Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 20 april 2017

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK23:29
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK30:31

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL26:26
2Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL35:23
3Emily Ann MelsætherPorsgrunn OL38:25

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger-Lene FlatinSkien OK34:31
2Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi36:29
3Eli KlovningPorsgrunn OL41:08

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL23:36
2Gry AakreSkien OK30:28
3Janne LarsenPorsgrunn OL37:36
Anne Lene BergPorsgrunn OLaktiv

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL25:52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL27:30
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL33:15
4Eli SæterdalSkien OK34:23
5Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL38:41

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi31:28
2Birgit JensenSkien OK38:04

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken29:40
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK30:42
3Leo M. RollefsenSkien OK46:28
4Max G. WeiserSkien OK46:30

H -12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Magnus StoremyrIL Hauken31:44
2Adrian HagenPorsgrunn OL32:53
3Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL32:59

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL25:20
2Oscar ThunoldPorsgrunn OL26:44
3Magnus BrodinPorsgrunn OL27:08

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK18:19
2Frode NysæterSkien OK18:35
3Jon Åge StakvikPorsgrunn OL25:25
4Børge NordliPorsgrunn OL27:15
Kjetil DahlSkien OKdiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL22:28
2Jan Erik TinderholtOK Skeidi24:54
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL25:42
4Thomas BrodinPorsgrunn OL25:58
5Lars Rune LieOK Skeidi31:08
6Jørn LangerudPorsgrunn OL37:12

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi19:08
2Jan GatevoldPorsgrunn OL21:14
3Espen RaastadSkien OK21:54
4Kjell HeideIL Hauken22:36
5Morten HamreIL Hauken23:41
6Tom SagaSkien OK25:06
7Bjørn PollandOK Skeidi25:51
8Harald OmlandSkien OK31:04

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HoviSkien OK20:50
2Jiri UrvalekPorsgrunn OL38:14
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL24:56
2Kjell MeenPorsgrunn OL32:44
3Magne KlovningPorsgrunn OL37:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor