Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 30 mai 2017

D 11-12

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL15:108:25
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21:32+6:2211:57
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)25:23+10:1314:06
4Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)28:28+13:1815:48
5Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)36:30+21:2020:16
6Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)37:16+22:0620:42
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

D 13-14

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22:217:12
2Alida OftedalÅlgård Orientering30:44+8:239:54
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)36:58+14:3711:55
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37:06+14:4511:58
5Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb41:53+19:3213:30
6Anna Alexandra WirowskiGanddal IL49:19+26:5815:54
7Pernille HovstadGanddal IL50:15+27:5416:12
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 15-16

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL33:449:07
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35:37+1:539:37
3Nora SvendsenGanddal IL38:44+5:0010:28
4Ingrid LamarkGanddal IL41:18+7:3411:09
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)42:45+9:0111:33
6Ida MonsenEgersund OK50:07+16:2313:32
7Julie PuntervoldEgersund OK53:41+19:5714:30
8Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1:00:19+26:3516:18

D 17-59

4 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33:117:54
2Jorunn HadlandEgersund OK38:23+5:129:08
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb42:50+9:3910:11
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL44:33+11:2210:36
5Inger Tone NygårdEgersund OK44:45+11:3410:39
6Vibeke LamarkGanddal IL45:03+11:5210:43
7Helen LomelandÅlgård Orientering46:36+13:2511:05
8Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb47:03+13:5211:12
9Ann Karin TjørhomGanddal IL49:38+16:2711:49
10Barbro SandalGanddal IL52:39+19:2812:32
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb55:29+22:1813:12
12Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb58:51+25:4014:00
13Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb1:39:58+1:06:4723:48
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb49:4413:26
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb51:35+1:5113:56
3Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb1:23:19+33:3522:31
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)15:328:37
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)16:26+0:549:07
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:34+2:029:45
4Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17:48+2:169:53
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering21:19+5:4711:50
6Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)22:14+6:4212:21
7Fredrik HovstadGanddal IL29:26+13:5416:21
8Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)32:31+16:5918:03
9Eivind RothGanddal IL48:55+33:2327:10

H 13-14

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25:118:07
2Edvin AakreEgersund OK26:26+1:158:31
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL28:36+3:259:13
4Jonas Årvik SandalGanddal IL29:27+4:169:30
5Thomas Barvik MælandGanddal IL30:30+5:199:50
6Erlend BremnesGanddal IL31:27+6:1610:08
7Aksel DommersnesGanddal IL32:48+7:3710:34
8Sindre Skeie PettersonEgersund OK36:07+10:5611:39
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)37:14+12:0312:00
10Ole Andre BrandsbergEgersund OK38:19+13:0812:21
11Lars Joshua VigesdalGanddal IL45:27+20:1614:39
12Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL1:12:38+47:2723:25

H 15-16

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL36:319:52
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL38:59+2:2810:32
3Tobias RøddeGanddal IL42:12+5:4111:24
4Alexander HorpestadEgersund OK59:11+22:4015:59
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILdiskvalifisert

H 17-59

4 200 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29:096:56
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)31:32+2:237:30
3Torgeir NevlandÅlgård Orientering31:45+2:367:33
4Oddvar TaksdalGanddal IL31:55+2:467:35
5Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb32:32+3:237:44
6Martin NevlandÅlgård Orientering32:47+3:387:48
7Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering32:48+3:397:48
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)33:47+4:388:02
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb34:04+4:558:06
10Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb35:12+6:038:22
11Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb35:53+6:448:32
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering36:09+7:008:36
13Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37:08+7:598:50
14Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering39:17+10:089:21
15Kim RichterSandnes IL (Rogaland)39:21+10:129:22
16Per Olav HaarrGanddal IL39:53+10:449:29
17Per Ivar StoklandGanddal IL39:58+10:499:30
18Trond LamarkGanddal IL40:33+11:249:39
19Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)40:53+11:449:44
20Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb41:26+12:179:51
21Nils Tore PuntervoldEgersund OK42:50+13:4110:11
22Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb43:05+13:5610:15
23Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb43:06+13:5710:15
24Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb43:38+14:2910:23
25Gunnar PettersonEgersund OK43:46+14:3710:25
26Svein-Erik KvameGanddal IL43:51+14:4210:26
27Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb47:47+18:3811:22
28Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)48:30+19:2111:32
29Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)49:18+20:0911:44
30Helge RisaStavanger Orienteringsklubb50:53+21:4412:06
31Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb51:58+22:4912:22
32Øivind HansenGanddal IL52:47+23:3812:34
33Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb54:23+25:1412:56
34Jørgen BreivoldGanddal IL1:00:43+31:3414:27

H 60-

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb32:088:41
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb37:22+5:1410:05
3Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb42:42+10:3411:32
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb43:32+11:2411:45
5Bjarne GimreGanddal IL43:33+11:2511:46
6Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb49:12+17:0413:17
7Ove OalandGanddal IL51:21+19:1313:52
8Terje StokkelandÅlgård Orientering53:22+21:1414:25
9Knut SkjævelandGanddal IL55:24+23:1614:58
10Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1:14:45+42:3720:12
Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert

D Ny

1 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norah BreivoldGanddal IL11:537:55
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering15:00+3:0710:00
3Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20:43+8:5013:48
4Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)22:48+10:5515:12
5Pernille BreivoldGanddal IL23:10+11:1715:26
6Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)23:18+11:2515:32
7Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)23:59+12:0615:59
8Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb24:11+12:1816:07
9Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)25:29+13:3616:59
10Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)26:28+14:3517:38
11Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)31:51+19:5821:14
12Lea StokkelandÅlgård Orientering32:59+21:0621:59
13Tea StokkelandÅlgård Orientering33:09+21:1622:06
14Inger RothGanddal IL37:50+25:5725:13
15Ann Lil AndersonÅlgård Orientering43:00+31:0728:40
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Randi RothSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H Ny

1 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius RøddeGanddal IL13:319:00
1Tobias SletvoldÅlgård Orientering13:319:00
3Oskar SletvoldÅlgård Orientering14:56+1:259:57
4Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)15:34+2:0310:22
5Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17:06+3:3511:24
6Arve LundeGanddal IL18:03+4:3212:02
7Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)18:26+4:5512:17
8Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering18:37+5:0612:24
9Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)20:27+6:5613:38
10Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)21:17+7:4614:11
11Øivind FagerlundGanddal IL22:10+8:3914:46
12Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)22:43+9:1215:08
13Olav RothGanddal IL23:21+9:5015:34
14Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL31:47+18:1621:11

B-Åpen

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK38:1812:21
2Andreas MellemstrandGanddal IL40:16+1:5812:59
3Tone WadelStavanger Orienteringsklubb40:40+2:2213:07
4Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)41:52+3:3413:30
5Anders Jess LinjordGanddal IL44:22+6:0414:18
6Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)44:39+6:2114:24
7David Jess LinjordGanddal IL45:45+7:2714:45
8Ludvig MellemstrandGanddal IL46:12+7:5414:54
9Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)46:37+8:1915:02
10Arild SvihusGanddal IL47:30+9:1215:19
11Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)53:43+15:2517:19
12Grete Stokke SeljeskogGanddal IL1:11:43+33:2523:08
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

C-Åpen

1 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)14:388:07
2Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)18:07+3:2910:03
3Livar OftedalÅlgård Orientering19:10+4:3210:38
4Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb20:22+5:4411:18
5Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb20:52+6:1411:35
6Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)21:00+6:2211:40
7Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22:38+8:0012:34
8Kristin BarvikGanddal IL24:17+9:3913:29
9Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26:23+11:4514:39
10Solveig MælandÅlgård Orientering26:24+11:4614:40
11Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27:23+12:4515:12
12Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)29:20+14:4216:17
13May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)29:39+15:0116:28
14Mari BremnesGanddal IL41:38+27:0023:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018