Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

IL Tyrving

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sindre HolmboeN-åpen (86)37:49+10:4718:21
0Herman Finstad LandN-åpen (86)24:53+-2:0912:04
0Julian MalmbergN-åpen (86)30:45+3:4314:55
0Sebastian MalmbergN-åpen (86)42:16+15:1420:31
0Ola MyklatunN-åpen (86)27:0213:07
0Esten Valentin NybråtenN-åpen (86)26:46+-0:1612:59
0Max Alexander NybråtenN-åpen (86)14:59+-12:037:16
1Torgeir NørbechH 21-E (38)53:047:11
2Christian HolmboeH 45- (54)43:30+0:458:43
2Kjersti SkantzeD 55- (25)47:51+5:4712:05
2Karoline AndersenD 17- (7)57:16+4:3711:24
3Solveig SikkelandD 55- (25)48:08+6:0412:09
3Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (14)54:13+2:548:27
4Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (39)47:02+5:279:39
4Ida TiltnesD 21-E (17)1:00:24+12:3010:44
4Bjørn EkebergH 21-E (38)54:56+1:527:26
5Sofia ØhlckersD 11-12 (29)22:15+5:029:55
6Per Kristian EkebergH 60- (27)40:25+4:1110:12
7Sidsel NørstebøD 55- (25)51:48+9:4413:04
7Kjell StenstadvoldH 70- (24)42:24+9:4114:40
9Kristine FjeldboD 21-E (17)1:03:11+15:1711:14
10Tone LyeDIR-A (39)56:44+15:0911:38
11Jenny-Ann MalmbergD 45- (35)54:23+12:5813:46
11Per ØhlckersH 65- (21)43:23+15:5115:00
11Jim Øystein NybråtenH 21-E (38)1:00:38+7:348:12
11Solveig BlandkjennD 21-E (17)1:07:49+19:5512:04
12Berit DanielsenD 55- (25)57:00+14:5614:23
13Milda ØhlckersD 45- (35)56:40+15:1514:20
14Ivar LundanesH 21-E (38)1:01:47+8:438:22
14Synne SkjærsteinD 19-20 E (17)1:11:12+23:2714:10
15Mina JørgensenD 17-18 E (43)52:14+13:0312:17
16Espen JakobsenH 21-E (38)1:02:27+9:238:27
16Hallvard BergH 55- (38)50:44+12:0711:51
17Stella HolmboeD 16 (30)58:05+23:2614:53
17Hasse BergstrømH 70- (24)55:51+23:0819:19
18Håvard ToresenH 65- (21)58:57+31:2520:23
19Jacob Finstad LandH 11-12 (26)33:35+18:1014:59
21Kirsti Grundnes BergD 55- (25)1:05:28+23:2416:31
25Karl-Johan MalmbergH 45- (54)58:03+15:1811:37
26Donald SkantzeH 60- (27)1:38:54+1:02:4024:58
26Bjørn Henning GrandalH 55- (38)54:56+16:1912:50
37Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (43)1:15:31+36:2017:46
40Eirik JørgensenH 45- (54)1:09:23+26:3813:54
Vegard Brun SagaH 21-E (38)diskvalifisert
Oda J SikkelandD 19-20 E (17)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 16 (35)ikke startet
Are KristiansenH 50- (61)ikke startet
Kristoffer JacobsenH 35- (2)ikke startet
Solveig Eline BergD 17-18 E (43)ikke startet
Kjell Gorm RøkkeH 70- (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018