Offisiell resultatliste for SO-cup løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SO-cup løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 20 april 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

Jenter over 60

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb22:438:24
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb24:40+1:579:08
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb26:44+4:019:54
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb27:26+4:4310:09
5Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb35:04+12:2112:59

Jenter 13-16

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:126:44
2Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb23:16+5:048:37
3Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb28:14+10:0210:27

Gutter 13-16

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16:426:11
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 17-59

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb28:188:19
2Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb33:16+4:589:47
3Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb33:28+5:109:50
4May MelingStavanger Orienteringsklubb37:28+9:1011:01
5Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb38:25+10:0711:17
6Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb43:17+14:5912:43
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter over 60

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17:226:25
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb19:07+1:457:04
3Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb27:01+9:3910:00
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter 17-59

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19:435:47
2Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb23:29+3:466:54
3Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb24:31+4:487:12
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb24:46+5:037:17
5Helge RisaStavanger Orienteringsklubb26:18+6:357:44
6Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb26:22+6:397:45
7Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb27:00+7:177:56
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
202 U1 Ukjent løper202NOTEAMikke startet
207655 U1 Ukjent løper207655NOTEAMikke startet
212125 U1 Ukjent løper212125NOTEAMikke startet

Nybegynnere

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10:537:46
2Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)17:38+6:4512:35
3Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb17:45+6:5212:40
4Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb26:22+15:2918:50
5Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb26:37+15:4419:00

B-åpen

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WadelStavanger Orienteringsklubb24:509:11
2Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb27:33+2:4310:12
3Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb33:17+8:2712:19
4Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41:18+16:2815:17
5Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41:38+16:4815:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor