Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (86)47:33+20:3123:04
0Ada RodemN-åpen (86)48:30+21:2823:32
0Amund SaugestadN-åpen (86)23:34+-3:2811:26
0Helene ScheeleD -10 (9)16:15+-22:176:47
0Josefine Oraug RyghD -10 (9)26:31+-12:0111:05
0Alma Rygh HoltenD -10 (9)48:24+9:5220:15
1Berit Sofie WiklundD 45- (35)41:2510:29
1Teodor Mo HjelsethH 15 (27)37:348:42
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (29)17:137:41
1Pia Young VikD 15 (27)35:579:13
2Stine FosseD 13-16C (9)34:32+6:5614:26
2Vetle NorlingDIR-C (14)32:23+0:2013:32
2Ragne WiklundD 17-18 E (43)42:42+3:3110:02
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (35)36:14+1:298:24
2Oda ScheeleD 16 (30)39:50+5:1110:12
2Øystein RodemH 35- (2)1:21:51+29:2515:01
2Rune RystadH 40- (19)53:45+2:049:51
2Nicole RagvinD 35- (6)49:40+4:3111:41
2Rune ScheeleH 50- (61)38:23+0:248:19
3Inga Skaarer WiklundD 14 (17)38:56+0:2412:16
3Terje Wiig MathisenH 60- (27)37:32+1:189:28
4Marie ScheeleD 13 (20)43:35+5:0113:44
4Sindre LangaasH 40- (19)54:31+2:5010:00
4Alix Young VikD 50- (24)47:20+4:1811:58
4Cristina LuisD 35- (6)59:26+14:1713:59
5Marie SaugestadD 14 (17)44:05+5:3313:54
5Knut LandstadH 40- (19)55:00+3:1910:05
6Gaute BerganH 15 (27)45:25+7:5110:32
6Anny ØenD 40- (17)57:33+14:5313:26
7Sondre GullordDIR-A (39)53:54+12:1911:04
7Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (35)49:29+8:0412:31
7Marte Madslien BakkenD 16 (30)46:56+12:1712:02
8Marie LilandD 17-18 E (43)48:19+9:0811:22
9Ottar WiklundH 50- (61)46:53+8:5410:10
10Marion HuberD 21-E (17)1:04:39+16:4511:30
10Jon Iver BakkenH 50- (61)46:56+8:5710:10
11Emilie WestinD 19-20 E (17)1:04:43+16:5812:53
12Per Noah SommerheinH 11-12 (26)25:19+9:5411:18
12Else Kari ScheeleD 45- (35)56:31+15:0614:18
12Frida SolsrudD 15 (27)55:53+19:5614:19
13Mari AarsethD 13 (20)1:06:38+28:0421:01
13Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)1:10:50+19:3111:03
14Ea LunøeD 16 (30)53:07+18:2813:37
15Tiril Ebon EspedalD 13 (20)1:11:40+33:0622:36
16Tobias EspedalH 16 (35)47:05+12:2010:55
16Kari MadslienD 50- (24)58:09+15:0714:43
20Ada WulfsbergD 17-18 E (43)58:27+19:1613:45
20Rolf Andreas BergH 15 (27)1:03:12+25:3814:39
23Elias StubberudH 15 (27)1:05:48+28:1415:16
23Erik SagvoldenH 21-E (38)1:06:22+13:188:59
24Jonas AarsethH 15 (27)1:07:08+29:3415:34
24Elise Wærp HaugeD 15 (27)1:34:49+58:5224:18
25Kjetil EspedalH 50- (61)54:58+16:5911:55
26Per Ola UlsethH 50- (61)55:27+17:2812:01
27Einar LunøeH 50- (61)55:43+17:4412:05
30Torstein HoleH 45- (54)1:00:52+18:0712:11
34Jo WiklundDIR-A (39)1:45:42+1:04:0721:42
35Børge PedersenH 50- (61)58:58+20:5912:47
36Bjørn HaugeH 45- (54)1:05:15+22:3013:04
37Fredrik SaugestadH 45- (54)1:05:33+22:4813:08
Audun BerganDIR-B (32)diskvalifisert
Tore KjølsethH 55- (38)diskvalifisert
Marianne DæhliD 21-E (17)diskvalifisert
Kasper Bakken UlsethH 15 (27)diskvalifisert
Maren Kaarby RodemD 35- (6)diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 14 (25)ikke startet
Klavs MadsenH 60- (27)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (34)ikke startet
Sondre Ruud BråtenH 17- (13)ikke startet
Mons Kr. LøvfaldH 55- (38)ikke startet
Monica Tørnqvist HaldenD 50- (24)ikke startet
Lars Young VikH 17-18E (34)ikke startet
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (43)ikke startet
Marte NarumD 21-E (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor