Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Oppsal Orientering

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eskil OlaussenN-åpen (86)25:21+-1:4112:18
0Martina VågsnesN-åpen (86)26:24+-0:3812:48
0Alfred NikolaisenH -10 (15)28:34+10:1411:57
0Eivind VågsnesH -10 (15)33:48+15:2814:08
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)15:256:52
1Thomas RuudH 17- (13)52:189:35
1Ingeborg Roll MoslandD 13 (20)38:3412:09
2Inger Lise BjordalD 75- (2)1:25:34+30:1433:41
3Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)23:35+6:0110:12
3Petter NæssH 65- (21)35:19+7:4712:13
3Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (25)33:20+3:2310:21
3Ane HustvedtD 13 (20)42:36+4:0213:26
3Anselm ReichenbachH 15 (27)41:08+3:349:32
4Synne Syversen GihleD 11-12N (5)23:37+6:0310:13
4Tina KallesonD 16 (30)44:09+9:3011:19
4Ane Sofie KroghD 17-18 E (43)43:44+4:3310:17
5Henning ReichenbachH 13-16C (6)37:15+10:1315:35
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (20)47:31+8:5714:59
5Amélie AamodtD 16 (30)44:59+10:2011:32
6Lars KlyveH 65- (21)38:55+11:2313:27
9Silje SyversenD 40- (17)1:04:44+22:0415:07
9Jakob A. GjedeboH 13 (18)57:07+22:1917:44
10Martin ReichenbachDIR-B (32)46:09+13:0115:35
10Arnhild KroghD 45- (35)50:47+9:2212:51
11Sofie Solheim UndebergetD 13 (20)58:20+19:4618:24
12Morten MoslandH 45- (54)51:25+8:4010:18
12Lavran ThorstensenH 19-20E (14)1:09:54+18:3510:54
13Katrine Bjordal VegganD 14 (17)54:22+15:5017:09
13Ask OlaussenH 14 (25)42:36+12:3913:13
14Per-Ivar NikolaisenH 40- (19)1:06:03+14:2212:07
14Roar BjordalH 70- (24)51:36+18:5317:51
15Jan Andreas EdstrømDIR-A (39)1:02:03+20:2812:44
15Olav Johannes DeelstraH 21-E (38)1:02:19+9:158:26
16Marius E. AamodtH 14 (25)46:48+16:5114:32
16Helge Grenager SolheimH 40- (19)1:31:25+39:4416:46Last ned GPS-spor i gpx-format
25Rolf HustvedtH 45- (54)58:03+15:1811:37
31Line KlyveDIR-A (39)1:32:46+51:1119:02
42Eilert AamodtH 45- (54)1:10:07+27:2214:03
Ingrid Solheim UndebergetD 16 (30)diskvalifisert
Sigve VågsnesH 21-E (38)diskvalifisert
Mila ZaharinovaD 40- (17)diskvalifisert
Jonas KroghH 14 (25)ikke startet
Are WigaardH 21-E (38)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (25)ikke startet
Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (38)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018