Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Fredrikstad SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilma DanevadN-åpen (86)20:17+-6:459:50
0Johan Karlsson KahrsN-åpen (86)45:55+18:5322:17
0Aksel SolbergN-åpen (86)28:22+1:2013:46
0Trym StrømbergN-åpen (86)37:25+10:2318:09
0Sondre StrømbergH -10 (15)27:41+9:2111:34
0Isak SolbergH -10 (15)33:36+15:1614:03
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (9)28:50+-9:4212:03
0Malin Husebye AamodtD -10 (9)30:57+-7:3512:56
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (17)42:409:58
1Henrik OttesenH 45- (54)42:458:34
1Linda SolbergD 35- (6)45:0910:37
1Unni Strand KarlsenD 65- (10)35:2512:15
2Britt Stine StrandD 17-C (12)34:09+3:2014:17
2Tom A. KarlsenH 65- (21)28:07+0:359:43
2Jenny DanevadD 11-12 (29)21:44+4:319:42
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (17)48:41+0:569:41
3Thomas PoppeDIR-C (14)34:41+2:3814:30
3Espen DanevadH 45- (54)44:39+1:548:56
3Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (7)1:03:43+11:0412:41
4Audun NordbyH 11-12 (26)20:26+5:019:07
5Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C (12)38:54+8:0516:16
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (26)20:37+5:129:12Last ned GPS-spor i gpx-format
5Mattias KarlssonH 21-E (38)57:28+4:247:47
5Camilla ImrikD 17-B (8)1:11:47+22:0322:38
6Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)43:26+9:4915:01
6Sindre ØsthagenH 21-E (38)58:21+5:177:54Last ned GPS-spor i gpx-format
7Emma Sofie SteinslandD 14 (17)44:58+6:2614:11
7Embla ØvretveitD 15 (27)51:58+16:0113:19
8Marte Hox BrynildsenD 11-12 (29)24:26+7:1310:54
9Bjørn HeidenstrømH 65- (21)40:26+12:5413:59
9Amalie LøkkebergD 14 (17)45:57+7:2514:29
9Dyre Martin GulbrandsenH 45- (54)49:49+7:049:58
9Sivert PoppeH 15 (27)46:22+8:4810:45
11Øystein RuudH 60- (27)42:17+6:0310:40
12Axel BromanderH 55- (38)47:50+9:1311:10
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (38)1:01:05+8:018:16
12Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (17)1:05:44+17:5913:05
13Eirik ImrikH 17-18E (34)59:10+13:4610:13
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (35)46:37+11:5210:48
14Ludvik SætherH 14 (25)43:53+13:5613:37
16Morten HelminsenDIR-B (32)57:41+24:3319:29
16Frank LøwengreenH 45- (54)52:34+9:4910:32
17Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (26)32:52+17:2714:40
19Kjell Arild KarlsenH 21-E (38)1:04:18+11:148:42
20Runar Saur ModahlH 17-18E (34)1:04:40+19:1611:10
20Edvard KeransH 11-12 (26)35:33+20:0815:52
21Anders SkarholtH 21-E (38)1:04:41+11:378:45
21Sondre OttesenH 17-18E (34)1:06:42+21:1811:31
22Thomas BlomkvistH 15 (27)1:04:26+26:5214:56
22Alexandra AngvollD 16 (30)1:08:43+34:0417:37
22Andreas HøyeH 21-E (38)1:05:47+12:438:54
23Signe Strand GulbrandsenD 15 (27)1:22:08+46:1121:03
25Hilde PoppeD 45- (35)1:14:19+32:5418:48
26Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (34)1:13:07+27:4312:37
27Laila HelminsenDIR-B (32)1:45:19+1:12:1135:34
28Nicoline BromanderDIR-A (39)1:24:02+42:2717:15
32Anders BrynildsenDIR-A (39)1:35:11+53:3619:32
36Jan Edvin BlomkvistDIR-A (39)2:04:52+1:23:1725:38
38Kjell Reidar MydskeH 45- (54)1:07:58+25:1313:37
44Magne SætherH 45- (54)1:11:41+28:5614:21
49Pål AngvollH 45- (54)1:20:10+37:2516:03
Tor Arne StoksethDIR-B (32)diskvalifisert
Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Espen BekhusH 45- (54)diskvalifisert
Viesturs KeransH 17-B (3)diskvalifisert
Bendik EliassenH 17-18E (34)ikke startet
Thomas LieH 45- (54)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor