Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johanne Ragvin RystadN-åpen47:33+20:3123:04
0Ada RodemN-åpen48:30+21:2823:32
0Amund SaugestadN-åpen23:34+-3:2811:26
0Helene ScheeleD -1016:15+-22:176:47
0Josefine Oraug RyghD -1026:31+-12:0111:05
0Alma Rygh HoltenD -1048:24+9:5220:15
1Berit Sofie WiklundD 45-41:2510:29
1Teodor Mo HjelsethH 1537:348:42
1Eira Skaarer WiklundD 11-1217:137:41
1Pia Young VikD 1535:579:13
2Stine FosseD 13-16C34:32+6:5614:26
2Vetle NorlingDIR-C32:23+0:2013:32
2Ragne WiklundD 17-18 E42:42+3:3110:02
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 1636:14+1:298:24
2Oda ScheeleD 1639:50+5:1110:12
2Øystein RodemH 35-1:21:51+29:2515:01
2Rune RystadH 40-53:45+2:049:51
2Nicole RagvinD 35-49:40+4:3111:41
2Rune ScheeleH 50-38:23+0:248:19
3Inga Skaarer WiklundD 1438:56+0:2412:16
3Terje Wiig MathisenH 60-37:32+1:189:28
4Marie ScheeleD 1343:35+5:0113:44
4Sindre LangaasH 40-54:31+2:5010:00
4Alix Young VikD 50-47:20+4:1811:58
4Cristina LuisD 35-59:26+14:1713:59
5Marie SaugestadD 1444:05+5:3313:54
5Knut LandstadH 40-55:00+3:1910:05
6Gaute BerganH 1545:25+7:5110:32
6Anny ØenD 40-57:33+14:5313:26
7Sondre GullordDIR-A53:54+12:1911:04
7Anne-Lene Bakken UlsethD 45-49:29+8:0412:31
7Marte Madslien BakkenD 1646:56+12:1712:02
8Marie LilandD 17-18 E48:19+9:0811:22
9Ottar WiklundH 50-46:53+8:5410:10
10Marion HuberD 21-E1:04:39+16:4511:30
10Jon Iver BakkenH 50-46:56+8:5710:10
11Emilie WestinD 19-20 E1:04:43+16:5812:53
12Per Noah SommerheinH 11-1225:19+9:5411:18
12Else Kari ScheeleD 45-56:31+15:0614:18
12Frida SolsrudD 1555:53+19:5614:19
13Mari AarsethD 131:06:38+28:0421:01
13Sander H. RogndokkenH 19-20E1:10:50+19:3111:03
14Ea LunøeD 1653:07+18:2813:37
15Tiril Ebon EspedalD 131:11:40+33:0622:36
16Tobias EspedalH 1647:05+12:2010:55
16Kari MadslienD 50-58:09+15:0714:43
20Ada WulfsbergD 17-18 E58:27+19:1613:45
20Rolf Andreas BergH 151:03:12+25:3814:39
23Elias StubberudH 151:05:48+28:1415:16
23Erik SagvoldenH 21-E1:06:22+13:188:59
24Jonas AarsethH 151:07:08+29:3415:34
24Elise Wærp HaugeD 151:34:49+58:5224:18
25Kjetil EspedalH 50-54:58+16:5911:55
26Per Ola UlsethH 50-55:27+17:2812:01
27Einar LunøeH 50-55:43+17:4412:05
30Torstein HoleH 45-1:00:52+18:0712:11
34Jo WiklundDIR-A1:45:42+1:04:0721:42
35Børge PedersenH 50-58:58+20:5912:47
36Bjørn HaugeH 45-1:05:15+22:3013:04
37Fredrik SaugestadH 45-1:05:33+22:4813:08
Audun BerganDIR-Bdiskvalifisert
Tore KjølsethH 55-diskvalifisert
Marianne DæhliD 21-Ediskvalifisert
Kasper Bakken UlsethH 15diskvalifisert
Maren Kaarby RodemD 35-diskvalifisert
Martin Størmer-AntonsenH 14ikke startet
Klavs MadsenH 60-ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18Eikke startet
Sondre Ruud BråtenH 17-ikke startet
Mons Kr. LøvfaldH 55-ikke startet
Monica Tørnqvist HaldenD 50-ikke startet
Lars Young VikH 17-18Eikke startet
Frida Bakken UlsethD 17-18 Eikke startet
Marte NarumD 21-Eikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018