Mariken HomleidIL GeoForm1:11:56+33:1211:59
28Erlend BørliFossum IF1:12:15+33:3112:02
Ståle HeitmannFossum IFikke godkjent

Mellom

4 400 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK35:328:04
2Anders P. HammerHeming Orientering35:33+0:018:04
3Odd Arne LianVeidekke36:38+1:068:19
4Britta FismenFossum IF38:19+2:478:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jon SletvoldKjelsås IL38:23+2:518:43
6Paul HinschMicado38:35+3:038:46
7Arne TorgersenBækkelagets SK39:13+3:418:54
8Kjell MarksetIL Koll39:19+3:478:56
9Vidar BerteigIL GeoForm40:00+4:289:05
10Fridtjof JebsenKustein40:06+4:349:06
11Paul SolheimWhylot IL40:25+4:539:11
12Per-Arne RøstadsandNydalens SK41:47+6:159:29
13Bjørn Are CarlssonFossum IF42:09+6:379:34
14Eirik TandrevoldFossum IF42:19+6:479:37
15Brita SauarStatoil BIL42:57+7:259:45
16Knut Anders LøkenFossum IF43:10+7:389:48
17Anne DanielsenNydalens SK43:11+7:399:48
18Morten KongsbergIL Tyrving43:32+8:009:53
19Andre RøIL GeoForm43:33+8:019:53
20Peer StiansenNydalens SK43:36+8:049:54
21Karl Aasmund ErøySamtalen AS43:39+8:079:55
22Gunnar HaldenNydalens SK44:07+8:3510:01
23Andreas ErichsenNydalen SK44:10+8:3810:02
24Mari Gjevne ArnesenIL Tyrving45:21+9:4910:18
25Håkon BørliFossum IF45:27+9:5510:19
26Sturla LægreidBærum Skiklub45:30+9:5810:20
27Endre HallanNorconsult BIL45:40+10:0810:22
28Knut Bjarne  SætreBærum kommune45:55+10:2310:26
29Dagrun MelkildHeming Orientering46:01+10:2910:27
30Esben BachOslostudentenes IK46:06+10:3410:28
31Sigbjørn ModalsliFossum IF46:11+10:3910:29
32Elena GrandNydalens SK46:32+11:0010:34
33Marianne NjåsteinIL Tyrving46:51+11:1910:38
34Jørgen HaugumBærum Skiklub48:00+12:2810:54
35Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp48:19+12:4710:58
36Terje NæssFossum IF48:38+13:0611:03
37Bente LandmarkFossum IF48:46+13:1411:04
38Trude FixdalIL Koll49:25+13:5311:13
39Egil HusethKamp Vestheim51:21+15:4911:40
40Ellen TurterNydalens SK51:23+15:5111:40
41Sondre Hatlehorn- -51:38+16:0611:44
42Erik SauarUllevål53:05+17:3312:03
43Aurora SauarStatoil BIL53:09+17:3712:04
44Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL54:27+18:5512:22
45Lenny EnströmOslostudentenes IK54:48+19:1612:27
46Petter ChristensenVBIL55:36+20:0412:38
47Finn GangePrivat55:56+20:2412:42
48Per Ole MoenIL GeoForm56:09+20:3712:45
49Anne  DahlNydalens SK56:30+20:5812:50
50Magne FossanOslostudentenes IK57:07+21:3512:58
51Jon FossFriskis&Svettis57:36+22:0413:05
52Kjersti ThoStabæk IF59:03+23:3113:25
53Johan T. JensenNydalens SK59:48+24:1613:35
54Nina Standal OpsahlIL GeoForm1:01:03+25:3113:52
55Jarle NilsenSiemens Oslo1:04:27+28:5514:38
56 Tor OmmundsenVBIL1:04:58+29:2614:45
57Lars ChristensenVBIL1:05:57+30:2514:59
58Gisela SandelinPrivat1:08:43+33:1115:37
59Øyvind FidjeFidji Skiorientering1:09:18+33:4615:45
60Bjørn MyhrPrivat1:20:42+45:1018:20
Emma LähdekorpiNydalens SKikke godkjent

Kort

2 500 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleidis LøkenHeming Orientering27:4011:04
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF27:50+0:1011:08
3Per OngstadPrivat28:05+0:2511:14
4Maiken KorsagerAsker Skiklubb30:19+2:3912:07
5Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL30:47+3:0712:18
6Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat30:57+3:1712:22
7Marte EdvardsenIL Koll31:47+4:0712:42
8Stein MyhreOslo sporveier BIL33:07+5:2713:14
9Vorin BottenOslostudentenes IK34:16+6:3613:42
10Bjørn EgnerHeming Orientering34:19+6:3913:43
11Sturle HånesIL GeoForm34:30+6:5013:48
12Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm38:08+10:2815:15
13Kåre KnudsenIL GeoForm38:31+10:5115:24
14Per HaugenLillomarka OL38:57+11:1715:34
15Tor Erik NordengNydalen SK39:22+11:4215:44
16Eyvind AasIL GeoForm40:42+13:0216:16
17Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF40:51+13:1116:20
18Terje TrondsenNittedal OL43:42+16:0217:28
18Inger Johanne EikelandNydalen SK43:42+16:0217:28
20Arne Christian ScheieØstmarka OK44:21+16:4117:44
21Rolf BergPrivat45:44+18:0418:17
22Sharon BroadwellIL GeoForm46:14+18:3418:29
23Kjell TeiglandØstmarka OK48:44+21:0419:29
24Magne GrandeFBI48:58+21:1819:35
25Knut Kristen HangeraasIL GeoForm50:18+22:3820:07
26Sigurd HaugerudIL GeoForm52:10+24:3020:52
27Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK53:03+25:2321:13
28Anne SjønnesenNittedal OL1:01:06+33:2624:26
29Marit VinjeOppsal Orientering1:12:24+44:4428:57
Øystein MadsenHaugerud IFikke godkjent
Hans Petter JensenBygdøy ILikke godkjent
Johan TeisenKolbotn & Skimt OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor