Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 8
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

D -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL25:23

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL28:20
2Anna MeenPorsgrunn OL28:59+0:39
3Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL30:31+2:11
4Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL47:27+19:07
Marie Wiig BøenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL37:07

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL29:59
2Janne LarsenPorsgrunn OL38:59+9:00
Anne Lene BergPorsgrunn OLaktiv

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL30:13
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL32:52+2:39

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi30:58
2Kristil KristensenOK Skeidi37:44+6:46
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL44:11+13:13

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL43:58

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken44:29

H -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL21:47
2Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL22:04+0:17
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken25:10+3:23

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL20:49
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL32:48+11:59
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL41:21+20:32

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK27:12
2Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL30:45+3:33
3Håkon KornmoPorsgrunn OL33:01+5:49
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31:56
2Steinar LandeBø OL35:27+3:31
3Dag AusenPorsgrunn OL36:11+4:15
4Jørn LangerudPorsgrunn OL46:37+14:41

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi30:48
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL33:45+2:57
3Harald HoviSkien OK35:55+5:07
4Bjørn PollandOK Skeidi38:05+7:17
5Jan GatevoldPorsgrunn OL38:18+7:30
6Espen RaastadSkien OK41:32+10:44
7Tom SagaSkien OK43:22+12:34
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL45:44+14:56
9Harald OmlandSkien OK56:15+25:27

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK28:21
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL32:32+4:11
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL34:13+5:52
4Dag KristensenOK Skeidi34:16+5:55
5Ole JohanssonPorsgrunn OL35:16+6:55
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL42:00+13:39

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL28:41
2Kjell MeenPorsgrunn OL29:40+0:59
3Jakob KløverødPorsgrunn OL29:46+1:05
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK33:27+4:46
5Carl Ove BergOK Skeidi36:38+7:57
6Bjørn Helge CeebergHedrum OL36:39+7:58
7Rolf LyePorsgrunn OL36:40+7:59
8Magne KlovningPorsgrunn OL42:36+13:55
9Egil RonæssPorsgrunn OL48:07+19:26

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olaug F. JohansenSkien OKaktiv

Trim

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL34:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor