Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 9
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 10 august 2017

D -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dea EikedalenPorsgrunn OL1:14:19
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astri Marie RemmePorsgrunn OL1:00:59

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL46:35
2Aina Jørgensen OmdalPorsgrunn OL47:43+1:08
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1:05:34+18:59
Anne Lene BergOK Skeidibrutt

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL58:49
2Gro PedersenOK Skeidi59:51+1:02
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1:03:40+4:51
Tove Austad KilenOK Skeidibrutt

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Christoffer BorgIL Koll35:39
2Adrian HagenPorsgrunn OL1:13:11+37:32

H -12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Brokeland HolstPorsgrunn OL26:35
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL28:18+1:43

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll27:16
2Magnus BrodinPorsgrunn OL42:57+15:41

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK50:46
2Antanas JureviciusIL Hauken1:17:14+26:28
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Børge NordliPorsgrunn OLbrutt

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi53:56
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:11:32+17:36
3Thomas BrodinPorsgrunn OL1:14:33+20:37
4Jesper Fløy...IL Hauken1:17:23+23:27
5Lars Rune LieOK Skeidi1:20:35+26:39
6Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL1:25:30+31:34
Bjørn LiePorsgrunn OLbrutt
Jørn LangerudPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi51:24
2Morten HamreIL Hauken1:15:00+23:36
3Bjørn Richard KirsteSkien OK1:16:56+25:32
Jan Ivar GundersenHedrum OLbrutt

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL51:31
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL53:01+1:30
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL53:33+2:02
4Elling AakreAndebu IL56:09+4:38
Jiri UrvalekPorsgrunn OLbrutt

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL38:40
2Jakob KløverødPorsgrunn OL43:36+4:56
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK45:00+6:20
4Per Øystein AndersenLarvik OK45:33+6:53
5Rolf LyePorsgrunn OL52:00+13:20
6Magne KlovningPorsgrunn OL1:00:13+21:33
7Egil RonæssPorsgrunn OL1:12:52+34:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor