Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Kongsberg OL

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (86)21:42+-5:2010:32
0Magnus LestebergN-åpen (86)23:52+-3:1011:35
0Mathis RenardN-åpen (86)24:00+-3:0211:39
0Håkon ØverbyN-åpen (86)24:06+-2:5611:41
0Jon StrandH -10 (15)24:51+6:3110:23
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)38:27+-0:0516:05
1Ingvild GustafssonD 14 (17)38:3212:09
1Åsne HaavengenD 16 (30)34:398:53
1Celine RenardD 17- (7)52:3910:29
2Ingrid KvistadD 45- (35)44:55+3:3011:22
2Ingar HåkonsenH 75- (13)33:04+3:0413:01
2Øyvind DrageH 55- (38)39:35+0:589:14
2Ann-Karin LestebergD 17-B (8)51:04+1:2016:06
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (17)43:17+0:3710:06
3Jarand GustafssonH 11-12 (26)20:20+4:559:04
4Gro SandD 17-C (12)38:00+7:1115:53
4Ola LestebergH 17- (13)1:07:53+15:3512:27
4Håkon LundH 19-20E (14)59:22+8:039:15
5Ingjerd SommerstadD 45- (35)47:20+5:5511:58
5Bjørn HaavengenH 45- (54)48:01+5:169:37
5Kari StrandD 40- (17)57:04+14:2413:20
6Vetle DrageH 16 (35)41:09+6:249:32
6Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (13)48:19+18:1919:01
6Halvor LøkenH 14 (25)36:39+6:4211:22
6Endre SandH 13 (18)51:10+16:2215:53
7Svein-Erik SøgårdH 55- (38)42:15+3:389:52
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22:22+6:579:59
7Aurora MoholthD 19-20 E (17)58:58+11:1311:44
7Synne Sommerstad RøsteD 13 (20)52:14+13:4016:28
7Atle Nikolai WølloH 15 (27)45:42+8:0810:36
8Odd StrandH 45- (54)49:25+6:409:54
8Tord StrandH 19-20E (14)1:03:54+12:359:58
8Lene FlessebergD 17-B (8)1:32:06+42:2229:03
9Anita Sørensen DrageD 45- (35)50:16+8:5112:43
10Tale StrandD 17-18 E (43)49:06+9:5511:33
11Ellen GustafssonD 40- (17)1:12:33+29:5316:57
11Henrik HaugH 17- (13)1:29:18+37:0016:23
11Marlin HaavengenD 17-18 E (43)50:13+11:0211:48
11Iselin HøivoldD 11-12 (29)27:42+10:2912:21
11Selma HøivoldD 15 (27)54:59+19:0214:05
12Mathilde Sæter FlessebergD 16 (30)51:49+17:1013:17
14Per Øivind EgerH 45- (54)51:53+9:0810:23
14Marte EgerD 11-12 (29)30:11+12:5813:28
14Johan EgerH 15 (27)49:07+11:3311:23
17Trine Marit Justad RaaenD 50- (24)59:21+16:1915:01
18Unn Hilde HeggedalD 55- (25)59:53+17:4915:07
19Arne BerganH 14 (25)52:35+22:3816:19
21Rolf Trygve HaugH 16 (35)49:31+14:4611:29
22Barbara Willkommen EikenD 45- (35)1:12:40+31:1518:23
22Espen RøsteH 45- (54)57:31+14:4611:31
22Elise RenardD 11-12 (29)41:14+24:0118:24
23Jane RødderD 50- (24)2:09:23+1:26:2132:45
25Ingrid LestebergD 11-12 (29)47:56+30:4321:23
26Trygve HeggedalH 21-E (38)1:09:36+16:329:25
27Andrea VaneboD 17-18 E (43)1:01:06+21:5514:22
30Elisabeth HetlevikD 45- (35)1:23:47+42:2221:12
32Roar TønnessenH 55- (38)1:10:41+32:0416:30
34Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (43)1:08:43+29:3216:10
35Erik HøivoldH 55- (38)1:27:14+48:3720:22
39Sarah WølloD 17-18 E (43)1:29:21+50:1021:01
48Atle WølloH 50- (61)1:09:20+31:2115:02
49Per GustafssonH 50- (61)1:09:25+31:2615:03
53Roger Andre VaneboH 50- (61)1:12:12+34:1315:39
54Hans Otto ØverbyH 50- (61)1:12:43+34:4415:46
56Terje Ulla EikenH 50- (61)1:23:55+45:5618:12
Cora EbnerD 45- (35)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (43)diskvalifisert
Andreas Myrvold SkovlystH 13 (18)diskvalifisert
Mari ØverbyD 15 (27)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kristin EgerD 45- (35)ikke startet
Damien RenardH 17- (13)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (43)ikke startet
Erlend HaugH 55- (38)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor