Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Koll 2-4-6 #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Koll 2-4-6 #4
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: onsdag 5 april 2017

Åpen 1,5km N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll30:05
2Markus SandvenIL Koll40:26+10:21
3Leon SandvenIL Koll41:37+11:32
4Shameel Saheer TennegedaraIL Koll42:01+11:56
5Simen Lian MortensenIL Koll56:11+26:06

Åpen 2km C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK27:08
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF27:41+0:33
3Øystein MadsenHaugerud IF29:40+2:32
4Sondre Tandberg ØhrnIL Koll32:48+5:40
5Karl Georg ØhrnIL Koll32:52+5:44
6Terje TromsenNittedal OL35:52+8:44
7Alma Rygh HoltenNydalens SK40:40+13:32
8Tobias LiumFet OL40:45+13:37
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK46:57+19:49
10Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll1:16:02+48:54

Åpen 3,5km B

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK37:06
2Jon Ivar JuvikLillomarka OL37:21+0:15
3Lotta MyklebustIL Koll39:27+2:21
4Ellen Marie TurterNydalens SK43:10+6:04
5Runa SkyttersæterHeming Orientering43:30+6:24
6Anne DanielsenNydalens SK44:54+7:48
7Åse NorrudFossum IF46:25+9:19
8Einar HemLillomarka OL49:16+12:10
9Brita Opheim SauarIL Koll50:37+13:31
10Erik SauarUllevål Bandy51:00+13:54
11Mari AarsethIL Koll51:07+14:01
12Jo Ulltveit-MoeIL Koll51:46+14:40
13Egil HusethKamp/Vestheim IF52:18+15:12
14Pauline MyklebustIL Koll52:43+15:37
15Ingrid SkaarerGe-Thel53:36+16:30
16Birgit KorvaldNydalens SK54:28+17:22
17Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK55:47+18:41
18Aurora Opheim SauarIL Koll56:52+19:46
19Anne Marit BjergaardNydalens SK57:59+20:53
20Gøril SkyttersæterHeming Orientering1:00:00+22:54
21Peter NylundKlubbløs1:05:21+28:15
22Eyvind AasIL GeoForm1:09:12+32:06
23Grete BerntsenMåren OK1:13:02+35:56
24Tom IbsenLommedalens IL1:14:00+36:54
25Kåre KnudsenIL GeoForm1:23:19+46:13
26Sigurd HaugerudIL GeoForm1:24:00+46:54

Åpen 4,5km A

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir NørbechIL Tyrving28:35
2Anders TiltnesIL Tyrving31:16+2:41
3Bo EngdahlIL Koll34:07+5:32
4Johan SvedbergHeming Orientering35:24+6:49
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering35:54+7:19
6Jan KocbachFana IL36:19+7:44
7Karl FremstadBækkelagets SK38:55+10:20
8Knut SandvenIL Koll39:09+10:34
9Christian NilssonOK Löftan39:27+10:52
10Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb39:42+11:07
11Tore HoffIL Tyrving40:40+12:05
12Guttorm L EggeOslostudentenes IK40:44+12:09
13Kjell MarksetIL Koll41:00+12:25
14Harald IweIL GeoForm41:16+12:41
15Knut BårtveitBø OL41:29+12:54
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF45:15+16:40
17Tor RingstadHedrum OL45:21+16:46
18Ståle HeitmannFossum IF47:04+18:29
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering47:28+18:53
20Are EriksenOslostudentenes IK48:48+20:13
21Knut Anders LøkenFossum IF49:40+21:05
22Odd Arne LianIL Koll50:07+21:32
23Espen WigaardOppsal Orientering50:48+22:13
24Audrun UtskarpenOslostudentenes IK53:25+24:50
25Heidi TronbølFet OL53:27+24:52
26Jan Fredrik HelgakerFossum IF54:35+26:00
27Peter GisholtFossum IF54:45+26:10
28Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering57:37+29:02
29Martin Christoffer BorgIL Koll58:58+30:23
30Range NorrudFossum IF59:00+30:25
31Erik BorgIL Koll1:01:20+32:45
32Harald RikheimPrivat1:03:41+35:06
33Hans Henrik FremmingHeming Orientering1:04:02+35:27
34Kjetil JacobsenHamar OK1:15:32+46:57
35William OnstadKjelsås IL1:38:26+1:09:51
Eskil GullordBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor