Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

D 11-12

2 760 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL24:158:47
2Mari Ovidia RanestadHamar OK24:54+0:399:01
3Ida Øverli StøenLillehammer OK29:53+5:3810:49
4Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering32:35+8:2011:48
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL39:00+14:4514:07
6Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering39:19+15:0414:14
Helene KokslienSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OLbrutt

D 13-14

3 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK34:218:49
2Emma Bangstad BergersenHamar OK40:30+6:0910:24
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL40:33+6:1210:25
4Astrid RognstadHadeland OL40:47+6:2610:29
5Serine JørgensenLillehammer OK41:00+6:3910:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Oline HyttebakkLøten o-lag54:08+19:4713:54
7Henriette BergLøten o-lag56:56+22:3514:38
8Mathilde OustadLøten o-lag56:57+22:3614:38
Julie MyklesetVang OLbrutt

D 15-16

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg RognstadHadeland OL45:2010:32
2Berthe TesloHadeland OL51:40+6:2012:00
3Kamilla LomeHamar OK52:18+6:5812:09
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-20

5 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Holm GrønengLillehammer OK41:138:04
2Agnethe HasliGjø-Vard OL52:29+11:1610:17
3Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL52:53+11:4010:22
4Marit SveenHamar OK1:06:54+25:4113:07

H 11-12

2 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK20:447:30
2Ola DåsnesVang OL22:43+1:598:13
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK22:45+2:018:14
3Johan SkjåkLillehammer OK22:45+2:018:14
5Erik WallinSnertingdal IF Orientering30:18+9:3410:58
6Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering30:34+9:5011:04
7Eirik Olsen KirkevikHamar OK32:05+11:2111:37
8Thomas KalgraffRingsaker OK32:41+11:5711:50
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK30:037:43
1Lars LienGjø-Vard OL30:037:43
3Sjur Holm GrønengLillehammer OK30:10+0:077:45
4Vegard RanestadHamar OK31:17+1:148:02
5Mats LindaasElverum OK32:18+2:158:18
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK34:29+4:268:51
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL38:02+7:599:46
8Sindre Grøv SvensenLillehammer OK38:06+8:039:47
9Anders TaraldsenLillehammer OK40:21+10:1810:22
10Patrick JemtlandRingsaker OK40:45+10:4210:28
11Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL43:08+13:0511:05
12Lars WallinSnertingdal IF Orientering47:19+17:1612:09
13Petter Olai HarkinnRingsaker OK1:21:18+51:1520:53
Håkon WedumLillehammer OKdiskvalifisert

H 15-16

5 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL41:338:08
2Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK42:05+0:328:15
3Martin AlfeiLøten o-lag42:13+0:408:16
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll45:36+4:038:56
5Iver HyttebakkLøten o-lag1:05:14+23:4112:47

H 17-20

6 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering45:466:48
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL45:466:48
3Eskil FrøislandVang OL47:46+2:007:05
4Fredrik SveenVang OL1:11:50+26:0410:40
5Ole Johan BråtenVang OL1:18:07+32:2111:36

N-Åpen

1 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL22:0912:18
0Simen AntonsenRingsaker OK16:209:04
0Ane BeitdokkenLillehammer OK14:558:17
0Maren Bleken RudVang OL16:068:56
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14:428:10
0Olve Radmann EspesethGjø-Vard OL28:05+5:5615:36
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering36:56+14:4720:31
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering20:0811:11
0Johannes HøieGjø-Vard OL24:36+2:2713:40
0Marie KalgraffRingsaker OK40:47+18:3822:39
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll13:107:18
0Mats Egger LigaardenGjø-Vard OL16:018:53
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK25:46+3:3714:18
0Bea Langgård MunchLillehammer OK34:23+12:1419:06
0Ville Langgård MunchLillehammer OK26:02+3:5314:27
0Niklas MyklesetVang OL21:0611:43
0Tuva MyklesetVang OL18:0610:03
0Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange19:0710:37
0Sofie TaraldsenLillehammer OK19:4410:57
0Nikolai TesloHadeland OL17:589:58
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL22:10+0:0112:18
0Mats KalgraffRingsaker OK19:3510:52

C-Åpen

2 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sunniva Alm-KristiansenVang OL26:459:41
1Anne FrøislandVang OL26:459:41
3Mina Bleken RudVang OL26:59+0:149:46
4Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL44:33+17:4816:08
5Markus KvammeOL Toten-Troll1:09:32+42:4725:11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor