Offisiell resultatliste for Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 17 juni 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (var først til å svare)

N-åpen

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leo Melfjord FjellheimMo OKfullført
Sondre FjellheimMo OKfullført
Tamara JoelsenMo OKfullført
Magnus KvitnesMo OKfullført
Sandra MortensenMo OKfullført
Mie SteinmoMo OKfullført
Ane StormdalsheiMo OKfullført
Sondre StormdalsheiMo OKfullført

D -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ronja Elise AlteråsMo OK44:1829:32
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø14:169:30

D 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid LindMo OK25:2011:30
2Tuva AndersenMo OK30:13+4:5313:44

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering20:0013:20
2Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering20:04+0:0413:22

D 13-14

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK27:009:00
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø32:02+5:0210:40

D 15-16

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52:5711:46

D 17-A kort

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:27:1819:24
2Mette BjerveMo OK1:33:22+6:0420:44

D 17-C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne MortensenMo OK31:2014:14
2Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering32:29+1:0914:45
3Hilde ThoresenMo OK40:10+8:5018:15

D 17-20

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø54:419:06
2Eli KolstadMo OK1:00:53+6:1210:08
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1:05:28+10:4710:54

D 21-

10 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1:26:018:36

D 40-

6 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Doris Stien KaspersenMo OK57:239:33

D 50-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering48:1310:42
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø55:10+6:5712:15
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59:38+11:2513:15
4Kristin NilssenMo OK1:20:20+32:0717:51
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1:21:43+33:3018:09
6Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:44:09+55:5623:08

D 60-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL27:579:19
2Liv Petersen-ØverleirMo OK33:40+5:4311:13
3Elsa HauknesMo OK35:38+7:4111:52
4Wenche HjelmsethMo OK36:26+8:2912:08
5Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering42:27+14:3014:09
6Lisbeth BeyerMo OK50:52+22:5516:57
Ragnhild MonsenMo OKbrutt

D 70-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering39:5214:45

H -10

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Niklas Kristoffer AlteråsMo OK30:4820:32
Joachim LindMo OK17:4911:52
Isak MortensenMo OK19:4813:12

H 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering29:1313:16
2Martin AlteråsMo OK40:21+11:0818:20

H 13-14

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering24:498:16
2Oliver LarsenMo OK33:27+8:3811:09
3Henning StrandIL BUL-Tromsø34:47+9:5811:35
Vemund Bernhard FunderMo OKbrutt

H 17-A kort

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil KvitnesMo OK53:288:54
2Ole-Kristian KaspersenMo OK55:50+2:229:18
3Morten LindMo OK59:21+5:539:53
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:02:19+8:5110:23
5Viktor FjellheimMo OK1:05:04+11:3610:50
6Martin SteinmoMo OK1:12:14+18:4612:02
7Skule StormdalsheiMo OK1:13:00+19:3212:10
8Sigurd Oxaas WieMo OK1:13:34+20:0612:15

H 17-20

7 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK43:566:16
2Lars SolliMo OK51:07+7:117:18
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering53:46+9:507:40
4Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54:42+10:467:48
5Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø55:43+11:477:57
6Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering56:22+12:268:03
7Håvard RokkanMo OK1:13:23+29:2710:29

H 21-

10 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Krey HansenOK Silsand1:08:476:52
2Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø1:18:42+9:557:52
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:23:29+14:428:20
4Knut Øyvind JohansenBardu IL1:35:04+26:179:30

H 40-

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering57:318:13
2Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1:08:23+10:529:46

H 50-

6 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø44:597:29
2Axel Juell TheisenMellembygd OL48:53+3:548:08
3Tore KolstadMo OK52:51+7:528:48
4Håkon BrynjulfsenOK Silsand53:19+8:208:53
5Atle IversenIL BUL-Tromsø56:29+11:309:24
6Jørn K RemloIL Siso1:01:58+16:5910:19
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1:04:35+19:3610:45
8Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1:05:37+20:3810:56

H 60-

4 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Harald HansenOK Silsand40:098:55
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering43:05+2:569:34
3Tom SandbergMo OK47:23+7:1410:31
4Jan Gaute BuvikKorgen IL47:56+7:4710:39
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering48:29+8:2010:46
6Arnulf VillmoKorgen IL49:33+9:2411:00
7Gunnar BrattliMo OK51:27+11:1811:26
8Ingar SolbergOlderskog IL52:04+11:5511:34
9Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:02:34+22:2513:54
10Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:06:38+26:2914:48
Jan Kåre VatneMo OKdiskvalifisert

H 70-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling PedersenIL Siso29:289:49
2Asbjørn PedersenIL Siso32:53+3:2510:57
3Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering37:58+8:3012:39

H 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne HåpnesKorgen IL36:5813:41

Direkte C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jonathan RehnmanKorgen ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017